- x
Sivilcelere çözüm ne olur ?
81 Cevap63373 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2239 Mesaj
25 Şubat 2006; 13:06:11 

Sivilcelere çözüm ne olur ? Sizin tavsiyeleriniz

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi |Samsung 40F8000 Led TV |

1786 Mesaj
25 Şubat 2006; 13:24:48 

Yüzünü her zaman temiz tut.Yüzünü yıkadığın suda çok hafif sabun köpüğü de olsun.Yüzünün yağlanmasına izin verme.

Okul gibi bir problemin yoksa sakal bırak.Benim çok işime yarıyor.Sakalları ne zaman kessem yüzüm sivilcelenmeye başlıyor.

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Mustafa Kemal Atatürk

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

166 Mesaj
25 Şubat 2006; 13:31:17 

quote:

Orjinalden alıntı: jakoben

Yüzünü her zaman temiz tut.Yüzünü yıkadığın suda çok hafif sabun köpüğü de olsun.Yüzünün yağlanmasına izin verme.

Okul gibi bir problemin yoksa sakal bırak.Benim çok işime yarıyor.Sakalları ne zaman kessem yüzüm sivilcelenmeye başlıyor.

ben de jiletle ne zaman kessem yüzüm kanlar içinde kalıyor

genelde şarjlı makine ile traş oluyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Şubat 2006; 13:33:24 

Fazla Yağlı Seyler Yeme Ve Devamlı Masterßasyon Yapma.. GErcek Ama Gulunc

2239 Mesaj
25 Şubat 2006; 13:48:26 

quote:

Orjinalden alıntı: MuratFb

Gülünç ama gerçek diyecektin herhalde kardeşim

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2006; 13:49:38 

quote:

Orjinalden alıntı: sexyozzy

Valla Herneyse Ister Yap Ister Yapma

3852 Mesaj
25 Şubat 2006; 13:51:48 

ben zamanında "beyzamicyn" die bi ilaç kullandıydım...
acaip işe yarıyo...
(adını yanlış yazmış olabilirim ama yaklaşık olarak bu)

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2006; 13:52:33 

quote:

Orjinalden alıntı: diemavili

acaip işe yarıyo...

Avatarına ßaklırsa Ilac Yan Etkı Yapmıs Sanırım

1340 Mesaj
25 Şubat 2006; 13:55:10 

0

çiğ köfteci sait serdivan

416 Mesaj
25 Şubat 2006; 13:56:17 

Walla sivilce problemim yok çok şükür ben hiç çekirdek sevmem belki ondandır. Bide yüzünü temiz tut

"İstediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz. Katlanacağınız şey sadece sonuçlarıdır..."

1374 Mesaj
25 Şubat 2006; 14:00:45 

Bence bir cildiye uzmanına görün.

Zamanında bende de vardı.Sivilceler karaciğerim ve kanda fazla yağ olmasıymış.
ilaç tedavisi ile kurtuldum.

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2006; 14:05:20 

SİVİLCELERE EN GÜZEL CEWABI PATLATMAKLA VERİLİR BİR TANESİNİ PATLATTIGIN ZAMAN BİR BASKASI ÇIKMAYA KORKAR

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2006; 14:07:10 

quote:

acaip işe yarıyo...

Bu ilacı almak için Cildiyeciye görünmeye gerek varmı.?

3852 Mesaj
25 Şubat 2006; 14:08:34 

quote:

Avatarına ßaklırsa Ilac Yan Etkı Yapmıs Sanırım

hiç sorma yaaa!!!

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

2239 Mesaj
25 Şubat 2006; 14:09:18 

quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

harbi direk alabilir miyiz ? Bilgisi olan arkadaş

3852 Mesaj
25 Şubat 2006; 14:11:04 

quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

yok hcam gerekmiyo bildiim kadarıyla(bana pratisyen yazdı)

212 Mesaj
25 Şubat 2006; 14:37:32 

Bencede ilac ı almadan önce bi cildiyeciye görün derim. Bilmeden ilac kullanma daha kötü olma ihtimali var. Benim basıma geldi o yüzden
Doktora gitmezsen eger dove veya clear ın yüz temizligi jelleri var onları bi kullan istersen yüzünü hep temiz tutmak acısından

116 Mesaj
25 Şubat 2006; 15:01:57 

hergün maden suyuyla yüzü yıkamak çok iyi geliyo etkisini görünce şaşıracaksın

Atam İzindeyiz!!!!
Bizde Fenerbahçeliyiz......!

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2006; 15:04:39 

quote:

Orjinalden alıntı: .LaL.

hergün maden suyuyla yüzü yıkamak çok iyi geliyo etkisini görünce şaşıracaksın

Emin misin?

316 Mesaj
25 Şubat 2006; 15:06:22 

yağlı yemekten kaçınmak lazım cerezlerde özellikle

~. \_______
~. /__||__| |___ NOTHING ELSE MATTERS
~ (O)_____(O)_/ MetallicA
THE GOLF

424 Mesaj
25 Şubat 2006; 15:09:23 

sebamed sabunu kullan. ben ergenlik dönemini onunla atlatmıştım ama son zamanlarda yeni çözümler çıktıysa bilemem...

4102 Mesaj
25 Şubat 2006; 15:10:23 

ilaca falan gerek yok ilaç sadece karaciğerinizin daha az yorulmasını sağlıyor . sivilcelerde zaten karaciğerinin yorulmasından kaynaklanan ve yağ bezelerinde meydana gelen fonsion bozukluğudur. bunun için kolestrol oranı düşük , karaciğeri fazla yormayan gıdalar yiyeceksin yada 2 günde bir B12 vitamini kullanacaksın. o nu da doktora sorarak kullan tabiki.

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2006; 15:13:49 

quote:

yok hcam gerekmiyo bildiim kadarıyla(bana pratisyen yazdı)

Bende alıcam o zaman yaa inşallah iyi gelir.

4102 Mesaj
25 Şubat 2006; 15:15:15 

quote:

Orjinalden alıntı: schumi911

yağlı yemekten kaçınmak lazım cerezlerde özellikle

aşırı tüketim tabiki karaciğeri yoracağı için sivilceye neden olacaktır ama vücudunuzun omegaya ihtiyacı vardır. gün içinde alacağın 1 avuç fındık yada yer fıstığı bu ihtiyacı karşılar.
sabunmuş soda suyuymuş çare değil ayrıca sabun cildini kurutarak pul pul döker. önceki mesajda da bahsettiğim gibi yapın. eczaneye gidip ilaç almaya kalkmayın uzun süreli kullanma ile ileride karaciğer sorunları ile karşılaşabilirsiniz. yapmaız gereken boğazınıza sahip çıkmak yumurta sarısı gibi yüksek kolestrollü ve karaciğeri yoran gıdalardan uzak durmalısınız.

2669 Mesaj
25 Şubat 2006; 15:21:20 

Pff ergenlik çağıdaki bi genç olarak bende çok şikayetçiyim...

That's all i can do.
Just Feel Better.

364 Mesaj
25 Şubat 2006; 16:36:47 

eskiler evlenince geçer derler. henüz evlenmedim ama benim geçti.

Uzaklaştırılmış
25 Şubat 2006; 16:38:30 

quote:

Orjinalden alıntı: liero

eskiler evlenince geçer derler. henüz evlenmedim ama benim geçti.

Neden geçiyo acaba.?

1668 Mesaj
25 Şubat 2006; 16:43:21 

Bi arkadaşım alerji testi yaptırmıştı bi ...ka alerjisi varmış onu kesti sivilcede gitti.

http://yilmazeest.blogspot.com/

235 Mesaj
25 Şubat 2006; 19:30:56 

en kesin çözüm "roaccutane"denilen bi ilaç kilonuza göre dermatolog mg olarak yazıyor size..Çok risk taşıyan bir ilaç diyorlar gerçekten prospektüsünde baya bi uyarıcı unsur bulunuyor..yüzünüzü kurutuyor..hatta öle bişi ki yağlanmayı yok ettiği için 2 hafta saçınızı bile yıkamayabilirsiniz..acayip dudak kurutuyo..sabrediceksiniz bikaç ay ben şu an kullanıyorum artık son aşamalarındayım belli bir mg ı tamamlamak zorundasınız daha sonra peeling e başlıyor doktorunuz bikaç seanstan sonra yüzünüz porselen gibi oluyor..Ama bu ilacı sadece dermatologlar yazıyor..Ama gerçekten çok etkili bir ilaç..Benim sivilcelerim öle abartılı bir şekilde değil ama iyileşmesi çok zor oluyordu..Bi tane çıkıyor o orda aylarca kalıyordu..Ben hep derdim benim sivilcelerimi geçirdiyse herkesinkini geçirir...Daha kötü olanlarınkini de geçirmiş bire-bir şahit oldum mucizevi bi ilaç bu...Gerçekten tavsiye ederim...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

67 Mesaj
25 Şubat 2006; 19:41:59 

arkadaşlar uzmanla görüşün,yani bir cildiye uzmanına görünün... sakın haa ilaçları sormadan almayın... bunlaran bazıları sizin imzanızla doktorun hiç bir sorumluluk kabul etmediği ilaçlar... riskli ilaçlar... sakın ha... lütfen doktora görünün.... sonra katlanamayacağınız sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz...

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

iyi de imzamda ve vardı ki :((

188 Mesaj
25 Şubat 2006; 19:48:14 

benim kardeşimde kulnmadığı ilaç yok ama halada yüzünde sivilce var atlatamıyo bütürlü...fazla uğraşıyo herhal

1597 Mesaj
27 Şubat 2006; 18:53:45 

Bikere oynamayacan 2.si 2 güne bir yastık kılıfını deiştirecen hergün yatmadan yüzünüyıkayacan tabi sabunla deil mesela sebamed yada neutrogena nın yüztemizleme jelleri falan var.

Su sesi,Para sesi,Fan sesi

3852 Mesaj
27 Şubat 2006; 19:20:58 

@melankolik
aldın mı ilacı???
ben yazarken unutmuşum bu öyle hap faln diil ha...
sadece yüzdeki yağlanmayı önlüyo...
paketinde 3 ayrı madde var bunu karıştırıp sürüon işte...

1448 Mesaj
27 Şubat 2006; 19:41:00 

quote:

@melankolik
aldın mı ilacı???

ortaya cıkan madde beyaz alcı gibi bişey oluyosa harbiden o cok iyi geliyor

Tek Kişilik Terör Örgütü

Uzaklaştırılmış
27 Şubat 2006; 21:00:14 

quote:

@melankolik
aldın mı ilacı???

Yok abi almadım yaa ekşisözlükte sakalı felan beyazlatabilir dikkat edin felan yazıyo acayip tırstım gerçi yakışır ama

0 Mesaj
15 Mart 2006; 19:46:18 

slm quante kardeş bende benzamycin kullanmıştım halada duruyo.İlaç bana yarmadı aksine dahada çoğalttı,belki ben karışımda hata yapmış olabilirim.

344 Mesaj
15 Mart 2006; 23:41:53 

walla benzamycin i ben de kullandım. Ama bazı yanetkileri war ve gözle görülür bi yararı da yok.. Ben kullandığımda, yüzüm hafif sararır gibi oldu.rengi değişti ben de hemen kestim..

Ama yine de kullancam diosan yan etkilerini gördüğünde kesmeni veya ara vermeni tawsye ederim

373 Mesaj
15 Mart 2006; 23:44:02 

quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

Walla sivilce problemim yok çok şükür ben hiç çekirdek sevmem belki ondandır. Bide yüzünü temiz tut

Bende.Hiç yiyemem çekirdek ama... bende de var.çok cips ve çikolata yerim

Şuan Avene Cleanance diye birşey kullanıyorum 2 günde çoğaldı sanki yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martymcfly -- 15 Mart 2006; 23:45:27 >

3711 Mesaj
16 Mart 2006; 0:25:02 

herkes ilaç milaç demiş.ondan önce en önemli soru!!

yaş kaç?

ergenlik çağında falansan hiç çaren yok bekleyeceksin. 2-3 sene kabus gibi geçer.

gerçi ben rahattım o dönemde yüzümde hiç çıkmadı. namussuzların hepsi sırtımda çıkardı. ama iyi oldu yüzüm de krater yok şimdi

Mobil imza versek?

2120 Mesaj
16 Mart 2006; 0:44:03 

bende hep aynı yerde çenemin sağ alt köşesinde çıkar, çıktımı 4-5 tane çıkar 1 hafta sonu hiçbiri kalmaz, ama belli dönemlerde oluyo, lanet bişey, bide sırtımda çıkıyo, onlar sorun değil.

bişe diyimmi, sivilce patlatmanın zevkide bi başka oluyo, zararlı ama dayanamıyom

586 Mesaj
16 Mart 2006; 1:10:34 

quote:

Orjinalden alıntı: sexyozzy

Macbook Pro with Retina Display 15"
i7 2.0 Ghz (to 3.2Ghz Turbo Boost)
256GB SSD & 8 GB 1600Mhz Ram
Intel Iris Pro Graphics

2573 Mesaj
16 Mart 2006; 1:13:20 

arkadaşlar ergenlik cagındaysanız maalesf cozumu yok o kullandıklarınız sadece dengede tutmak için ama birisi roaactune demiş...çok riskli bi ilaç prospektüsü okumuştum doktor yazdıgı halde vazgeçtim...ben su anda 21 yasındayım sivilcelerimin en yogun oldugu donem 17-20 yas arasıydı benzamycn de kullandım ama o da sadece çıkmış sivilceleri(patlamaya yakın,iyice olgun) söndürmekte işie yarıodu..en iyisi zamana bırakacaksınız...bi arkadaş sakal bırakın demiş tam aksine ben sakal bıraktıkca sivilcem artıyor..su anda yuzumde eskisi gibi sivilce kalmadı ama dogal olarak cildim yaglı..bunuda nemlendirici,yüz temizleme jeliyle falan dengede tutuorum..bi tavsiye daha gecen gun bi kil maskesi aldım tanesi 2ytl haftada 1-2 kere uygulanıo yüzüdeki siyah noktalara ve yaglara karsı cok etkili herese oneririm..markasıda innova...

179 Mesaj
26 Temmuz 2006; 12:17:13 

' K O Z A ' isimli kükürtlü sabun var arkadaşlar eczanelerde ortalama 2.5 ytl ye satılıyor , etkisi çok iyi oluyor cildin hemen yağlanmasını önlüyor günde bir kez yıkamanız yetiyor , iki kez yıkadığınızda biraz daha hızlı iyileşiyor , 3 kez yıkadığınızda cild her yıkamadan sonra soyulmaya başlıyor , 4 yıkamada ise alerji olursunuz ...
Ben iki kez olmak üzere sabah-akşam yıkıyordum çok büyük bir iyileşme göedüm artık rahatça tıraş olabiliyorum...

Hadi geçmiş olsun..

Uykuya 'yarı ölüm' deniyor , yarı ölüm denilen uyku bukadar tatlı olduğuna göre ölümün tadını varın siz düşünün...!

614 Mesaj
26 Temmuz 2006; 12:38:18 

kardeş doktora git kesin çözüm.

3593 Mesaj
27 Temmuz 2006; 11:18:20 

doktor az yağ temizliğe önem sacların önününü uzatma

Çankaya University Translation and Interpreting Studies Awarded with Scholarship

33 Mesaj
28 Ekim 2006; 21:44:34 

valla benim de canım bu konu sebebiyle çok sıkkın son günlerde napıcam bilmiyorum,sebamed ile yüzümü sabah akşam yıkıyodum ama bi etkisini göremedim mesela dün yıkadım bu sabah 3 tane dev gibi çıkmış bi cildiyeciye görünsem iyi olacak galiba

amd athlon X2 64 3800+,2 gb twinmos 400mhz,asus 7800gtx,samsung 250gb sata2,asus a8n-sli pre,enermax 600W psu,lg gsa4163b dvd rw,thermaltake kandalf gümüş,philips 190B 19"lcd(8ms)

2530 Mesaj
28 Ekim 2006; 21:52:25 

Differin diye bir jel. Reçetesiz, 8.080.000 eski TL.
Tavsiye ederim. Hatta kişisel güvence veririm İşime yarayan tek şey...

418 Mesaj
29 Ekim 2006; 1:07:19 

Hacı kükürtlü sabun al eczaneden. 3 YTL. Her zaman yüzünü bunula yıka. ayrıca yediklerine dikkat et. Kesinlikle sıkma.

http://www.fikircephesi.com

1598 Mesaj
29 Ekim 2006; 1:10:31 

quote:

o ne ki?

yönetim naber.

2405 Mesaj
29 Ekim 2006; 1:30:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

o ne ki?

çok matrakmıs bu topic

arkadaslar birinize yarayan ilaç digerinize zarar verebilir.doktora gitmeden birbirinize ilaç falan tavsiye etmeyin

Ömür Dediğin Üç Gündür,
Dün Geldi Geçti Yarın Meçhuldür,
O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür,O Da Bugündür

Uzaklaştırılmış
29 Ekim 2006; 1:48:16 

fazla kuruyemiş yeme,hergün yüzünü sabunla yıka,sakal bırakma,traş olduktan sonra kolonya sür ilaç tavsiyesi bencede yanlış olur bi cildiyeciye git bana aknilox diye bi sıvı(yüze sürülüyo) birde hap vermişti ama herkes için aynı ilaç geçerli değil tabiiki bi kere her sivilce aynı değil ergenlik sivilcesi var yağlanmaya bağlı sivilce var,stressden çıkan sivilce var vs.vs.

2140 Mesaj
29 Ekim 2006; 1:48:24 

evet özellikle ismi geçen bi kaç ilaç gerçekten çok sakıncalı sadece cildiyecilerin ciddi durumlarda başvurduğu ilaçlar sakın kullanmaya kalkmayın doktora danışmadan.

Uzaklaştırılmış
29 Ekim 2006; 2:01:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

o ne ki?

90 Mesaj
29 Ekim 2006; 2:07:23 

valla bu konu açılalı baya olmuş ama bu sitede gördüm kadarıyla ergenlık çagına yenı girmiş ve ve hala bu geçici dönemi atlatamamış kişiler var...
sivilce özellikle cildi yağlı olan insanalrda görülür
*öncelikle dermatoloji(cildiyeciye)gitmekten başlayın
*sivilceleri kesinlikle sıkmayın,patlatmayın sonunda çok üzülürsünüz izi kalır çnk tedaviside yok
*cildinize bakım yapın ama cilt tipine uygun doktorunuzun tavsiye ettiği ürünler olsun
*sabun cildinize kesınlıkle kullanmayın sıvılcelerın üzerinde hiç bir etkisi yoktur
*erkek arkadaşlar traş olduktan sonra kanayan sivilceye sdc talk pudra sürün
*ilaç tavsiyesinde bulunmamanızı tavsiye ederim çnk sivilcenin tipine görede değişebilir her insanda sivilce illa ergenlık yüzündne çıkıcak die bi kaide yoktur
*ben uzun yıllar sivilcelerle savaş verdım ama sonunda savaşı ben kazandım
*sivilceler çok çeşitli sebeplerden çıkabılır karaciğerden kaynaklanabilir yada böbrekten
*sivilceleriniz çok iltahaplı ve büyükse ergenlık sivilcesi deildir
*benım sıvılcelerım 7 ay süren bir tedaviden sonra tamamıyle geçti şimdi bebeksi bi cilde sahibim....ama kullandım ilacın ölümcül tehlikeside vardı doktorlar hiç bi sorumluluk kabul etmıolar ilacın kullanımını kabul ettıgınıze dair bi kagıt imzalatıolar riskli bi ilaç çnk..
*cleanne adında nemlendirici tavsiye edebilirim sdc ...hiç bi yan etkisi yoktur küçük bi tüp içeirsinde sdc yüze uygulanıo geceleri, sivilcelerin oluşumunu azda olsa engellio tüm cosmotic ürün satan güvenilir yerlerde bulabılırısnız(fiyatı=25 ytl)

hafif derecede ufak geçici türden sivilce probleminiz varsa
*1 fincan saf alkol
*bir tutam ada çayı
*bir tutam kekik
*bir tutam biberiye otu
*bir kaç damla limon suyu

Hazırlanışı=öncelikle 2 bardak suyu kaynatın ,kaynattıktan sonra biberiyeyi kekiği ve adaçayını içine atın bi süre demlensin(çay demler gibi)sonra limon suyunu sıkın en sonundada saf alkolü içine dökün bi süre sogumaya bırakın
Kullanımı = sabah ve akşam cildinize sürün

Sonuç=ciltteki yalanmanın bi süre sonra yawaşladını azaldını görückesiniz

Cildinde ciddi derece de sivilce sorunu olanlar öncelikle doktora gitmelisiniz...

Marmara ünv. araştırma hast. bu konuda çok başarılı (doktor Aslı hanım bu işin uzmanı resmen Adres =İST/Koşuyolu)Kendisi bnm tedavimi üstlenmiştir.

*_*AsHeS to AsHeS*_*

°`°º¤ø*(¯`•¸ ஐOh my dreams it's never quite as it seemsஐ¸•´¯) *ø¤º°`°

124 Mesaj
29 Ekim 2006; 21:26:33 

benımde kac senedır denemedıgım ılac, temızleyıcıler, kremler kalmadı...
bakıyorumda hep dıstan cozum onerılerı uretılıyor ... en buyuk faktor bence STRESS bu durumu ortadan kaldırınca emın olun kendılıgınden cozulecektır problem

4132 Mesaj
29 Ekim 2006; 22:30:02 

Aranızda hiç ellezza kullanan oldu mu?

╚═╦═══╗═║═══║═══════║═══║═╦═══╦═╝
══║═══║═║═══║═╔═══╗═║═══║═║═══║══
══╠═══╣═╚═══╣═║═══║═║═══║═║╔══╝══
══║═══║═════║═║═══║═║═══║═║╚═╗═══
══╝═══║═════║═║═══║═╚═══╝═║══║═══
╔═════║═════║═║══════════════║══╗
ÅÿηՄя

Uzaklaştırılmış
29 Ekim 2006; 22:58:43 

Arkadaşlar benim sivilceler geçti Allaha şükür..Yüzümde sivilce kalmadı..

1 :Sabun kullanmak yok

2 : Uzun süre traş olmak yok olmak zorundaysanız ise tahriş etmeden çok kurcalamadan

3 : Hafif ciltler için Benzac Ağır Ciltler için ise Benzacmyin alın Gece sürün ve yatın.

4 : Her banyoda mutlaka kese yapın

5 : Gülsüyu sürün bol bol

841 Mesaj
29 Ekim 2006; 23:14:04 

sabır

belli bir yaştan sonra azalıyor ve geçiyor...

Uzaklaştırılmış
29 Ekim 2006; 23:29:49 

roaccutane!

112 Mesaj
30 Ekim 2006; 0:20:03 

biri bole topic acmisti idrar ii geliomus

Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sivilcelere çözüm ne olur ?
Sayfa: [1]      >>