Şimdi Ara

Türk Telekom Sabit Hat İptali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
60.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başka konular altında da bahsettiğim gibi sabit hatlardan alınan ve karşılığı olmayan haksız ücretler nedeniyle 18 yıllık telefon hattımızın iptali için başvurduk. Eski olduğu için hattımıza kıyamıyorduk ama numara taşımanın da tam anlamıyla bir fiyasko olduğunu görünce fazla beklemenin bir anlamı olmadığı düşündük.

Forumda ve diğer platformlarda rastladığım iptal ve kapatma farkını göz önünde bulundurarak hattın tamamen iptal edilmesi için telekom müdürlüğünde hazır halde bulunan iptal dilekçesi ile başvurduk. Dilekçede abone numarası ve bilgileri dışında neden iptal edildiği hakkında da birkaç seçenek vardı. Hizmet kalitesi, cep telefonu kullanımı , vs...

Dilekçeyi doldurduktan sonra vezneye gidip borç varsa önce tahsilat yapılıyor. Tabi son bir fatura daha geleceği için iptal ettiğiniz güne kadarki faturanız borç olarak görünmüyor. Bu nedenle gelecek olan son faturayı ödemeyi unutmayın. Eğer fatura gelmezse mutlaka müdürlüğe gidip borcu sorgulatın. Hatta garantili olması için iptalden 2-3 ay sonra bile bir sorgulama yaptırın.

İptal için epeyce uğraştırdıkları hakkında bazı konulara rastlamıştım. Müdürlükte hiçbir şey sormadan dilekçeyi işleme aldılar. 25 Nisan'da başvurduk ve hat şu anda aktif durumda. 1 hafta bekletecekler. Aslında başvurduğum gün kapanması gerekiyor, bu da kesinlikle olmaması gereken bir uygulama. Caydırmaları için aranmayı bekliyorum ama henüz arayan soran olmadı.

Gelişmeleri bu konu altında aktarmaya devam edeceğim. Bakalım ne kadar bir süre içinde tamamen kurtulacağım.

• Arkadaşlar,

Sokağınızda kablo tv altyapısı varsa uydu net abonesi olun. Bu sayede hem telefon hem de adsl hattınızı kapattırabilirsiniz.

Bilenler bilir Kablo tv olayında internet ANTEN KABLOSU üzerinden gelir.

Şu linkteki sayfanın alt tarafına doğru adresinizi gireceğiniz yer var;

https://www.turksatkablo.com.tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

2003yılında 19milyondu. Cok fazla abone kaybetmiş.bu zihniyetini surdururse 10yıl sonra 5 milyon abonesi kalırsa şükretsin.
    Turkcelle de ibret olsun.

Şirketler, kobi ve küçük esnaf sayesinde sabit telefon kullanılmaya devam eder, çünkü sabit telefonu olmayan satıcılar dolandırıcı olarak görülüyor.

Ev kullanıcıları için TELEFONSUZ internet isterlerse kablo net tavsiye ederim. Fiber hızı var.
    Bilgi içinwww.turksatkablo.com.tr

Ana sayfanın en altında sokağında ve oturduğun binada olup olmadığını görebilirsin. Mahallede yoksa muhtar ile konuşarak talep toplanmasını sağlayabilirsin.

Ben kablo net 69,-tl ve kablo tv için 27 tl olmak üzere toplam 98 tl ödüyorum. Internette 100 gb kotalı 50 mbps abonesiyim, 69 tl ödüyorum, rahat rahat dizi ve ilm seyrediyorum kota dolmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

2003yılında 19milyondu. Cok fazla abone kaybetmiş.bu zihniyetini surdururse 10yıl sonra 5 milyon abonesi kalırsa şükretsin.
    Turkcelle de ibret olsun.

Şirketler, kobi ve küçük esnaf sayesinde sabit telefon kullanılmaya devam eder, çünkü sabit telefonu olmayan satıcılar dolandırıcı olarak görülüyor.

Ev kullanıcıları için TELEFONSUZ internet isterlerse kablo net tavsiye ederim. Fiber hızı var.
    Bilgi içinwww.turksatkablo.com.tr

Ana sayfanın en altında sokağında ve oturduğun binada olup olmadığını görebilirsin. Mahallede yoksa muhtar ile konuşarak talep toplanmasını sağlayabilirsin.

Ben kablo net 69,-tl ve kablo tv için 27 tl olmak üzere toplam 98 tl ödüyorum. Internette 100 gb kotalı 50 mbps abonesiyim, 69 tl ödüyorum, rahat rahat dizi ve ilm seyrediyorum kota dolmuyor.

Haklisiniz,bankalarin ve buyuk sirketlerin 0850li hatlara gecmesi iddanizin en buyuk isbati,gercekten halk 0850 hatlari dolandirici olarak goruyor:)

Kablo tv heryerde yok.4g gelince ve fiyatlarda uygun olursa umarim rakabet baslar da tt tekelinden kurtuluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 24 Şubat 2015; 15:23:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.