Şimdi Ara

Black Mirror (2011- ) | Netflix (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
934
Cevap
37
Favori
40.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Güzel olur vallaha. Kalite daha da artar.

Valla bilmiyorum normalde Netflix'i severim de bu dizi zaten kalite konusunda en üst düzeyde benim için Channel 4 da kötü bir kanal değil zaten bakalım ne olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Şöyle düşün ; 4. sezonun tüm bölümlerini aynı gün izleyebileceğiz. Ha tabi değişmesede sorun değil. Önemli olan 4. sezonun hemen gelmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Şöyle düşün ; 4. sezonun tüm bölümlerini aynı gün izleyebileceğiz. Ha tabi değişmesede sorun değil. Önemli olan 4. sezonun hemen gelmesi.

Görende her sezon yirmi bölüm yayınlıyor sanacak, zaten iki yılda bir sezon çıkıyor Kendi alanında tek sayılabilecek bir dizi İngilizler de çok başarılı. Ama Netflix her yıl on üç bölüm yapacaksa alsın kesinlikle

• ingilizler biz izleyemiyoruz

7 bölüm nedir arkadaş, sherlock da 9 bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

ingilizler biz izleyemiyoruz

7 bölüm nedir arkadaş, sherlock da 9 bölüm

Az ama öz olması daha iyi bence
  • Bu dizinin adını çok duydum, izleme listeme aldım ama nedense forumda pek konuşulmuyor.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde pek ünlü değil ama izle sen pişman olmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Bu dizinin adını çok duydum, izleme listeme aldım ama nedense forumda pek konuşulmuyor.

Bir diziyi çok konuşan insan olunca diziyi iyi yapmıyor, az kişi konuşunca da kötü yapmıyor. Popüler kültürün mağduru olmuşsunuz kısaca. Bu dizi izlediğim en iyi dizilerden birisi. Bu diziyi anlayamayan ya da anlam veremeyenler de saçma sapan Game of Thrones izleyenler falandır, ya da Vampire Diaries.

Bu arada dizinin Christmas bölümünden sonra bölümü çıkmadı demi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artizt -- 23 Temmuz 2015; 21:49:44 >
  • Diziyi NetFlix yayınlayacakmış bundan sonra.
  • S0300'ı izlemedim hala, izleyeyim bari.
  • İzledimmi hatırlamıyorum akşam bir bakayım
  • En kısa sürede beni en çok etkileyen dizi,bütün dizilerden farklı bir havası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Diziyi NetFlix yayınlayacakmış bundan sonra.

aynen, bunu yazmak için girmiştim, netflix veriyor
  • Yeni sezon 12 bölümden oluşacak.

Bu da 3. sezon tanıtımı :

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 bölüm
  • baya açıklayıcı bir tanıtım olmuşnetflixle beraber daha da iyi olacak dizi bölüm sayısını artırabilirlerse çok iyi olur
  • yeni sezon ne zaman başlıyor
  • 12. bölümlük Netflix sezonunu merakla bekliyorum ama konu kısıtlamasına girip kötü olur mu diye de korkmuyor değilim doğrusu.
    http://www.ew.com/article/2015/09/25/black-mirror-netflix
  • Portföye eklediğim dizilerden biri oldu. Her bölümde toplumsal mesajlar veriliyor. Özellikle teknolojinin hayatımızdaki yerinin yaşamımıza olumlu ve olumsuz yanlarının ne denli etkili olduğu gözler önüne serilmiş. Birinci ve ikinci sezonun son bölümlerini işleniş açısından pek beğenmedim fakat kalan bölümler Christmas dahil harikaydı. Güzel bir bilim-kurgu dizisi.

Netflix diziyi satın almış. İngilizler devam etseydi bence daha iyi olurdu. İngiliz dizilerinin havası bir başka oluyor. Gerçi yapımcı ve yazar kadrosu aynı, iyi sunumlar görmeye devam ederiz umarım. Ayrıca dizi en erken 2016'nın yaz aylarında gelir diye düşünüyorum. Bölümlerin yazımına yeni başlanmış, yapım çalışması falan derken 2016 sonuna bile sarkabilir.
  • The last room ve bu dizi hakkında o kadar iyi yorum okudumki uzlwmek sart oldu , iki dizide beni sarmadı arkadaslar...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.