Şimdi Ara

Tweet gözükmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, twitter da tüm tweetlerimi silip kullanıcı adımı değiştirip sosyal ağlardaki hesaplarımın hepsini kapattım derslerim yoğun olduğu için fakat google a ismim soyismim yazdığımda eski twitter kullanıcı adımla silidğim ve hesabımı kapatmış olduğum halde tweetler gözüküyor ne yapmam gerekiyor ?

Google gizlilik politikası ile ilgili şikayet oluşturdum fakat aylar oldu dönmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftkonline -- 1 Mayıs 2012; 18:06:24 >

• Veri ambarı mimarisiyle çalışır twitter. Bir kaç gün sonra aramalarda da gözükmeyecektir. Eski tarihli tweetlerini de sildinmi? Hesabı kapatmadan önce tweet sayın kaçtı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Veri ambarı mimarisiyle çalışır twitter. Bir kaç gün sonra aramalarda da gözükmeyecektir. Eski tarihli tweetlerini de sildinmi? Hesabı kapatmadan önce tweet sayın kaçtı?

şöyle anlatayım, 10 bin küsür tweet vardı bunları 2.part uygulama ile sildim yaklaşık 200 e kadar indi ve 200 tweetimin sadece 50 tanesi gözüküyor 150 tanesi gözükmüyor twitter da zaten çoğu kişide eski tweetlerin gözükmemesinden şikayetçi neyse sonra kullanıcı adımı değiştirdim şuan 300 kadar vardır hesabımı kapattım fakat halen silinen tweetlerim google da gözüküyor.

(not : aylar oldu halen gözüküyor)
  • Hangi yazılımla sildin, twitwipe mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Hangi yazılımla sildin, twitwipe mi?

evet 10 bin den 300 e kadar inmişti fakat silinenler dahi gözüküyor ? ne yapmam lazım
  • Ben tıkandığında ayrı bir pencerede tweet atıyorum. O Bi miktar daha tweetini çağrılmasını sağlıyor, sonra onlarıda siliyor. Bu şekilde sıfırlamıştım.
  • Bu sorun çözüldü mü? Çözüldüyse cevabı olan forum sayfasını buraya yazalım...

Attığım tweetlerin hepsini sildim. Program kullanmadan tek tek sildiğim tweetlerden, sanırım, arada kaynayanlar oldu ve şuanda bomboş bir profilimde yüklenmeye çalışan ama yüklenmeyen, bu süreçte gözükmeyen tweetlerim var. Kısaca sildiğimi sandığım ama silmemiş olduğum tweetler şuan sayı olarak varlar ama gözükmüyorlar.

Twitter üzerinden support' a ulaşmaya çalıştım. "Twitter Türkçe" hesabına "@" sistemi ile tweet attım konu üzerinde ama insanların son tweet attığı tarih 1 Nisan 2013 (22:03 - 01 Nis 2013") şaka gibi... Ulaşacaklarını pek düşünmüyorum ve ulaşırlarsa buraya çözüm yollarını veya diyecekleri cümleleri aktarırım.

Ayrıca birçok uygulama ve site kullandım silmek için. İnternet üzerindeki çoğu uygulamayı veya siteyi gezdim. Çözüm olmadı.

Bu sorunu yaşayan birisi varsa ve çözmüşse yardım edebilir mi?

• Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardoa

Bu sorun çözüldü mü? Çözüldüyse cevabı olan forum sayfasını buraya yazalım...

Attığım tweetlerin hepsini sildim. Program kullanmadan tek tek sildiğim tweetlerden, sanırım, arada kaynayanlar oldu ve şuanda bomboş bir profilimde yüklenmeye çalışan ama yüklenmeyen, bu süreçte gözükmeyen tweetlerim var. Kısaca sildiğimi sandığım ama silmemiş olduğum tweetler şuan sayı olarak varlar ama gözükmüyorlar.

Twitter üzerinden support' a ulaşmaya çalıştım. "Twitter Türkçe" hesabına "@" sistemi ile tweet attım konu üzerinde ama insanların son tweet attığı tarih 1 Nisan 2013 (22:03 - 01 Nis 2013") şaka gibi... Ulaşacaklarını pek düşünmüyorum ve ulaşırlarsa buraya çözüm yollarını veya diyecekleri cümleleri aktarırım.

Ayrıca birçok uygulama ve site kullandım silmek için. İnternet üzerindeki çoğu uygulamayı veya siteyi gezdim. Çözüm olmadı.

Bu sorunu yaşayan birisi varsa ve çözmüşse yardım edebilir mi?

O sıkıntın izibverilen uygulamaların RT ettiği tweetlerden kaynaklanıyor. Ama çözümünü bulabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillForYou! -- 4 Mart 2014; 22:52:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• çerezlerinizi kontrol edin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.