Şimdi Ara

Manhattan'dan tuşsuz tasarıma sahip kablosuz fare: Stealth

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Manhattan firmasının kablosuz yeni faresi Stealth kısa bir süre önce gün yüzüne çıktı. Stealth'i piyasadaki standart farelerden ayıran özelliği üzerinde hiçbir tuş bulunmaması. 

90 mm uzunluğunda, 60 mm genişliğinde, 30 mm kalınlığında ve 79.4 gram ağırlığında tasarlanan fare AAA pillerle çalışıyor. 1200 Dpi'lik lazer sensöre ve 10 metreye varan kapsama alanına sahip olan farede patentli Curve Touch teknolojisi kullanılmış. Sağ tuş, sol tuş ve tekerlek tuşu (scrool) dokunmaya duyarlı.

Mayıs ayından itibaren satışa sunulması planlanan Stealth için 69.99$ fiyat belirlenmiş.

• Tasarım sade ve güzel lakin yanlış tıklamalara çok müsait.
  • Enteresan olmuş. Acaba hassas dokunmaları algılamıyor mu? Biraz sert mi dokunmak gerekiyor? Eğer hassas dokunmaları algılıyorsa mouse kullanımı biraz garip olabilir. Genelde parmaklarımızı kaldırmadan fare kullanıyoruz. Düşündüğüm gibiyse kullanımı epey baltalayacaktır.
  • Apple magic mousedan farkı ne bu arada magic mouse yuzeyle temasda kaygınlığı berbat derece kötü bilginize
  • Aynı tarzda logitech'in de dokunmatik faresi olması lazım.Fiyati 200 lira civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Rahat kullanım için büyük ihtimal dokunmatiği kapasitiftir.Aslında düşününce bana gayet kullanışlı geldi,sayfaları aşağı-yukarı sağa-sola kaydırmak oldukça keyifli olacaktır ama aynı şeyi tıklamalar için söyliyemem.Hakkında yapılan incelemeleri incelemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm-@

Aynı tarzda logitech'in de dokunmatik faresi olması lazım.Fiyati 200 lira civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Rahat kullanım için büyük ihtimal dokunmatiği kapasitiftir.Aslında düşününce bana gayet kullanışlı geldi,sayfaları aşağı-yukarı sağa-sola kaydırmak oldukça keyifli olacaktır ama aynı şeyi tıklamalar için söyliyemem.Hakkında yapılan incelemeleri incelemek lazım.

Tekerleğin dokunmatik olmasından bahsediyorsaniz Arc Touch kullaniyorum. Kesinlikle daha zevkli :D
  • Aslında çok güzel bir düşünce olmuş, yani kullanıcak olanalr için başlarda alışması zor olabilir ama gayet konforlu güzel,şık ve rahat olacağı kesin..:)
    Biraz taşa benziyor. :D
  • http://ak.buy.com/PI/0/350/225783407.jpg
    http://www.buy.com/prod/fliders-for-apple-magic-mouse/225783407.html

bana eksi veren arkadaş bunu zevkine yapmamışlar herhalde ihtiyacdan dolayı var

bende iki tane apple magic mouse var ilki kendi irademle aldım ikincisi amorti sayılabilir
  • dokunmatik yerine kaplamanın altına gizli butonlar konulabilirmiş. böylece istenmeyen tıklamalar engellenebilirdi. üstelik üretim maliyeti daha düşük olurdu.
  • Tasarım hoş. Apple mouse gibi dursada,ondan esinlensede bu kullanılamayacağı anlamına gelmez. Elbet alıp kullanan olacaktır.
  • alanlar olur ama bence gerek yok sadece alternatif
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede17

Apple magic mousedan farkı ne bu arada magic mouse yuzeyle temasda kaygınlığı berbat derece kötü bilginize

Sana katılıyorum. Bu fareyi kullanıyorum ve kaydırma özelliği kapatmak zorunda kaldım.
  • Eğer bu farenin algılaması çok iyi olursa, özellikle de FPS tarzı oyunlarda, fare tuşuna basarken kaybettiğimiz saliselik zaman kaybı ortadan kalkacak demektir.
  • Tasarımı fena değil ama oyun için pek ideal olmayabilir bana göre. Hassas bir dokunma yapısına sahip ise ciddi sıkıntılar yaratabilir.
  • oyulmuş kaya parçası!
  • ,sayfaları aşağı-yukarı sağa-sola kaydırmak oldukça keyifli olacaktır ama aynı şeyi tıklamalar için
  • Sadelik güzel ama kullandığım farenin klavyemle uyumuna da bakıyorum, bu ürünle uyabilecek klavye yazısız mı olacak?:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.