Şimdi Ara

karşı taraftaki numara nasıl engellenir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
24.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • karşı taraftan 1 numaranın beni aramamasını istiyorum bunu nası yapabilirim (sadece o arayan kişiyi engellemek istiyorum)

• karşıdan gelen tek bir numarayı engellemek mumkun değil.ancak tum gelen çağrılar engellenebilir.
  • Cep telefonun Symbian ise Blacklist yazılımı ile engellemek mümkün.Telefonun modeli nedir?
  • telefonun modeli 6230i s60 desteklemiyo
  • Black list i denedim.Çok güzel bir program.İstersen tüm gizli noları da engelleyebilirsin.
  • engelleyince nasıl bir uyarı veriyo peki ?
  • Anında telefonu meşgule alıyor.Seni arayıpta engellediklerini programın içinden ayrıntılı görüyorsun. Program çok seçenekli.Bir kara liste var bir de beyaz liste.Kara listeyi seçersen eklediklerin seni arayamıyor.Beyaz listeyi seçersen listedeki haricindekiler seni arayamıyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    İtin havlamasından Aya ne zarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Antimason_ -- 4 Mart 2006; 20:13:23 >
  • bunun D600 modeli olan içinde war mı?
  • programın herhangi bir linki var mı acaba sende ?
    nerden bulabiliriz
    birde tam adı ne ?
  • quote:

Orjinalden alıntı:iron eagle
    bunun D600 modeli olan içinde war mı?

Bu program Symbian platformu içindir.D600 modeline uymaz.Ama Java uygulması olabilir.Bulursam seni bilgilendirim.
  • @QazWSxeD

E-Postanı veya msn nini yazarsan programı sana yollarım.
  • Blacklist 6230i de çalışmaz.
  • Ya sanki eskiden seçilmiş belli bir gurubun engellemesini yapabiliyorduk telefondan ama artık olmuyorrr normal şartlarda tüm arayanları engelleyebiliyoruz sadece
  • a
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.