Şimdi Ara

Amazing SpiderMan'de Kedi Kadın Gözüktü!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Yaz aylarında aynı isimli sinema filmi ile karşımıza çıkacak olan The Amazing SpiderMan için yeni bir ekran görüntüsü yayınlandı. Yayınlanan bu ekran görüntüsünde oyunun en önemli karakterlerinden biri olan Kedi Kadın da gözüküyor.

Bu ekran görüntüsünde gerek Örümcek Adam, gerekse de Kedi Kadın'ın oldukça detaylı tasarlandıklarını görüyoruz. Amazing SpiderMan'in 26 Haziran'da çıkış yapacağını da hatırlatalım.

• kedi kadın değilda black cat olması lazım değilmi? kedi kadın batmandan spidermanamı transfer olmuş yoksa? :D
  • off, dalgınlığıma geldi sanırım. Düzeltiyorum :)
  • Basketbol topu gibisin spidey
  • Beautiful Big Cat. Maşallah, Maşallah.
  • kedi kadını güzel yapamamışlar.batmandeki gibi yapsalar keşke:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacan12

kedi kadını güzel yapamamışlar.batmandeki gibi yapsalar keşke:D

Kedi kadın başka kara kedi başka diye biliyorum.Bu batman deki kedi kadın değil yani.
  • Saçlarımı beyazlamış görmeyeli, yoksa benmı yanlıs hatırlıyorum :)
  • Web of Shadows'taki kara kedi çok güzeldi,keşke bu da o kadar güzel olsaydı.
  • harbiden elbise basketbol topu gibi :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 28 Nisan 2012; 19:38:46 >
  • ps sahipleri oyunu oynarken basket topuyla ordan oraya uçuyomuş gibi hissetmez inşallah :))) kostüm çok tırtıklı olmuş gerçekten :)))
  • insan kendini basketbol topu sancak yanlışlıkla bir delikten geçse sayı olacak :D
  • Bide Pc ye çıkarsalardı iyi olurdu
  • Tam diyorum ki seri seviye atladı.Bu sefer de PC'ye çıkarmıyorlar.İşe bak yav.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.