Şimdi Ara

Saçlarımı uzatmaya başlıyorum.Yardımlar,tavsiyeler (Saçlar uzuyor dostlar) (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.750
Cevap
44
Favori
164.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçlarımı uzatmaya başlıyorum.Yardımlar,tavsiyeler (Saçlar uzuyor dostlar)

Ben de saldım bu kadar oldu şimdilik. Ekimde kestirmiştim.
  • 2,5 yıl uzattığım saçları ramazan ayının son günlerinde kesmiştim ama tekrar uzatmaya başladım baya oldu bakalım hayırlısı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu bu kadar nasıl tuttu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turistof Kolomb -- 25 Şubat 2020; 19:38:21 >
  • yararlı konu
  • Hocam saçları uzatırken yanları(kulak memesi arkaları) kestirmeli miyim??
  • cemalbaba C kullanıcısına yanıt
    Bende çok çirkin duruyordu,ben ortalari maksimum seviyede uzatıp yanları kapatacak şekilde uzatmıştım,kabarmasini önlemiştim böylece dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Going to California!

Bende çok çirkin duruyordu,ben ortalari maksimum seviyede uzatıp yanları kapatacak şekilde uzatmıştım,kabarmasini önlemiştim böylece dostum

eywallah hocam
  • Heayy biraz hort olacak konu ama benim de saçlar 27 cm e milimler kalmış durumda ama sıkılmaya başladım artık
  • kısayken çok düz olan saçlar uçuşa geçti.uzatalı 6 ay olmuştur ya da 5 ay kulaklar kapanacak seviyede önlerde burun ucuma dokunacak seviyede ama öyle bir dalgalı ki bazı sabahlar kıvırcık saçım var zannediyorum o yüzden pek uzun değil gibi görünüyor.ayrıca kabarık ve kuru.bunun için bir çare bilen varsa alıntılasın

otacı bitkisel şampuanı kullanmayı düşünüyorum kullananlardan bilgi almak isterim
  • millet bende haziranda saçı kestirmiştim o zamandan beri uzatıyorum.neredeyse 1 yıl olacak yani.şimdi ben günlük kullanım için ramos'un takığı lastikten siyah renkte olanını aldım.ilk defa bu kadar saçımı uzattım hani bu lastiği günlük olarak kullanılabilir mi ? hani halı sahada maç yaparken takılır onu zaten yapıyordumda,günlük kullanımda apaçi damgası yemekten çekiniyorum.siz ne dersiniz ?

bunun siyah olanında takıyorum
    Saçlarımı uzatmaya başlıyorum.Yardımlar,tavsiyeler (Saçlar uzuyor dostlar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

O ilk fotodaki acayip hoşmuş ya keşke kestirmeseymişsin.Ben de 2-2.5 senelik saçları kestirdim ama tekrar uzatıcam.Yalnız o ilk fotodaki çok güzelmiş gerçekten.Kime yaptırdın yaptırırken nasıl tarif ettin onu? Bu arada seni çok acayip bir ünlüye benzetiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

millet bende haziranda saçı kestirmiştim o zamandan beri uzatıyorum.neredeyse 1 yıl olacak yani.şimdi ben günlük kullanım için ramos'un takığı lastikten siyah renkte olanını aldım.ilk defa bu kadar saçımı uzattım hani bu lastiği günlük olarak kullanılabilir mi ? hani halı sahada maç yaparken takılır onu zaten yapıyordumda,günlük kullanımda apaçi damgası yemekten çekiniyorum.siz ne dersiniz ?

bence aksine daha iyi durur :)

hocam nerden aldığınızı öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Pun -- 20 Nisan 2014; 21:20:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

millet bende haziranda saçı kestirmiştim o zamandan beri uzatıyorum.neredeyse 1 yıl olacak yani.şimdi ben günlük kullanım için ramos'un takığı lastikten siyah renkte olanını aldım.ilk defa bu kadar saçımı uzattım hani bu lastiği günlük olarak kullanılabilir mi ? hani halı sahada maç yaparken takılır onu zaten yapıyordumda,günlük kullanımda apaçi damgası yemekten çekiniyorum.siz ne dersiniz ?

bence aksine daha iyi durur :)

hocam nerden aldığınızı öğrenebilir miyim?

tramvay durağının az ilerisinde büjiteri ( heralde böyle yazılıyordu ) oradan aldım.tokacılarda filanda bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

O ilk fotodaki acayip hoşmuş ya keşke kestirmeseymişsin.Ben de 2-2.5 senelik saçları kestirdim ama tekrar uzatıcam.Yalnız o ilk fotodaki çok güzelmiş gerçekten.Kime yaptırdın yaptırırken nasıl tarif ettin onu? Bu arada seni çok acayip bir ünlüye benzetiyorum.

beni burda bilen bilir ben kuaföre para pek vermem 1 yıl veya 2 yıl anca ama geçen hafta baya kısa kestirmek zorunda kaldım uyurken sigara saçımı yaktığından dolayı arka taraf felaketti o görmüş olduğun uzun modellerin hepsinin kesimi bana ait kısalar tabikide kuaföre gitmiş halim saçı aşırı kısaltmaya riskini girmem yani kestirirken arkalar kat kısalığında üstlere dokunmadan yanları orantıla demek yeterli diye düşünüyorum.

bu arada hangi ünlüye benzettin merak ettim
  • bu arada saçlarımın son hali böyle uzatmak için değişik yollara başvurdum haberiniz ola

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

beni burda bilen bilir ben kuaföre para pek vermem 1 yıl veya 2 yıl anca ama geçen hafta baya kısa kestirmek zorunda kaldım uyurken sigara saçımı yaktığından dolayı arka taraf felaketti o görmüş olduğun uzun modellerin hepsinin kesimi bana ait kısalar tabikide kuaföre gitmiş halim saçı aşırı kısaltmaya riskini girmem yani kestirirken arkalar kat kısalığında üstlere dokunmadan yanları orantıla demek yeterli diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: -OD-

quote:

Orijinalden alinti: Babblebabble

quote:

Orijinalden alinti: -OD-

O ilk fotodaki acayip hosmus ya keske kestirmeseymissin.Ben de 2-2.5 senelik saçlari kestirdim ama tekrar uzaticam.Yalniz o ilk fotodaki çok güzelmis gerçekten.Kime yaptirdin yaptirirken nasil tarif ettin onu? Bu arada seni çok acayip bir ünlüye benzetiyorum.

beni burda bilen bilir ben kuaföre para pek vermem 1 yil veya 2 yil anca ama geçen hafta baya kisa kestirmek zorunda kaldim uyurken sigara saçimi yaktigindan dolayi arka taraf felaketti o görmüs oldugun uzun modellerin hepsinin kesimi bana ait kisalar tabikide kuaföre gitmis halim saçi asiri kisaltmaya riskini girmem yani kestirirken arkalar kat kisaliginda üstlere dokunmadan yanlari orantila demek yeterli diye düsünüyorum.

Paul Walker diyesim geliyor ama ba?ka biri daha var.Aklyma gelirse tekrar yazarym.Ama iyisin arkada?.Kyz olsam verirdim yani

Edit : Bu arada hangi sehirde yasiyorsun? Sanki seni gormus gibiyim ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 22 Nisan 2014; 11:33:43 >
  • Arkadaşlar uzatan kaldımı saçları yahu o macerayi her erkek deniyor bir kere ben bırakalı bir sene oldu uzatmayi adettendir konuya fotoğraf atayim

• Yakiyorsun kardesim hani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Going to California! Gözlükleri nereden aldın ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.