Şimdi Ara

'The Walking Dead' iOS'a geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
5.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Telltale Games tarafından duyurulan çizgi roman ve tv dizisi uyarlaması video oyunu The Walking Dead: episode 1’in hikaye videosu yayınlandı. 

Her anı aksiyon korku ve gerilim dolu olan ‘Walking Dead: episode 1’ bizi hikayenin ilk bölümüne götürüyor. Walking Dead:episode 1’de cinayetten suçlu olan Lee Everett adında bir karakterin rolünü üstleneceğiz. Yoğun bir şekilde ölüm kalım mücadelesi vereceğimiz oyunda tanıdık karakterler ve mekanlarla da karşılaşacağımız belirtiliyor. 

Çizgi roman havasındaki grafikleri, kaliteli senaryosu, klasik ama her zaman ilgi görmüş hikayesi ile ölü bir dünyanın ürperticiliğini iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak olan ‘Walking Dead episode 1’ için kesin bir çıkış tarihi belirtilmese de yaz aylarında iOS kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor.

• uçar reklam alanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • androide yok mu ?
  • Umarım oynanışı benzerleri gibi vasat olmaz.
  • Dizi olan The Walking Dead'le bir bağlantısı var mıdır hocam ? Pek bir benzer karakter göremedim de diziyle.
  • Oha o değilde ilk GTA 3 sonra Max Payne ve scarface.Şimdide Walking Dead.Kim ne derse desin Apple
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali__

Oyunlar ilk iOS e gelebilir,buda androfanboylara koyabilir... Altın yumurtlayan tavuk oldu AppStore.

Blackberry lere hiç gelmeyebilir buda bize koyabilir hocam sen nediyon
  • ulan bi oyun cikmis tum i-boy lar cosmus hemen. sanki oyun apple uretimi.androide ciksa sistem kaldiramayacak. ayni oyun androide ilk ciksaydi bu seferde "amaan sadece androide ciktiysa dandiktir" diyecektiniz
  • quote:

Oyunlar ilk iOS e gelebilir,buda androfanboylara koyabilir... Altın yumurtlayan tavuk oldu AppStore.

Mesaj her ne kadar buram buram Apple fanatizmi koksa da hak vermemek elde değil. Güldüm valla
  • Android'e niye çıkmıyor benim Galacy Tab 10.1'im var kaldırır o.
  • Androide üvey evlat muamelesi yapılıyor
  • android kullanıyorum ama hiçte umrumda degil.. yok hani gelse bile telefonum açmayacagı için Np :D
  • ios a gelsede android e gelsede bu fanatiklik bitmez.bizim millet cildirdi.Amerika yaptikca millete bir haller oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepnir

quote:

Mesaj her ne kadar buram buram Apple fanatizmi koksa da hak vermemek elde değil. Güldüm valla

ya amaç gülmekti zaten gecenin bu saatinde... eksileyenlerde "ohh androidim var beleş oynuyorum hey gidi siz iOS enayileri" tipleridir. 1e1 Haberde vardı her 10 menajerlik oyunundan 9u illegal diye.. ayrıca tegra 3+ çıkacakmış falan filan.. Android market kendine çeki düzen vermezse Pc oyunculuğu gibi üvey evlat muamelesi görecek İnsan üzülüyor alternatifi zayıf olunca sektörde çeşitlilik dibe vuruyor..
    iPhone4 ümü sattım s3 Lansmanını ve bilkomun yeni ipad getirmesini bekliyorum bakalım..

Geliştiricilerde yeni lisanslama yollarına kafa patlatmak yada oyunu optimize etmek yerine AppStore ile kaymağını yiyorlar.. iOS ile jailbreak beklemek(kişiselleştirmek ve çeşitli tweakler için) ve android market tarafı eşit derecede sıkıntılı benim gözümde..

Htc one güzel duruyordu ancak tegra2 hayal kırıklığından sonra biraz olgunlaşıp olgunlaşmayacağını beklemekte yarar var..

keşke yeni iPad in eli ayağı düzgün çıksaydıda,ikinci el bir android ile iPadi düşünmeden alabilseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali__ -- 28 Nisan 2012; 3:08:03 >

• quote:

Kimin yüzünden altın yumurtlayan tavuk oldu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shankai

quote:

eksileyenlerde "ohh androidim var beleş oynuyorum hey gidi siz iOS enayileri" diyen tiplerdir demiştim.. al bitanesi burda..
  • quote:

quote:

quote:

eksileyenlerde "ohh androidim var beleş oynuyorum hey gidi siz iOS enayileri" diyen tiplerdir demiştim.. al bitanesi burda..

Hayır eksilemedim, aksine alttaki diğer yorumunu okuyunca sana hak verdim. Yorumunu okumadan yazmıştm mesajı.

Edit: Nokia 1110 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 28 Nisan 2012; 3:07:31 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır eksilemedim, aksine alttaki diğer yorumunu okuyunca sana hak verdim. Yorumunu okumadan yazmıştm mesajı.

O zaman özür dilerim dostum.. Dediğim gibi amaç gülmekti,sıradan bir ".......olabilir,buda size koyabilir" geyiği bu saatte çok tepki topladı.

Ayrıca bende iPhone u sattığımdan beri(14nisanda gitti) 1100 kullanıyorum,iyi ki şu nokia tekelinden çıktı olay... o silikon tuşlar ne çileymiş,kotun cebinden tek elle çıkartamıyorum yahu tuşsuzlar çırt diye kayıveriyordu ne güzel

Neyse,3Mayıs doğum günüm,5mayısta tableti hediye ayağına gitirebilsem ikinci el s2 ile kaldığım yerden devam edebilirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman özür dilerim dostum.. Dediğim gibi amaç gülmekti,sıradan bir ".......olabilir,buda size koyabilir" geyiği bu saatte çok tepki topladı.

Ayrıca bende iPhone u sattığımdan beri(14nisanda gitti) 1100 kullanıyorum,iyi ki şu nokia tekelinden çıktı olay... o silikon tuşlar ne çileymiş,kotun cebinden tek elle çıkartamıyorum yahu tuşsuzlar çırt diye kayıveriyordu ne güzel

Neyse,3Mayıs doğum günüm,5mayısta tableti hediye ayağına gitirebilsem ikinci el s2 ile kaldığım yerden devam edebilirim

Özüre gerek yok estafurullah ben direk atladım mesaja. Bende iphone 4den s2ye geçmiştim, 1 ay önce sattım S2yi, s3 fiyatlarını bekliyorum bende. İdareten kullanıyorum 1110u.:) Dediğin gibi cepten çıkmıyor, tuşlar siliniyor felan.:)

• PC Versiyonu hallettiler de sıra iOS gelmiş....
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.