Şimdi Ara

Minecraft oynarken korkuyorum (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
3
Favori
57.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brefendi

Valla oynayacak arkadaş yok ki. Minecraft desem "o ne la?" der bütün arkadaşlarım. Görsellere yazdım da bu nedir abi valla bunu görsem bayılırım ben

Videolarını izle oyunda acayip korkunç oluyor. Ama merak etme 1.6.2 de herobrine yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

Orijinalden alıntı: brefendi

Valla oynayacak arkadaş yok ki. Minecraft desem "o ne la?" der bütün arkadaşlarım. Görsellere yazdım da bu nedir abi valla bunu görsem bayılırım ben

Videolarını izle oyunda acayip korkunç oluyor. Ama merak etme 1.6.2 de herobrine yok.

Toprak kazarken çıkıyor arkadaş bu nedir E iyi o zaman benimki 1.6.2

• quote:

Arkadaşlar geçen gün oynuyordum single player olarak. Kendime ev yaptım araç gereç falan her şey tamam sonra hava karardı. Ben de dışarı bakayım dedim. Birden canavar önüme atladı garip garip sesler çıkartıyordu resmen aklım çıktı korkudan. Gittim bir bardak su içtim ellerim titriyordu yine. Sonra sabah oldu dışarı çıktım. Görebildiğim en yüksek tepeye çıktım. Sonra gece oldu. Böyle örümcek gibi bir şeyler vardı ahtapot da olabilir. Saf saf takılıyorlardı aşağıda ben de rahattım bu kekolar beni göremez diye. Ulan birden ışınlandı yanıma o kadar korktum ki oyunu kapattım. 2 gündür oynamaya yemiyor öyle duruyor oyun. Sizde de oluyor mu böyle

hocam grafiklerden dolayıdır.....

• kardeş ben ilk indirdiğimde peaceful almayı bilmiyodum sorna creativede kolayda dışarı çımmaya korkuyodum o kadar ilk enderman gördümde ok atmıştım işlmemişti evimede giremiyodu evin üstünden atmıştım hayalet sandım oyunu kapadım arkadaşa sordum anlattı öldürdüm bişi çımadı felan dedi sonra oyunu anlayınca diamond felan bulunca enderman aradım kestim kestim bağımlılık etti az çıkıyolar diye zora almayı bile düşündüm ama gene spawnlandılkar ender incileride çok şime yaradı ender sandıı felan yaptım ve enderman gördüğümde sonuç:
  • Minecraftın zombi sesi bildiğim kadarı ile en gerçekçi zombi sesi seçilmişti.
  • ilk gecenin heyecanı hiçbir oyunda yok.benim şahşi düşüncem.
  • ilk oynadığımda bendede öyle olmuştu canavarlara dal bir şey olmuyor bide evin etrafına çit yaptın mı kimse giremez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Minecraftın zombi sesi bildiğim kadarı ile en gerçekçi zombi sesi seçilmişti.

Hocam artık alıştım ama bazen creeper den ve enderman dan korkuyorum netherde de ghastlar var ateş atıyor

• Allah başka dert vermesin. İlk oyuna başladığımda ben de Enderman'den tırsıyordum açıkçası. O kadar da büyütmeyin arkadaşlar, hatta bu korkma aslında o kadar eğlencelidir ki. Bu ani çıkışların İngilizcedeki adı jumpscare. Bunlar sayesinde insanda oluşan heyecan duygusu beni mesela çok cezbeder Half Life 2 " We don't go to Ravenholm"da mesela acayip korkmuştum ama o kadar heyecanlıydı ki. He, hala bu korkma duygusu sizi tatmin eden bir şey değilse ve istemiyorsanız, bunların hepsinin bilgisayar grafikleri ve piksellerden ibaret olduğunu düşünebilirsiniz :P

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 sene önce minecrafta yeni başlarken ilk bir ay bende korkuyordum enderman dan falan birden önüne çıkıyolar garip sesler falan ama korkma alışırsın sonra.
  • Korkma Delikanlı Güneşi görmek ister misin ?
  • Tek başına oynamaktan korkuyosan yada sıkıldıysan istersen beraber oynayabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenho

Kardeş bana herobrine geldi sen ne dion

Herobrine diye birşey oyunda sadece 1.0.0 sürümünde Notch (oyunun kurucusu) tarafından kardeşi Brine öldüğü için yapılan bir karakterdi diğer sürümlerde silindi ;)
  • arkadaşlar bu bendede oluyo minecraft oynarken bende korkuyorm bunun nedeni aslnda korkunç sesler olması yalnızlık piskolojik sorunlar dır eger oyunu sesli oyanmak ve korkunuzu yemek istiyosanız kolay bi yöntem var kendinizi kandırın sesleri duydugunuzda hiç takmayın içinden kendi kendine korkmuyorum diyerek olabilir veya minecrafta buzullardan kendinize köpek alın 3 4 tane alın kendizi güvende hissedersiniz .... bide dediklerimi deneyin
  • quote:

Sonra sabah oldu dışarı çıktım. Görebildiğim en yüksek tepeye çıktım. Sonra gece oldu. Böyle örümcek gibi bir şeyler vardı ahtapot da olabilir. Saf saf takılıyorlardı aşağıda ben de rahattım bu kekolar beni göremez diye.
    bu lafa çok güldüm kekolar:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Sonra sabah oldu dışarı çıktım. Görebildiğim en yüksek tepeye çıktım. Sonra gece oldu. Böyle örümcek gibi bir şeyler vardı ahtapot da olabilir. Saf saf takılıyorlardı aşağıda ben de rahattım bu kekolar beni göremez diye.
    bu lafa çok güldüm kekolar:)))

• korkmana gerek yok kardeş oyun bu sonuçta
    ve herobrine kalktı diyenler yalan o haber gizli dosya olarak oyunun içinde merak etmeyinsiz ben 1.7.2 de gördüm az önce gebertti beni
    ve dipnot : sakın olaki OutLasT ı oynama kalpten gidersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumucu59 -- 27 Kasım 2013; 13:38:18 >
  • Yanliz hocam soyle bir sey var bende mesela oyuna kendimi kaptirip lol de rengar falan ustune atlayinca soyle bir irkiliyorum.Minecraftada onume aniden bisi cikinca falan irkiliyorum ama oyle altima iseyip micmiyorum :DDDD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    1.6.2'de kalkmadı hala sır olarak bizimle Hide And Seek oynuyo resmen
    Herobrine çağırma gizemi ya mod yükliyeceksin yada onu Bug ile görüceksin:
    Bug olarak görmek aynen böyle:
    1- Müzik kutusunu al.
    2- sonra creative'da 13 müzik diskini al müzik kutusuna koy
    3- sonra sonuna kadar dinle bittiğinde çıkar
    4- Herobrine oto olarak sana bug olarak saklanıyo
    5- Sonra bug olarak görmenin tek yolu karanlık madenlere geçip görebilirsin ama merak etme çünkü sana hiçbirşey yapmıyo 1 saniye önünde dikilip kaçıyo ses diyorsan çıkarmıyo kaçıyo bebe bir dahada gelmiyo @Mr.Legend

• Bende korkuyorum zaten şu Creepypasta denen şeye katılıyormuş onun yüzünden 1 ay minecraft ikonuna bile tıklayıp açmaktan elim titriyo PSİKOLOJİM BOZULDU RESMEN!!!

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.