Şimdi Ara

Yeni Dacia Lodgy arabam.com incelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
29.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evrenz

bu arada türkiye deki ilk lodgy sahibi benim heralde :D

Sürüş keyfi nasıl bu arada? Kullandığınız diğer araçlarla kıyasladığınız zaman?
  • valla çok hoş bu arada araçta sürücü koltuğu yükseklik ayarıda var ilk sürüşte fark etmemiştim koltuğu yükseltince daha bir güzel oldu.
    düz yolda denedim çok çabuk hızlanıyor kasasına göre atik, oturduğunuz yerden tüm araça hakim olduğunuzu hisseddiriyor. gaza hafif dokunuşlar yeterli öyle gaza çökmeye gerek kalmadan hızlandı inşallah pazatesi plakayı alırsam daha rahat bir sürüş yapıp aracı iyice deniycem. dün önce lodgy sonra caddy i kullandık ses olayına çok takıldım lodgy bildiğin benzinli gibi bi ara bana benzinli mi sattılar diye düşündüm sonra araca koyduğum mazot aklıma gelince rahatladım :D gece aracın kadranları daha bir hoş gözüküyor. bi de araçta hararet göstergesi yok tabii bu devrde hararet yapan araba kaldı mı pek bilgim yok (arıza hariç) sadece hararette sorun çıkarsa uyarı ışığı var.
    test sürüşü sırasında önümüze tilki çıktı 90 gibi bir hızla hızlı bir şekilde frensiz şerit değişikliği yaptım çok hissettirmedi. yüksek hızda araç yolda akıyormuş gibi hızı belli etmiyor motr sesi de olmayaınca hızınızı ibreye bakmadan anlamıyorsunuz.

• 35.000 baz 41.000 full versiyonu olursa çarşıyı kesinlikle karıştırır
    araçta yol bilgisayarı yok sadece bilgilendirme ekranı var galiba bilen açıklarsa sevinirim.
  • araçta yol bilgisayarı var. yapılan km yakıt anlık yakıt gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz
  • quote:

valla çok hoş bu arada araçta sürücü koltuğu yükseklik ayarıda var ilk sürüşte fark etmemiştim koltuğu yükseltince daha bir güzel oldu.
    düz yolda denedim çok çabuk hızlanıyor kasasına göre atik, oturduğunuz yerden tüm araça hakim olduğunuzu hisseddiriyor. gaza hafif dokunuşlar yeterli öyle gaza çökmeye gerek kalmadan hızlandı inşallah pazatesi plakayı alırsam daha rahat bir sürüş yapıp aracı iyice deniycem. dün önce lodgy sonra caddy i kullandık ses olayına çok takıldım lodgy bildiğin benzinli gibi bi ara bana benzinli mi sattılar diye düşündüm sonra araca koyduğum mazot aklıma gelince rahatladım :D gece aracın kadranları daha bir hoş gözüküyor. bi de araçta hararet göstergesi yok tabii bu devrde hararet yapan araba kaldı mı pek bilgim yok (arıza hariç) sadece hararette sorun çıkarsa uyarı ışığı var.
    test sürüşü sırasında önümüze tilki çıktı 90 gibi bir hızla hızlı bir şekilde frensiz şerit değişikliği yaptım çok hissettirmedi. yüksek hızda araç yolda akıyormuş gibi hızı belli etmiyor motr sesi de olmayaınca hızınızı ibreye bakmadan anlamıyorsunuz.

Koltuğun yükselmesi çok iyi düşünülmüş. İçi basık, konsolu yüksekte kalan arabalar hoşuma gitmiyor

• ve dacia otomatik vites secenegi olmayan mpv'yi icat etti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet bugün plakamı aldım yollara düşüyorum detaylar yakıt sarfiyatları çok yakında ilk ağızdan
    bu arada 5 kişiliğini 36800 e almış biri ama donanım ne öğrenemedim
  • Caddy den sessiz olması çok iyiymiş.caddy de oldukça sessiz çünkü.

Donanım olarak sadece Laurette ve DİZEL olarak satılacaklar.

Yani o da laurette dir.

Tekrar hayırlı olsun trafikteki tek lodgy araç sizde desek tam olacak

36800 iddialı fiyat bu fiyattan satılması gerekir ucuz arabaya binelim :)

Bu arada bu aracın ticari versiyonu olan DOKKER da KARSAN ile anlaşarak Türkiyede üretilecekmiş..
  • bizim fiyat 37750 tl ye düştü bu arada 1000 tl daha düştük plaka takılırken son ödemeyi yaparken yol hediyesi oldu.
  • ön konsol hoş bence
  • direksiyon yumuşak sürüşü çok tatlı kayarcasına gidiyor. bugün yolda eşim sen 120 ile mi gidiyosun dedi evet dedim hiç belli olmuyor dedi (eski araç clio iii) 80 de giderken araç duruyo gibi araç sanki benzinli ses yok iç yalıtım çok iyi az bir rüzgar sesi var. 1000 km ye yakın yol yaptım yol bilgisayarına göre ortalamam 5.4 lt/ 100 km ama en düşük hızım 110 en yüksekte 130 du 110 dan aşağı hiç düşedim zaten 5. vites ve 90 la gitmek biraz zor 90 tam vites geçişi araçta. bluetooth süper tel rehberini son arama cevapsızlar hepsi radyo ekranında geri aramalar arayanı görmeler mikrofon ve ses çok. müzik sistemide güzel ses sonda bozulma olmuyor eğer çok iyi bir kulağa sahip değiseniz yeterli. en büyük eksiklik kolçak acilen alınması lazım :D çift çakmaklıkda güzel iki teli birden şarj ederek yol almak yada arka çakmaklıda hemen bi su kaynatıp kahve yapmak benim gibi uzun yolcular için güzel. aklıma bir anda gelenler bunlar varsa sorularınız cevap verebilirim.
    bu arada araç bilgileri lodgy 1.5 dci 90 bygr lau. 7 kişilik kül beji fiyat 37750tl araç +trafik+park sensörü+ilk yardım seti+yangın tüpü+3 sırayada paspas

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Korsan taksiciler yasadi ::)))

• quote:

bizim fiyat 37750 tl ye düştü bu arada 1000 tl daha düştük plaka takılırken son ödemeyi yaparken yol hediyesi oldu.

Size ne kadar söylendi ıyi fiyata almissjjiz aracı ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

direksiyon yumuşak sürüşü çok tatlı kayarcasına gidiyor. bugün yolda eşim sen 120 ile mi gidiyosun dedi evet dedim hiç belli olmuyor dedi (eski araç clio iii) 80 de giderken araç duruyo gibi araç sanki benzinli ses yok iç yalıtım çok iyi az bir rüzgar sesi var. 1000 km ye yakın yol yaptım yol bilgisayarına göre ortalamam 5.4 lt/ 100 km ama en düşük hızım 110 en yüksekte 130 du 110 dan aşağı hiç düşedim zaten 5. vites ve 90 la gitmek biraz zor 90 tam vites geçişi araçta. bluetooth süper tel rehberini son arama cevapsızlar hepsi radyo ekranında geri aramalar arayanı görmeler mikrofon ve ses çok. müzik sistemide güzel ses sonda bozulma olmuyor eğer çok iyi bir kulağa sahip değiseniz yeterli. en büyük eksiklik kolçak acilen alınması lazım :D çift çakmaklıkda güzel iki teli birden şarj ederek yol almak yada arka çakmaklıda hemen bi su kaynatıp kahve yapmak benim gibi uzun yolcular için güzel. aklıma bir anda gelenler bunlar varsa sorularınız cevap verebilirim.
    bu arada araç bilgileri lodgy 1.5 dci 90 bygr lau. 7 kişilik kül beji fiyat 37750tl araç +trafik+park sensörü+ilk yardım seti+yangın tüpü+3 sırayada paspas

hayırlı olsun
    araçta çelik jant varmı birde arka 2 koltuk katlanınca scenic gibi tamamen gömülüp kapanıyormu yer kaplıyormu arka koltuk faal durumda iken bagaj cok küçük kalıyor sanırım..

• araçta çelik jant var teşjir fiyatı 39990 dı önce 38750 sonrada 37750 ye işi bitirdik.
    koltuklar açıkken en arkaya 2 orta boy çekçekli valizlerden koydum bi yanında trafik seti vardı öbür yanında 5 kiloluk kaplar vardı. elimizdeki malzeme bu kadar ve araç boş olduğu için zorlamadık :D
  • kül beji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenz -- 30 Ocak 2013; 20:44:30 >
  • bu arada dacia face sayafasında
    Dacia Lodgy'nin tüm Türkiye'de satışına ise Mart ayı içerisinde başlanacak. Lodgy 5 koltuklu – Laureate 1.5 dCi 90 bg 36.990 TL'den, Lodgy 7 koltuklu – Laureate 1.5 dCi 90 bg 39.050 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. İlginiz için teşekkür ederiz.
    şeklinde mesaj yayınlamış
  • 35 bin tl yi dacia ya vermek bence akıl karı değil kimse darılıp gücenmesin bu benim görüşüm
  • nezaman euroncap yada american crash testlerde derece yapar işte o zaman gözümde değer kazanır...
  • lodgy bildiğim kadarıyla 3 yıldız almış...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.