Şimdi Ara

8 KG çamaşır makinesi tavsiyesi lütfen... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
22.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar sıemens 8 kg kapasiteli 10s763 için bayiden 1550 tl fiyat aldım.bu model için fiyat iyi midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

PAMUKLU PROGRAMLARDA 1 İLK 8DK ISLATIYOR CAMASIRI SONRA YUK SENSÖRU DEVREYE GIREREK SU MIKTARI VE SURE CAMASIRA GÖRE DEGISIYOR.TWİNJET COK IYI BISEY.ÖZELLİKLE (100 DEVİRDE KÖPURTME +TWİNJET ) ÇOK ETKİLİ DETERJAN KÖPÜRÜYOR.PAMUKLU PROGRAMLARDA HIZLI YIKAMAYA BASMAYINIZ MAKINE ONU OTOMATIK SECER.

Hanıma bu bilgiyi vereyim.
    Güzel makina, Bu paraya bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *malcolmx*

Arkadaşlar sıemens 8 kg kapasiteli 10s763 için bayiden 1550 tl fiyat aldım.bu model için fiyat iyi midir?

SAGLAM GUZEL CİHAZ
  • quote:

quote:

Arkadaşlar sıemens 8 kg kapasiteli 10s763 için bayiden 1550 tl fiyat aldım.bu model için fiyat iyi midir?

SAGLAM GUZEL CİHAZ

Hocam peki 1000/1200 tl arasına alternatif olarak tavsiye edebileceginiz marka ve model var mıdır(7 veya 8 kg)

• quote:

quote:

quote:

SAGLAM GUZEL CİHAZ

Hocam peki 1000/1200 tl arasına alternatif olarak tavsiye edebileceginiz marka ve model var mıdır(7 veya 8 kg)

Vestel cmh xxl 9412 te,
    mağazada peşin 1099-TL 5 yıl garantili,
    tekcarsı.com dan alırsan 865-TL + 25 kargo ( 2 yıl garanti )

Hiç boşuna fazla para verme mükemmel bir alet.
  • Profilo cm1000etr modelini incelemenizi öneriririm güzel sağlam cihazdır
  • iki makinanında fiyatı iyimiş.annemlere alacağız.evde bi karı bi kocalar.mahallede hem vestel hem profılo bayisi var.onlara fiyatı sormak lazım.profılo bayisini tanıyoruz.yıllardır alışveriş yaparız.muhtemelen güzel bir fiyat verir.
  • Eski bir vestel kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum zamanında bize açtığı zararla iki tane makine alınırdı çoğu kişinin beğenmemesine rağmen arçelik bile daha iyidir profiloyu alın başınız ağrımasın
  • hiç vestel ürünü kullanmadım.önyargılı olmak istemem.ama çevremde vestel kullanıpta memnun olan çok az insan gördüm.özellikle çamaşır makinesi kullananlar çok sık arızaya gittiğini söylüyorlar.
  • Valla birşey almaya karar verdiğimde foruma bakıyorum, alacağım o markadan vazgeçtiğim gibi tamamen alma fikrinden de uzaklaşıyorum. Şu ticaret yapan arkadaşlar forumda ticaretlerine devam etmeseler belki bi fikir edinebileceğiz ama. Neyse yine de takipten vazgeçemiyorum :)
  • Samsung WF1800WPc 1000 Devir 8Kg Bubble Wash Elmas Kazan Seramik Rezistans Çamaşır Makinesi A++ Enerji

Bilmiyorum piyasadaki bütün modellere tek tek baktım yorumları okudum pahalı firmalarınki hariç ( miele ve electrolux...) Samsung kalite sağlamlık teknoloji adına diğerlerine fark atar durumda idi gittim aldım bir bak derim samsung istemem dersen profilo al ama ondada ses seviyesine dikkat et :-)
  • arçelik ve beko ların ciğerini bilen biri olarak evinize sokmayın derim

tavsiyelerim siemens veya bosch
  • LG F1402FDS 9Kg bu modelle ilgili yorumlariniz nelerdir dostlar kg ve fiyat bakimindan cazip geldi, saygilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz1

LG F1402FDS 9Kg bu modelle ilgili yorumlariniz nelerdir dostlar kg ve fiyat bakimindan cazip geldi, saygilar.

O konuyla ilgili başlık vardı guzel ve sağlam makina.

• quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz1

LG F1402FDS 9Kg bu modelle ilgili yorumlariniz nelerdir dostlar kg ve fiyat bakimindan cazip geldi, saygilar.

O konuyla ilgili başlık vardı guzel ve sağlam makina.

aradim baya ama bulamadim :) tesekkurler yorum icin .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.