Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE S5830i KULLANICILARI DERNEĞİ [Inceleme-Root-Unroot-CWM-Flash] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
14
Favori
207.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

arkadaşlara telefonu almışlara geçmiş olsun diyerekten alacaklara kısaca bilgi vereyim;

Bu telefondan bi cacık olmaz sakın ha sakın almayın.Samsungun elinden kalan bir modeli artık hangisiyse bilşmiyorum şişirip evirip çevirip sattığı bir model bunu kesinlikle anlamış bulunuyorum. Telefonda kronik sorunlar mevcut. Şebeke full olduğu halde çekmiyor gibi davranıp telefonun şebekeye erişememesi, sürekli kapanma ve açılmama. durup durup donmalar falan. Acaba çokmu şey yükledim bundna oldu deyip telefonun hafıza kartını formatladım + ne kadar program varsa sildim sonuç aynı değişmedi....

Gidin başka telefon yada model alın paranıza yazık etmeyin 1 aylık telefonda garanti ile uğraşacağız..

benimki de i modeli hatta ben 400 tl ye aldım hızlıaldan iade olduğundan dolayı ucuza satıyorlardı telefon kutudan sıfır gibi çıktı, hiç bahsettiğiniz sorunları yaşamadım ...

Eğer oyun oynamayacaksanız iadere eder bir telefon, ben şeklini seviyorum zaten galaxy w çok çok iyi ama şeklini sevemedim :)

ben yaşadıklarımı yazdım

• Up benide ekle.
  • arkadaşlar ben telefonu alalı 1 hafta oldu ve çok memnunum.Fakat telefon kilidini açmak için şifre koymuştm.çok rahat bir şekilde açıyodum sıkıntı yoktu ama bir müddet sonra ekran kendiliğinden açılıyor yani karşıma biranda şifre ekranı çıkıyor sürekli böle kendiliğinden ışı açılıyor sonra geri kapanıyor ve bu çok sinirimi bozuyor acaba bunun hakkında bir bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar ben telefonumu 2 gün önce root ettim. ama sonradan telefonu garantiye göndermek için unroot etmek istedim. bugün de telefonumu unroot ettim. söylenilen herşeyi harfi harfine yaptım ama bir türlü ana menüdeki superuser silinmedi. yaklaşık 5 kere unroot ettim ama nafile. Lütfen yardım edin nasıl ana menüdeki superuser silinir ve telefonum eski haline döner ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesrsln

Arkadaşlar ben telefonumu 2 gün önce root ettim. ama sonradan telefonu garantiye göndermek için unroot etmek istedim. bugün de telefonumu unroot ettim. söylenilen herşeyi harfi harfine yaptım ama bir türlü ana menüdeki superuser silinmedi. yaklaşık 5 kere unroot ettim ama nafile. Lütfen yardım edin nasıl ana menüdeki superuser silinir ve telefonum eski haline döner ?

-Wipe data
    -Wipe cache yapıyorsun recoveryden herşey siliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wade438

arkadaşlar ben telefonu alalı 1 hafta oldu ve çok memnunum.Fakat telefon kilidini açmak için şifre koymuştm.çok rahat bir şekilde açıyodum sıkıntı yoktu ama bir müddet sonra ekran kendiliğinden açılıyor yani karşıma biranda şifre ekranı çıkıyor sürekli böle kendiliğinden ışı açılıyor sonra geri kapanıyor ve bu çok sinirimi bozuyor acaba bunun hakkında bir bilgisi olan var mı?

Saçma bir sorun
  • 1. soru telefondaki herşey mi siliniyor ?
    2. soru 2sini de mi yapıyoruz ?
    3. soru bu işlemden sonra tekrar unroot gerekir mi ?
  • 1. soru telefondaki herşey mi siliniyor ?
  • quote:

1. soru telefondaki herşey mi siliniyor ?

1. Hafıza kartı duruyor sadece telefon hafızası gidiyor rehber sime kayıtlıysa sorun olmaz.
    2. evet 2sini de yapıyorsun.
    3. gerekmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

arkadaşlar ben telefonu alalı 1 hafta oldu ve çok memnunum.Fakat telefon kilidini açmak için şifre koymuştm.çok rahat bir şekilde açıyodum sıkıntı yoktu ama bir müddet sonra ekran kendiliğinden açılıyor yani karşıma biranda şifre ekranı çıkıyor sürekli böle kendiliğinden ışı açılıyor sonra geri kapanıyor ve bu çok sinirimi bozuyor acaba bunun hakkında bir bilgisi olan var mı?

Saçma bir sorun

evet bana da saçma geldi ve niye böyle oldu anlayamadım

• quote:

quote:

quote:

Saçma bir sorun

Telefonu düşürdünmü veya bir yere çarptınmı bir ihtimal ondan olabilir. Yada yüklediğin programlardan olabilir tavsiyem format at.

• 1-telefondaki oyunlar da siliniyor değil mi ?
    2- telefonu ilk aldığında yani fabrikadan çıkışta verilen uygulamalar da siliniyor mu ? (örn: google play , görev yöneticisi , navigasyon , google maps vs )
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Saçma bir sorun

Telefonu düşürdünmü veya bir yere çarptınmı bir ihtimal ondan olabilir. Yada yüklediğin programlardan olabilir tavsiyem format at.

valla çok dikkatli kullandım aslında yere düşmedi bi yere de çarpmadım format nasıl atacam yada atınca düzelecek mi acaba

• 1-telefondaki oyunlar da siliniyor değil mi ?
    2- telefonu ilk aldığında yani fabrikadan çıkışta verilen uygulamalar da siliniyor mu ? (örn: google play , görev yöneticisi , navigasyon , google maps vs )

Lütfen cevap verin
  • quote:

1-telefondaki oyunlar da siliniyor değil mi ?

Hayır gitmiyor sadece senin yüklediklerin gidiyor.
  • Çok Teşekkürler...
  • Bende aldım bu telefondan genel olarak bi sorunum yok (sarjini her gün doldurmam gerektiği dışında) ama need for speed sihifti açmadığı için root ettim (ilk android telefonum olmasına rağmen) yazmışsınız sonuna hvga ekleyerek googlede aratın diye bende normal vardı ve olmadı hvga da bulamadım link atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler bu arada şarj sorunun herhangi bir şekilde çözüm varsa yazabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pccolic

Bende aldım bu telefondan genel olarak bi sorunum yok (sarjini her gün doldurmam gerektiği dışında) ama need for speed sihifti açmadığı için root ettim (ilk android telefonum olmasına rağmen) yazmışsınız sonuna hvga ekleyerek googlede aratın diye bende normal vardı ve olmadı hvga da bulamadım link atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler bu arada şarj sorunun herhangi bir şekilde çözüm varsa yazabilirmisiniz.

Sarj bendede öyle nfs shift ben çalıştırabildim hvga yı chainfire3d ile linki pm den atarım.
  • quote:

quote:

Bende aldım bu telefondan genel olarak bi sorunum yok (sarjini her gün doldurmam gerektiği dışında) ama need for speed sihifti açmadığı için root ettim (ilk android telefonum olmasına rağmen) yazmışsınız sonuna hvga ekleyerek googlede aratın diye bende normal vardı ve olmadı hvga da bulamadım link atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler bu arada şarj sorunun herhangi bir şekilde çözüm varsa yazabilirmisiniz.

Sarj bendede öyle nfs shift ben çalıştırabildim hvga yı chainfire3d ile linki pm den atarım.

çok sağlasın indirim verdigin likten yalnız oyunu açarken indirme istiyor içindeki dosyalari tam olarak hafıza kartının neresine koymam gerekiyor cevap için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

çok sağlasın indirim verdigin likten yalnız oyunu açarken indirme istiyor içindeki dosyalari tam olarak hafıza kartının neresine koymam gerekiyor cevap için şimdiden teşekkürler

sd/android/data

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.