Şimdi Ara

Saçlarımı uzatmaya başlıyorum.Yardımlar,tavsiyeler (Saçlar uzuyor dostlar) (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.750
Cevap
44
Favori
164.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Adam yakışıklı beyler her şekil gidiyor bu da olmuş hocam

Sağol hocam ya moralim bozulduydu bi an çok kötü olmuş sandım
  • Beyler saçlarım Çok kuru kalıyor. Nasıl yağlandırabilirim ? 3-4 gün yıkamasam bile çok yağlanmıyor. Kullandığınız Saç bakım yağları nelerdir tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada Zigavus sarımsaklı sampuan ve ya tresan kullanan var mı ?
  • Benim saç da aynı böyle oldu beyler gerçi bu adamın ki dökülüyor mu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Going to California!

Kestirdim ben dayanamadim

Adamdan bildiğin Tony stark akiyor

Bu arada uzun hali daha iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kestirince kendine bunca zamandır nasıl işkence ettiğini anlamışsındır Kısa saç rahatlıktır, özgürlüktür.
  • http://www.uzmantv.com/erkekler-saclarini-uzatirken-sekilsiz-gorunmesini-nasil-engelleyebilir

buyrun arkadaşlar saç uzatmadaki temel prensibi bu abi anlatmış... ben yıllardır saçımı uzun tutan biryiim. uzatmıyorum; belli bi uzunlukta ve daime on koruyorum... ve tecrübelerime dayanarak da prensibin bu olduğunu söyleyebilirim... kulak üstleri ve ensedeki alt kısımları mümkün olduğunda ayda veya iki ayda bi kırptırmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deskel

Neler yapılabilir sizce bu saca en son 6 ay önce aramakas yedi biraz gürlerdir. kızlar nasıl bakar sizce

• mario gomez in saç stilini yapmak istiyorum.yanlar kısa üstler uzun ama bir türlü karar veremedim niyeyse.heralde fazla abartılı geliyor bana o saç ama sıkıldım sürekli aynı kestirmekdende
  • quote:

Kestirdim ben dayanamadim

bu stil on numara olmus.. . .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

quote:

Bu arada tek 1tel bile dökülmem yok Gücümü verip yolarsam anca geliyorlar

Hocam flashback olarak kullan bunu

Birde hangi şampuanı kullanıyorsun söylermisin ?

Şampuan kullanmıyorum
    Zeytinli sabunla yıkıyorum kafamı. Oda çok sertleştiriyor doğal olarak.Yumuşatması ve beslemesi açısından banyo sonrası susam yağı sürüp yarım saat kadar bekletip yıkıyorum.Parlak ve yumuşak bir görünüme kavuşuyor

hocam zeytinli sabunu ne kadar süredir kullanıyorsun ve gerçekten faydalı buluyor musun saç sağlığı açısından
    gerçi senin saçlar zorlayınca kopuyormuş ama zeytinli sabunun ekstra bir katkısı oldu mu onu merak ettim?

• Nerdeyse 1 sene oldu benim.Nisan ayında kırıkları aldırmaya gittim, onun dışında hiç kestirmedim.Enseler, yanlar kötü durmaya başladı.Kestirmeyi düşünüyorum ama kıyamıyorum.Uzun saça nasıl bir model olabilir onu düşünüyorum.Var mı önerileriniz?Yoksa gidecek saçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _alpoza_

Nerdeyse 1 sene oldu benim.Nisan ayında kırıkları aldırmaya gittim, onun dışında hiç kestirmedim.Enseler, yanlar kötü durmaya başladı.Kestirmeyi düşünüyorum ama kıyamıyorum.Uzun saça nasıl bir model olabilir onu düşünüyorum.Var mı önerileriniz?Yoksa gidecek saçlar.

valla benimde baya uzadı kestirmeyi düşünüyodum aynı şekil bende önler burnumun tam ucuna geliyo yanlarda aynı ensede saçlar siyah ben esmerim nasıl bi şekil olabilir acaba
  • Durum birebir örtüşüyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Piojo

Benimkilerin son hali. Sanırım Ekim'in başından beri uzuyor.

kuaföre uğruyomusun hiç düzelttirmek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lothier

quote:

Hayır.

• Schwarzkopf'un Gliss serisi şampuanlarından beyaz olanı aldım bugün, keratin katkılıymış. Saçı canlı tutmak için işe yarayacak mı merak ediyorum.
  • @.::KraL::.

Hocam şu saçlarının 5-6 aylık hali falan var mı? Benim de saçlar çok sık ve çok dalgalı, arkadan bakınca kıvırcık gibi görünüyor.Merak ettim acaba ilerde böyle mi olur diye.
  • quote:

quote:

quote:

Hayır.

hedefim bu. hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Perfect_Stranger

@.::KraL::.

Hocam şu saçlarının 5-6 aylık hali falan var mı? Benim de saçlar çok sık ve çok dalgalı, arkadan bakınca kıvırcık gibi görünüyor.Merak ettim acaba ilerde böyle mi olur diye.

benim saçlar su haliyle kivircik eger taramayip sekil veremessen kivirciga donuyor 4 ay oncede oyleydi bulursam atarim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cereal Killer

quote:

quote:

quote:

Hayır.

hedefim bu. hadi hayırlısı

Ama normalde böyle güzel olmuyo hocam hatırladığım kadarıyla o gün garip bi şekilde sabah uyandığımda bile güzeldi saçlarım.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.