Şimdi Ara

Nova 3 için oynanış videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gameloft tarafından geliştirilen Fps türündeki Nova serisinin yeni oyunu olan Nova 3 için merakla beklenen oynanış videosu yayınlandı.

Unreal engine 3 grafik motoru kullanan Nova 3'ün grafiklerinin en az PS3 ve Xbox oyunlarının ki kadar gerçekçi olacağını belirtildi. Kal Wardin adında bir karakterin kontrollerini elimize alacağımız oyunda istilaya uğramış bir dünyada uzaylılara karşı savaş veriyoruz. Mobil platformun en iyi Fps serilerinden biri olan Nova'nın yeni oyununun grafikleri  iddia edildiği kadar iyi bir performans sunar mı bilinmez ancak Nova 3 seriye yakışır bir oyun olacak.

Nova 3 için kesin bir çıkış tarihi belirtilmese de Mayıs ayı içerisinde iOS ve Android platformları için çıkış yapması bekleniyor. 

• merakla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkini oynadım şimdi 2. sini oynuyorum nova ve nova tarzı oyunlar sayesinde psp me dokunmuyorum bile.cidden çok güzel oyun.
  • Yapay zeka kötü gibi çok ses getiricek bir şeye benzemiyor.
  • ANDROİD DE nasıl bir oyundur indirmeye korktum
  • dokunmatik telefonlarda fps iğrenç oluyor.elimizden oyunu görmek bir dert,oynaması bir dert.angry birds,cut the rope gibi oyunlar çok daha zevkli bana göre
  • crysisi nasıl çalmışlar oyle canavarlar mekanlar silahlar herşey aynı
  • Bu oyun telefonlara çıkıyor haberiniz olsun.
  • Bizim Alcatraz değilmi bu :D
  • Resmi görünce Crysis 3 sandım.
  • İsmi Crysis 2 olaymıştı iyimişti

Ama grafikler çok iyi
  • Şaşırtıcı derecede güzel ve iddalı bir savaş oyunu olmuş,kesinlikle tercih ederim, aksiyon ve macera isteyenler için güzel bir seçim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Şaşırtıcı derecede güzel ve iddalı bir savaş oyunu olmuş,kesinlikle tercih ederim, aksiyon ve macera isteyenler için güzel bir seçim :)

• oyun artik 4gb falan olur herhalde.
  • Sadece tegra 3 ile çalışmayaydı eyiydi
  • 1-2 kötüydü 3. yü merakla beklİyorum
  • İlk oyunlar Halo çakmasıydı, bu da Crysis 2 çakması olmuş. Bu Gameloft ve çakma oyunlarına bitiyorum. Tabi en kral çakma StarFront, ondan daha çakmasını yapamadı şu an için.
  • video da sorun var
  • Firmalar orjinaline para yatırmıyor , bırakın gameloft yatırsın
  • nova 1 ve 2 ile alakası yok grafikler müthiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.