Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III'e ait olduğu öne sürülen ilk basın görseli paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
16.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S III'e ait olduğu öne sürülen ilk basın görseli paylaşıldı

Gün geçmesin ki Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S III ile ilgili yeni bilgiler gündeme gelmesin. Bugün de GSM Arena tarafından, Galaxy S III'e ait olduğu öne sürülen ilk basın görseli internette paylaşıldı.

Paylaşılan basın görseli son bir kaç gündür sızdırılan gizli çekilmiş fotoğraflarla ve bilgisayar çizimleriyle benzerlik taşıyor. Galaxy S II'nin aksine oval hatlara sahip olan akıllı telefonun lansmanı için gözler 3 Mayıs'da Londra'da düzenlenecek etkinliğe çevrilmiş durumda.

ARM Cortex-A9 mimarisini temel alan dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemci, Super AMOLED Plus HD dokunmatik ekran, seramik kasa, Android 4.0.x Ice Cream Sandwich işletim sistemi, 8 megapiksel veya 12 megapiksel çözünürlüğünde kamera, Galaxy S III için beklenen özellikler arasında.

Güncelleme (18:07): GSM Arena, Galaxy S III'e ait olduğu öne sürülen basın görselinin daha önce yayımlandığını ve gerçek olmadığını ifade ederek okuyucularından özür dilemiş. Biz de okuyucularımızı yanılttığımız için özür diliyoruz. Kısa bir süre önce Knowyourmobile cephesinden sızdırılan fotoğrafı haberimize ekleyelim. Tasarımda yine oval hatlar dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy S III'e ait olduğu öne sürülen ilk basın görseli paylaşıldı

• merakla bekliyoruz
  • iPhone için bile bu kadar görsel paylaşılmadı be
  • yeni galaxy bu olacak galiba. her yerde bu resim var.
  • ben hiç beğenmedim bu olamaz kesin sahtedir ayno galaxy ace ye benzemiş
    samsungun kaç gündür sır gibi sakladığı cihazın böyle kolay kolay fotografini cekebilceklerini sanmıyorum.
  • Bu bir iddia bile olsa böyle bir tasarımla gelmesi güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

ben hiç beğenmedim bu olamaz kesin sahtedir ayno galaxy ace ye benzemişsamsungun kaç gündür sır gibi sakladığı cihazın böyle kolay kolay fotografini cekebilceklerini sanmıyorum.

galaxy ace in nesi varmış yaw :) (not: ace kullanıcısı)

bu resim birçok yerde var. bu olabilir.
  • Nexus cakmasi bişey olmuş...
  • bi bitmediniz
  • Bu resim bence gerçek de esas önemli olan sol alttaki dokunmatik tuşun menü tuşu yerine task switching tuşu olması. ICS ile birlikte yeni moda menü tuşunu kaldırıp uygulamaya entegre etmek. Ama bu entegrasyonu yapmamış 154729 tane uygulama var. Bunlarda da HTC One X'de gördüğümüz gibi ekranın alt tarafında çirkin bir sanal menü tuşu çıkıyor...

Multitasking güzel ama sonuçta telefonda en büyük öncelik (bence) multitasking değil uygulamadan tam randıman almak, yani uygulamanın alt menülerine kolayca erişmek. (Samsung yayınladığı teaserlarda kullandığı ifadelerde farklı uygulamalar arasında hızlı geçişe vurgu yapmıştı, yani bu resimdeki sol alt multitasking tuşunu destekliyor...)
  • 5800'ın makyajlı hali, çakma bu resim
  • Çok beğendim... umarım bu tasarımla gelir.
  • adamlar bir cihaz çıkaracakken piyasada onlarca farklı görseli çıktı
  • Bugun nasil paylasilir bu foto 1 haftadir ortalikta fink atiyor !!???!!!
  • bu tasarım daha iyi duruyor. beklemedeyiz
  • Bende tasarımı beğenmiyenlerdenim, htc one x'in tasarımının yanında sönük kalmış...
  • günün S III haberi, 3 mayıs gelsede herkez rahatlasa
  • Seramik kasa varsa ben bu tasarıma razıyım.
    Yeterki plastik olmasın.
  • Cihaz bu bence ama tasarım traş

One x en iyi seçenek halihazirda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy nexus a benzettim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.