Şimdi Ara

Türk Telekom Sabit Hat İptali (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
60.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 850'li hatların çoğunlukla dolandırıcılar tarafından kullanılmasının nedeni çok açık: para. Dolandırıcı adam en az maliyetle en çok vurgunu yapmayı istediğinden dolayı kalkıp türk telekomdan sabit hat almıyor. Hem maliyeti olmayan (sabit hat ücreti yok, dakika ücretleri türk telekoma göre oldukça düşük), hem de oturduğu yerden bilgisayar başında numara değiştirebileceği bir sistem olarak voip hatları tercih ediyor. Büyük şirketler de 444'lü hatların yüksek maliyetini 850'ye geçerek önemli miktarda düşürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 24 Şubat 2015; 17:02:31 >
  • ben de dilekçe fakslayıp kapatmaya uğraşacağım. sitelerine dilekçe koymuşlar hatta.

sonra arayıp telefonla bir de onay istiyorlarmış sanırım.

var mı hiç şubeye gitmeden kapatabilen sadece faksla?

hem ttnet için hem de telekom için sitelerinde olan dilekçeleri doldurup fakslayacağım. ayda 100 lira fatura ediyorum, yetti artık bu saçmalık.
  • Merhaba
    İnterneti ttnet kullanıyorum Türk telekoma baglı sabit ev telefonumu kapattırsam internet saglayıcımda sıkıntı yasarmıyım yani internetımde kapanırmı ??
    Yada ek fatura gibi birsey onume gelirmi
  • Ben böyle şerefsiz bir firma görmedim geçen sene iptal ettirdiğim hatta 17.5tl fatura göndermişler neymiş efendim hattı iptal etmemişim abonelik dondurmuşum haberim yok milletin cebindeki üç kuruşu almak için binbir türlü çakallık yapıyorlar allah belalarını versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.