Şimdi Ara

‘Smash Cops’ sınırlı bir süre için ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hutch Games tarafından iOS için geliştirilen Smash Cops sınırlı bir süre için ücretsiz olarak mobil oyun severlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Aksiyon, macera ve kovalamaca unsurlarını bünyesinde barındıran 'Smash Cops' bunları bize en iyi şekilde sunan mobil oyunlardan birisi. Son dakika gelişmelerinin eksik olmadığı oyunda polis arabamızla suçluların peşine düşüyor ve onları yakalamaya çalışıyoruz. Farklı bölümlerden oluşan oyunda her bölüm kendi içinde farklılaşmayı başarıyor kimi zaman banka soyguncularının peşine düşerken kimi zamanda çalıntı bir arabayı görev sınırlarımızın dışına çıkmadan durdurmaya çalışıyoruz.

Kaliteli grafikleri, anı yaşamamızı sağlayan ses efektleri ve farklı sunumları ile eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak olan Smash Cops’a ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.   

• oyunun ya ücretli ek paketleri çıkacak milleti oradan yolacaklar yada oyunun yeni sürümü çıkacak kendilerine müşteri kitlesi oluşturmak için böyle bir yola başvurmuşlar yoksa niyekine ??

bu arada yaw şu mustanglara bitiyorum yaw gerçi performansları tırt oluyor ama görünüm şahane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 30 Nisan 2012; 2:51:26 >
  • apple da bedeva oyun olurmuydu ki :))
  • haha oyuna bak yaşasın android.
  • Android'e polissiz versiyonu çıkarsa 10 numara olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 30 Nisan 2012; 3:25:55 >
  • Suan itibariyle indiriyorum :)
  • Harika bir oyun kesin indirin
  • İndirmistim bile :))
  • eve gidince indirmek lazim
  • top25 de görünce indirmiştim geçen gün. Gerçekten çok güzel oyun.
  • berbat oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

haha oyuna bak yaşasın android.

Yha sen ne fandroid birisisin.hahah oyuna bak yaşasın android.android babanın malı heralde yhaw töbe töbe :(
  • 3 gün açtım konusunu,

böyle durumlarda olan konuya link verseniz daha iyi olur, kurallar bunu gerektirir..Emeğe saygı biraz..

http://forum.donanimhaber.com/m_60178023/tm.htm
  • indiriyorum fena durmuyor görsellerden...
  • Kontroller biraz zor acikcasi ama ayarlar kısmından degistirilebilir ama para verip almam bu oyunu orası ayri
  • kontrol zor
    fikir süper
    sımeşkaaaaaapss
  • İndiryorum inşallah güzel birşeydir.
  • Evet bu tür yakalamalı,kovalamalı oyunlar eğlenceli oluyor ee tabi kaçmak daha fazla olsada :)) Yıllar önce adını tam hatırlamıyorumda Pc'de de böyle bir oyun vardı, ne zevk alırdık :)
  • cokta fifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Evet bu tür yakalamalı,kovalamalı oyunlar eğlenceli oluyor ee tabi kaçmak daha fazla olsada :)) Yıllar önce adını tam hatırlamıyorumda Pc'de de böyle bir oyun vardı, ne zevk alırdık :)

NFS Hot Pursuit sanırım..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.