Şimdi Ara

LG Optimus True HD LTE'nin Avrupa yolculuğu Almanya, Portekiz ve İsveç'ten başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Güney Kore'nin en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi konumundaki LG Mobile, Optimus True HD LTE için resmi internet sitesi üzerinden bir basın duyurusu yayımladı. Yayımlanan basın duyurusuna göre akıllı telefon Avrupa kıtasında Almanya, Portekiz ve İsveç'te, Asya kıtasında ise Hong Kong ve Singapur'da satışa sunulacak.

Halihazırda ABD, Kanada, Japonya ve Güney Kore'de satılmakta olan Optimus True HD LTE (nam-ı diğer Optimus LTE / Nitro HD), 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 4.5-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik IPS ekran, 8 MP kamera, Full HD video kaydı ve 1830 mAh batarya gibi niteliklerle donatılmış. LG Mobile, akıllı telefonun satış fiyatına dair bilgi vermemiş.

• batarya
  • Alma arifesinde onu mu bekliim bunu mu alayım dedirttirip duruyorlar.Var mı işin içinden gerçekten çıkan ???
  • Artık bütün telefonlar neredeyse aynı.
    Kasa ve donanım kalitesinde farklılık yapabilenler piyasayı süpürür gibime geliyor.
  • tutturmuş herkes batarya batarya diye. hem ince olsun hem 8 mp kamera olsun hem 4 çekirdek olsun hem bataryası 3-4 bin olsun. o işte öyle olmuyor. nihayetinde 4,5 inc akıllı tel. bu teli alan adam hakkını vermeden elinden bırakmıyor pc den daha cok teli kullanıyor. diyelim ki 3 bin mah bataryası oldu aksam eve gitti bataryası yarıda kalmıs. 3 binde olsa 1800 mahda olsa sen o teli yatarken sarja koyacaksın zaten. 8-9 mm lik tele ne bataryası beklenir bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

tutturmuş herkes batarya batarya diye. hem ince olsun hem 8 mp kamera olsun hem 4 çekirdek olsun hem bataryası 3-4 bin olsun. o işte öyle olmuyor. nihayetinde 4,5 inc akıllı tel. bu teli alan adam hakkını vermeden elinden bırakmıyor pc den daha cok teli kullanıyor. diyelim ki 3 bin mah bataryası oldu aksam eve gitti bataryası yarıda kalmıs. 3 binde olsa 1800 mahda olsa sen o teli yatarken sarja koyacaksın zaten. 8-9 mm lik tele ne bataryası beklenir bilmiyorum...

motorola droid razr maxx den haberiniz yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymondSerway -- 28 Nisan 2012; 23:01:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Alma arifesinde onu mu bekliim bunu mu alayım dedirttirip duruyorlar.Var mı işin içinden gerçekten çıkan ???

samsung s2 al bence s3 te cıkıyor iice ucuzlar bence
  • Vallahi aklımı okudun, ya S2 ya Note yada 5ay bekleyip Note2 alayım mı ne dersiniz?
  • soldaki hatunu bir filmde gormustum :)
  • Tasarımı gayet güzel, teknik özellikleri artık eleştiirmiyorum yani tüm amiral geöilerinde olan donanımlar tabi bazıları hariç (Samsung,Apple) Lg bu model ile iddasını uzun süre sürdürür herhalde.. S3'e kadar muhtemelen :) yani o kadar uzun değil :))
  • Fiyat ne olacak asıl önemli o. S III Htc one X güzelde 2000 tl nasıl vereyim abi

ben, öğrenciyiz. Yeni telefonlar çıksında bir öncekiler düşsün diye bekliyoruz

ama hikaye stokları bitirmede yeni modelleri getirmiyorlar getirselerde faiş

fiyat koyup millete eski modeli biraz düşük fiyata okutuyorlar. Maselesef işler

böyle yürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymondSerway

quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

tutturmuş herkes batarya batarya diye. hem ince olsun hem 8 mp kamera olsun hem 4 çekirdek olsun hem bataryası 3-4 bin olsun. o işte öyle olmuyor. nihayetinde 4,5 inc akıllı tel. bu teli alan adam hakkını vermeden elinden bırakmıyor pc den daha cok teli kullanıyor. diyelim ki 3 bin mah bataryası oldu aksam eve gitti bataryası yarıda kalmıs. 3 binde olsa 1800 mahda olsa sen o teli yatarken sarja koyacaksın zaten. 8-9 mm lik tele ne bataryası beklenir bilmiyorum...

motorola droid razr maxx den haberiniz yok sanırım.

Evet Türkiye de satılmadığını da biliyorum.
  • Turkcell getirecekti eğer getirise s2 mi satım alıcam ben
  • batarya zayıf kalmış fakat gücellemeler daha zayıf lg
  • bu teli alan adam hakkını vermeden elinden bırakmıyor pc den daha cok teli kullanıyor. diyelim ki 3 bin mah bataryası oldu aksam eve gitti bataryası yarıda kalmıs. 3 binde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.