Şimdi Ara

PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
51
Favori
176.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oxelo fit 3 almayı planlıyorum fakat sadece 43 numara var decathlon'un sitesindeki ayakabı numara hesabına göre ayaklarım 44 numara ama internette birçok yerde patenlerin ayarlanabilir olduğu yazıyor ayarlama bu model için de geçerli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

Oxelo fit 3 almayı planlıyorum fakat sadece 43 numara var decathlon'un sitesindeki ayakabı numara hesabına göre ayaklarım 44 numara ama internette birçok yerde patenlerin ayarlanabilir olduğu yazıyor ayarlama bu model için de geçerli midir?

Hayır değil. Eğer bulunduğun şehirde Decathlon mağazası varsa oradan deneyerek alabilirsin. Yoksa ya istediğin ayak numarasını tanıdık birine aldırıp kargoyla gönderttir ya da internet sitesine gelmesini bekle. Ne zaman siteye konulacağını tahmini olarak Decathlonu arayarak öğrenebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodJob

arkadaşlar merhaba oxelo fit 3 paten alacağım 42 numara giyiyorum ama 43 ü var alsam uyarmı ? patene yeni başlıyorum

Paten alırken normal ayakkabı numarandan bir numara büyük alınması tavsiye edilir. Tabiki deneyerek almak en iyisi
  • İyi akşamlar arkadaşlar.Bende bir paten var ama öyle marka bişey değil arkadaşım almanyadan almış zamanında şimdi ona olmuyor bana verdi ben kullanıyorum.3 gündür sürmeye başladım paten ayağıma tam oluyor ayakta düz durabiliyorum ve hızlanabiliyorum yani azar azar sürebiliyorum.Birazda dönebiliyorum.Şuana kadar toplam 2-3 kez düştüm.Onlarda duramadığımdan.Şimdi nasıl durabilirim ben acaba topuk freni var ama ya ben yapamıyorum ya durdurmuyor beni o.T freni de yapamıyorum düzgün.Yarın veya haftasonu yine deneyeceğim T freni topuk freni ve paralel slide denen bi duruş daha vardı sanırım onu deneyeceğim.Nasıl yapabilirim bunları yapabilirmiyim sizce ? Daha önce Buz pateni yapmışlığım var bayağı iyiydim ama tekerlekli patene geçince de pek sorun olmadı denge.Bu arada yaşım 15.Kaskım var bide sadece.Sürerken de pozisyon hep bacaklar kırık ördek gibi mi olmalı?Çok soru sordum sanırım ama nasıl duracağımı öğrenmem lazım gerçekten bugün çok hızlandım anladım düşeceğimi bende ellerimin üzerine düşeyim dedim öyle yaptım sert düştüm ama acımadı biyerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HzyfLtl

quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

Oxelo fit 3 almayı planlıyorum fakat sadece 43 numara var decathlon'un sitesindeki ayakabı numara hesabına göre ayaklarım 44 numara ama internette birçok yerde patenlerin ayarlanabilir olduğu yazıyor ayarlama bu model için de geçerli midir?

Hayır değil. Eğer bulunduğun şehirde Decathlon mağazası varsa oradan deneyerek alabilirsin. Yoksa ya istediğin ayak numarasını tanıdık birine aldırıp kargoyla gönderttir ya da internet sitesine gelmesini bekle. Ne zaman siteye konulacağını tahmini olarak Decathlonu arayarak öğrenebilirsin

Çok teşekkürler hocam o zaman gidip denemek en iyisi

• Arkadaşlar bende patene başladım n11.comdan aldığım patenle paten bu
    http://www.n11.com/povit-ayarlanabilir-ayak-nolu-paten-rollerlade-P19226990
    Baya sağlam bence içide rahat isteyenler bakabilir
    Ben daha doğru düzgün süremiyorum pateni bir taktiği yokmu bunun :D
  • 44 numara 0 twister80 satiyorum. Ciddi alici var ise resimlerini atabilirim elden teslim var kargolayabilirimde. Basliyorsaniz adam gibi kaliteli bir model ile baslayin cok zevk alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben patenle zıplamayı hoplamayı seven biriyim maliyeti 100 ila 150 lira arası bir paten almak istiyorum paten hakkında geniş bir bilgim var Delta Yx-0151 Abec 13 Paten adlı pateni almak istiyorum nasıl ? açıkçası ben kullanışlığı kadar dış görünümede önem veriyorum sizce almalımıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SadeceMuhendis -- 7 Haziran 2014; 12:07:12 >
  • siirt civarı paten kayan varmı
  • Hatırlatma

Hort Felan demek istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 250 tl arası hızlı giden bir paten önerebilirmisiniz ? Yeşilköy sahilde kullanılacak patene daha yeni baslayacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osurtan Boğa

200 250 tl arası hızlı giden bir paten önerebilirmisiniz ? Yeşilköy sahilde kullanılacak patene daha yeni baslayacagim.

Paten hizli gitmez canim.

• canlanın beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buck Dich -- 24 Haziran 2014; 23:07:45 >
  • Aldım öğreneyim dedim kaymasına kayıyorum da paso düşüyorum lae. Her çıktığımda 3-4 kere falan. Var mı beyler bir çıkar yolu bu işin
  • Merhaba arkadaşlar
    Ben de paten ile kaymak istiyorum bunun için 1-2 soru sorabileceğim birini arıyorum mümkünse pm atabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: █Loading...

Merhaba arkadaşlar
    Ben de paten ile kaymak istiyorum bunun için 1-2 soru sorabileceğim birini arıyorum mümkünse pm atabilir misiniz ?

Ne tür bir paten istiyorsunuz?

Ne tür kaymak istiyorsunuz? Benim size tavsiyem Manda Kaymağı süper. Herkesin tadına bakması gereken bir gıda. Hem besleyici de. Mesela bizim Eskişehir-İnönü'nün kaymağı meşhur. Diğer bir alternatif ise Afyon kaymağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: IItwentysixII

quote:

Merhaba arkadaşlar

Ne tür kaymak istiyorsunuz? Benim size tavsiyem Manda Kaymağı süper. Herkesin tadına bakması gereken bir gıda. Hem besleyici de. Mesela bizim Eskişehir-İnönü'nün kaymağı meşhur. Diğer bir alternatif ise Afyon kaymağı.

Hareket falan yapmak istemiyorum
    1-2 saat günlük aralıksız kaymayı düşünüyorum
    Ayaklarım çok terler onun için hava delikli bir model varsa daha iyi olur
    Pahalı olmasın daha hiç kullanmadım
    43 numara giyiyorum biraz kiloluyum
    Var mı bana uygun bir model ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IItwentysixII

quote:

Merhaba arkadaşlar

Hareket falan yapmak istemiyorum
    1-2 saat günlük aralıksız kaymayı düşünüyorum
    Ayaklarım çok terler onun için hava delikli bir model varsa daha iyi olur
    Pahalı olmasın daha hiç kullanmadım
    43 numara giyiyorum biraz kiloluyum
    Var mı bana uygun bir model ?

Oxeloları bak hocam başlangıç için baya kaliteli diyor herkes cidden de öyle, freeride aldım ben taş gibi paten.

• Direk olarak model tavsiye eder misiniz ? şuan hiç anlamıyorum baktığım halde
  • biraz hort gibi olacak ama yeni başlayan birine şu iki modelden hangisini önerirsiniz

http://www.decathlon.com.tr/diabolo-erkek-paten-id_8125846.html#

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/tempish-rebel-rollerblade-paten-37-40-numara-120661520

sizce hangisi daha iyidir. diabolo da fren varmış galiba o biraz güzel geldi bana ama diğerinin de adı var rollerblade yani herkesin önerdiği bir marka . hangisi iyidir sizce

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.