Şimdi Ara

The Last of Us'a Tanıdık Bir Yüz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan 24, The Last of Us ekibine yeni bir yüz kazandırdı.

Annie Wersching yani televizyon dizisi 24'ün FBI Ajanı Renee Walker, Naughty Dog'un yeni oyunu the Last of Us'a katıldı. Naughty Dog'un Direktörü Neil Druckmann bunu twitter üzerinden şöyle açıkladı; "Pekala Naughty Dog hayranları, @Wersching'i izlemeye alın çünkü The Last of Us ekibimizin yepyeni üyesi kendisi."

• 24'ün final sezonunda olaylara yön veren kişidir kendisi. diziyi izlemeyen varsa baştan sona izlesin derim. çok kalite dizidir.
  • Jack`in uzatmali aski ve ayni zamanda ilk baslarda siddete karsi olarak girdigi dizide, git gide icindeki siddeti durduramayan gorevi icin herseyi yapabilecek bir ajan rolundeydi. 24 izlemeyen cok insan oldugunu soyleyebilirim ben tum sezonlarini tek tek izledim hatta dvd olarak duruyor arsivimde :)

Oyuna renk ve kalite katacagi kesin. Sadece ses olarak mi yoksa modelleme olarakta oyunda olacak mi merak ediyorum.
  • Favori 2-3 dizimden biridir 24. Çok ta ayak olmaması ayrı mutlu ediyor beni. Filminden fena umutluyum.

Karakter seçimine gelince güzel düşünülmüş, hatunun depresif atmosferde başarılı bir rol çizgisi vardı, hele son sezonda. Kiefer da alemlere az ara verse de daha fazla projede görsek onu:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.