Şimdi Ara

God of War Ascension İlk Oynanış Videosu+ Bilgiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
8.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Multiplayer modunda kaos dolu bir kargaşa, arkada devasa bir Cyclops ve inanılmaz grafikler! Bir God of War oyununa yaraşır şekilde vahşeti multiplayer moduna taşıyan görsellik bir yana; görünüşe göre devimiz Ploythemus'un elimizden çekeceği var!

Hikaye modu hakkında biraz daha bilgi verelim. Önceki haberimizde God of War Ascension'un diğer oyunlara göre biraz daha kısa bir hikaye moduna sahip olacağını söylemiştik.  Ascension'da Kratos'u kontrol ederek bizi Ares'e itaat etmeye mecbur bırakan yemini kırmak için mücadele içerisinde olacağız. Daha genç bir Kratos karakteriyle karşılaşacağız Oyunun kontrolleriie ise eşi ve çocuğunu öldürdükten hemen sonra alacağız. Yapımcılar ne multiplayer ne de hikaye modunda hiç birşeyin eksik kalmaması için çabalamışlar.

• İnş. hikaye modu kısa değildir, şahsen multisi var diye kısa bir Gow oynamak istemem.
  • GOD OF WAR 3 un YAPIM DIREKTORU Stig Asmussen nin GOW 3 den once ki konusmalari.

GamePro: Son yıllarda görüyoruz ki Resident Evil gibi, sadece single player odaklı bir oyun bile iki kişilik bir modla oyuncuların karşısına çıktı… Siz God of War III’de neden böyle bir co-op modu düşünmediniz? Ya da bu size uymayan bir durum mu?

Stig Asmussen: Hadi bu soruyu ben sana sorayım… Resident Evil’de nasıl oldu co-op modu? Sence co-op ile oyun daha mı iyi oldu yoksa single-player’a mı yoğunlaşmalıydılar?

GamePro: Hmm bana kalırsa oyunda verilen hayatta kalma hissi epey baltalandı. Sürekli yardımcı olan ve sağlık sağlayan bir karakter oyunun o ‘korkunç’ atmosferinden götürdü.

Stig Asmussen: İşte vereceğim cevaba zemin hazırlamış oldun. Çok büyük bir Resident Evil fanıyım, ama oyunu satın aldım ve başında 2 saat geçirdikten sonra bir kenara bıraktım. Daha önceki tüm oyunları bitirmiştim ve ilk defa böyle bir davranışta bulundum.

Bizim God of War 3'te anlatmak istediğimiz bir hikaye ve yaşatmak istediğimiz bir deneyim var. Bu isteğimizle multiplayer oyun anlayışı uymaz… Peki bu multiplayer hakkında hiç konuşmuyoruz manasına mı geliyor? Hayır. Ekibim ve ben bu konuda ve daha bir çok konuda fikir yürütüyor ve bilgi alış-verişinde bulunuyoruz. Ancak dediğim gibi ekranda koşuşturan iki Kratos, anlatmaya çalıştığımız hikayeyi ve o hissi büyük oranda baltalayacaktır

• Multi olmamış.
  • Anaa!! o ölen düşmanda çıkan yeşil mavi toplar da ne ola..hiç gow oynamamıştım demekki bu oyun onimusha çakmasıymış la..
  • Daha oyunun çıkmasına 1 sene var ve şu anda bile grafik muazzam.Çıkışındaki grafiği tahmin bile edemiyorum.Tek endişem GOW serisinin karanlık atmosferinin berbat edilmesi.Senaryo modu kısa derken en azından 6-7 saat olmalı.En kötü ihtimalle en iyi grafik ödülünü kapar kesin :)
  • offff ya izlerken bile agzım sulandi arkadas
  • gow olsun camurdan olsun yine oynarım
  • Oyundaki detaylar ve grafikler dehşet görünüyor.
  • Oyunu iyice vahşet isteyen ergenlerin oynayacağı kıvama getirmişler.
    Kimse god of wardan multiplayer beklemiyordu çoğu yapımcı gibi santa monica da aç gözlülüğünün esiri olmuş daha fazla satması için.
    Şimdiden söylemek gerek gow'un düşüşe geçeceği oyun bu olacak.Zaten geçeceği dönemden belliydi nasıl bir şey çıkacağı ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 30 Nisan 2012; 18:07:58 >
  • multideki karakterler acayip piskopat ama bi kratos değiller
  • Bu oyuna multiplayer yapılmaması taraftarıyım ben ama bakalım ne olur.
  • size göre zaten her oyun düşüşte allah aşkına siz hangi oyunu beğeniyosunuz ne oyun çıksa yok grafik kötü yok ses kötü töbe töbe bi gow kaç yılda bir gelir haberin varmı
  • gowun bittiği an.
  • tek kelimeyle mükemmel
  • "diğer oyunlara göre biraz daha kısa bir hikaye moduna sahip olacağını"
    Off Off
  • Zaten sizin için dünyanın bütün oyunları berbat! Yok efendim grafik kötü yok efendim MP olmayacaktı yok efendim ergenler için yapılmış vs. vs...Arkadaşım burda oyun oynuyoruz adamlar harikalar yaratamazlar ellerinden geleni yapıyorlar zaten size oyun beğendirilmiyor.Bence helal olsun süper oyun gerçekten zevkli görünüyor.(İstediğiniz kadar eksileyin bu sizin seviyenizi gösterir...)
  • Herif multiplayer odaklı yapacağız diyor. Bir GpW oyunu multiplayer odaklı oluyorsa ben kuşkuya düşerim. Oyun God of War olsa bile.
  • Eksileyin ergenler devam biri de ordan gevelemiş eksi seviye bla bla bla.
    Ps2 de korsan takılan gowcular sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan__Drake

Daha oyunun çıkmasına 1 sene var ve şu anda bile grafik muazzam.Çıkışındaki grafiği tahmin bile edemiyorum.Tek endişem GOW serisinin karanlık atmosferinin berbat edilmesi.Senaryo modu kısa derken en azından 6-7 saat olmalı.En kötü ihtimalle en iyi grafik ödülünü kapar kesin :)

Crysis varken Gow he tabi tabi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.