Şimdi Ara

Saçlarımı uzatmaya başlıyorum.Yardımlar,tavsiyeler (Saçlar uzuyor dostlar) (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.750
Cevap
44
Favori
164.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elidor'un turuncu şampuanı hariç saçıma hiç bişey değmedi dostum. @FurkanTP34

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cereal Killer

elidor'un turuncu şampuanı hariç saçıma hiç bişey değmedi dostum. @FurkanTP34

iyiymiş hocam hiç aramakas attırdınız mı yada düzelttirmeye gittiniz mi ? ve ense tarafınız tahmini olarak ne kadar uzunlukta ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanTP34

quote:

elidor'un turuncu şampuanı hariç saçıma hiç bişey değmedi dostum. @FurkanTP34

iyiymiş hocam hiç aramakas attırdınız mı yada düzelttirmeye gittiniz mi ? ve ense tarafınız tahmini olarak ne kadar uzunlukta ?

1 kere ara makas attırdım 1 buçuk ay önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

SS ler geliyor arkadaşlar bu saçları ne yapmalıyım ki yaz boyu çalışırken güzel dursun ve sıkıntı olmasın kestirmek istemiyorum bu sefer işim de şöyle sosyal tesis tatil köyü gibi bir yerde hemşirelik yapacağım anlayacağınız işimiz biraz bayanlarla olacak o nedenle çok kötü duran bir saç istemem

ciddi yorumlar gelirse sevinirim her yorumun önemi var

Saçlarımı uzatmaya başlıyorum.Yardımlar,tavsiyeler (Saçlar uzuyor dostlar)

Hahahaha hocam o saçın uzun diyebileceğin, akrabalarının bu saç ne falan diyebileceğin bi hale gelmesi için en az 7 ay var. Ki ondan sonra omuzlarına gelsin istiyorsan bir 6 ayı daha var. Saçın kısacık yani.

• zaten şu saça bir şey yapamadan seyreldi iyice elimle çekince dökülme yok veya yastıkta vs. dökülme yok ama baya seyreldi dökülmemesi için yapabilecğeimiz bir şey var mı bu konudan bilen çıkar bir şeyler
  • quote:

hocam senin soru neydi? @Nightwish

Enseleri kessek kabak gibi durur mu diye sormuştum. Sonra saçların benim ki kadar uzun mu falan dedin. Öyle yani. Hem konuya katkımız olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

quote:

hocam senin soru neydi? @Nightwish

Enseleri kessek kabak gibi durur mu diye sormuştum. Sonra saçların benim ki kadar uzun mu falan dedin. Öyle yani. Hem konuya katkımız olsun

kesme orantılı uzasın

• Saçlarımı uzatmaya başlıyorum.Yardımlar,tavsiyeler (Saçlar uzuyor dostlar)

Bunu nasıl yaptırırım beyler?
  • 1 yıl aradan sonra kestirdim saçları.Kestikten hemen sonra çok kötü gelmişti.Duş alıp, şekil verince iyi gözüktü gözüme.Kafam yok gibi şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

Saçlarımın arkası acayip şekilde kıvrılıyo.Saçları böyle olanlar var mı,tamamen uzayınca nasıl görünüyor?

Saçların dalgalı zaten normal yani olması gerektiği gibi.

• Konuyu tamamen okumaya vaktim olmadı da 6 gün de saçı 2-3 cm uzatmak mümkün mü acaba bunun için neler yapmak gerekir?
  • Saçım aşırı düz. Baya uzadı ama yapışık gibi duruyo yanaklarıma :D dalgalı falan yapmak için bi çözüm yok mudur bıktım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stationary Traveller -- 14 Ağustos 2013; 18:29:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KurotsuchiMayuri

Saçlarımın arkası acayip şekilde kıvrılıyo.Saçları böyle olanlar var mı,tamamen uzayınca nasıl görünüyor?

benimde böyle. 2 gün önce kestirmeyi düşündüm. zar zor ikna ettim kendi mi

• Ben çok denedim olmuyor hocam. Bir süre sonra sıkılıyorsun tipin falan kayıyor yeter lan ne bu kepazelik diyip kestiriyorsun. Şahsen ben her uzatma denememden sonra direk 3 numara kestiriyorum artık nasıl beziyorsam düşün yani
    Ama sana yakışmış sen o dönemleri atlatmışsın gibi
  • Bu arada resimlere şöyle baktımda biraz yine uzatasım geldi
  • arkadaşlar kabartmayan şampuan önerisi olan varmı
  • uçanBalık kullanıcısına yanıt
    hocam siz yağ olarak badem yağımı kullanıyordunuz mesajınızı bulamadım

bu arada bu soruyu genel olarak söylüyorum

saçlarımı kestirdim tekrar ve bir daha kestirmeyeceğim sıkılanana kadar veya başka berbere

kuaförlere inanmayın para kazanmak için size derinden girerler gel saçlarını düzeltelim 2 ay sonra tekrar gel derler sonra eskisi gibi olur sakın ama sakın uzak olun

saçlarımı Allahtan fazla kesmedi.

sorum ise şampuan almayın marketlerden özellikle clear içinde sls denilen kimyasal var

gözleri yakıyor kokusuda bir tuhaf tövbe bir daha almayacağım

iki şampuan arasında kaldım 1 tresan ve otacı kullanan eden varmı

bu ikisini kullandığınızda uzama etkisi ve yeni saç çıkaranlar bile olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

2012 Temmuz'dan beri uzatıyorum fakat uzatmaya başlamadan önce hangi modelde kestirdiysem artık,sanki ensemin sol tarafı sağ tarafına göre daha uzun, şu aralar sanki yavaş uzuyor gibi bir his oluştu içimde. En kısa zamanda ss koyup,sorularımı soracağım

Saçları Yıkadıktan Sonra Gelen Edit:

Aynı saç tıpatıp aynı

hocam normalde nasıl şekil veriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

Saçım aşırı düz. Baya uzadı ama yapışık gibi duruyo yanaklarıma :D dalgalı falan yapmak için bi çözüm yok mudur bıktım ya

+1 Ne yapılabilir ? Bir de saçımın sol tarafı sağa göre daha uzun gibi.Ne yapabilirim ? Yoksa öyle kalsın mı ?
  • O an nasıl bir ruh halinde isem 2,5 yıldır uzattığım saçları kestim. Ama kısa uzundan iyi yakıştı gibi geldi. Ama yine uzatıcam çok değil sadece bağlayacak kadar yeter nasıl olsa açmıyorum sürekli bağlıyorum çok kasmaya gerek yok.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.