Şimdi Ara

Xbox 360 Chrome Serisi Kontrolcülerin Çıkış Tarihi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Geçtiğimiz haftalarda "Xbox 360 Special Edition Chorme Series Wireless Controllers" adıyla duyurulan Xbox 360 kontrolcülerinin çıkış tarihi bekleyenleri için merak konusuydu. Amazon da bugün ön siparişe açtığı bu Chorme Serisi Kontrolcülerin çıkış tarihini verdi.

Amazon'un her bir kontrolcü için açtığı ayrı sayfalarda verilen tarih 8 Haziran. Mavi, kırmızı ve gümüş renkli olarak özel üretilen kontrolcülerin sayfalarına renklerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca merak edenler için kontrolcülerin fiyatının 34.92£ olduğunu da belirtelim.

• Yurt dışından Türkiye'ye getirenler olacaktır bir şekilde. Şimdiden bu fiyatın iki katını forumun ikinci el bölümünde görmeye hazır olun.
  • gümüş en dehşeti olmuş. xbox um hic olmasa (cocukken anlandirdigimiz adiyla :D) Kollar cok hosuma gitti.
  • lütfen haber içerigindeki resimleri değiştirin,hiç alakası varmı allah aşkına !!! satılan Chorme Series le . :/:/
  • Epey pahalı ama çokda şeker ve şııklar.:)
  • O gümüş ne karizma öyle alasım geldi ama şımarıklıktan başka birşey değil neden derseniz tipinden başka bir getirisi yok ve almak için pek neden de yok ama parası olanlar ve bu işe meraklı olanlar için gümüşü öneririm.
  • gecende pc ye kablolusunu ararken xbox kolunu deneme fırsatım oldu gerçekten cok konforluymuş ps ye göre
  • geçen ay zavvi'den kırmızını aldım.. toplam 94 tl'ye geldi. çok şık bir kol. tavsiye olunur. ama normal koldan çok daha fazla para vererek almak saçma.. ben, türkiye'de satılan standart kollarla aynı para diye tercih etmiştim.

resmini de paylaşayım:

Xbox 360 Chrome Serisi Kontrolcülerin Çıkış Tarihi

(üstteki chrome, alttaki star wars bundle'da beraber gelen kol)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevekke -- 31 Ağustos 2012; 14:48:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.