Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III'e ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
12.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S III'e ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü yayımlandı

Samsung'un 3 Mayıs'ta duyurmaya hazırlandığı Galaxy S III için yaklaşan lansman öncesinde arka arkaya yeni iddialar gündeme gelirken Phone Arena sitesi, Galaxy S III'ün nihai sürümüne ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü yayımladı. 

Daha önce ortaya çıkan görüntüler, Galax S III'ün, daha büyük ekrana uyarlanmış ve çeşitli güncellemeler yapılmış Galaxy S II benzeri kasa tasarımına sahip olacağı yönündeydi ancak son görüntü, telefonun daha oval bir yapıya sahip olduğu yönünde. Super AMOLED Plus HD ekran ile geleceği konuşulan Galaxy S III için şu ana kadar netlik kazanmış tek detay kullanacğaı işlemci oldu. 

Samsung yaptığı açıklama ile Galaxy S III'te 32nm üretim teknolojisiyle geliştirdiği dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemcisine yer verdiğini açıkladı. Bu detaylar itibariyle Galaxy S III'ün hem en hızlı hem de pil ömrü en uzun üst seviye Android telefon olacağı iddiaları da tartışmaya açılmış oldu. Tegra 3 ve A5 işlemcisinden farklı olarak 32nm ile daha ileri fabrikasyon sürecine sahip olan Exynos 4 Quad işlemcisine ek olarak Super AMOLED teknolojisinin enerji verimliliği noktasındaki avantajlarının da Galaxy S III'ü bu açıdan iddialı kılacak gibi görünüyor. 

Samsung Galaxy S III için gözler 3 Mayıs tarihinde Londra'da yapılacak etkinlikte olacak. 

• Bizim dh elemanları editörlerimizden daha hızlı sabahtan beri bu foto dolanıyor başlıklarda...
  • bu olabilir işte
  • Fena değil ama şu sol tarafta olan tuşların çok belirgin olması beni memnun etmedi. Yinede kullanımı kolay olur orası ayrı.
  • Samsung Galaxy S III'e ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü yayımlandı

• İlk goruntu nexus un ana menu tusu eklenmis hali gibi olmus...
  • Buysa almam ulen bir kerede fakelerden birine benzesin yeni cikacak telefon bu ne arkadas
  • gayet şık.
  • hiç güzel değil bu olursa s2 le devam ederim
  • nedense home tuşu paint terk gibi duruyor ama bu kasa en olabiliri geldi,ben bu diyorum ve bahse giriyorum ee varmı arttıran
  • Bence doğru çünkü Galaxy S2 çıktığında en çok eleştirilen taraflarından biri kutu gibi tasarımı olmuş ve taa o zamanlardan S3'ün oval, ele daha iyi oturan bir tasarımla çıkacağı söylenmişti.

Fake ise bile daha önceki fake fotolardan gerçeğine daha yakın bir tasarım kesinlikle.
  • 3 Mayısta hep beraber göreceğiz arkadaşlar, böyle haberlere itibar etmiyorum artık.
  • iphone 5 bundan çok daha hızlı olacaktır s2 kullanıcısı olarak söylüyorum
  • Çıkması muhtemel en yakın görüntü bu olsa gerek , tahminimce fiziksel tuş olmuycak nexus un' biraz daha şekillisi olcak gibi gözüküyor , fake resimlerindeki bir şekilde gelmesi zor gözüküyor fazla beklentiye girmemek lazım sonuçta bu firmalar ticari kar amacı güdüyor elindeki tüm teknolojiyi birden vermeyecektir zamana yayarak verecektir bunun sIV ve sV olcak :)

son olarak güney kore sineması takipçisi olarak filmlerinde hep izleyici bilindik amerikan filmlerinin dışında hep ters köşe yaparlar , bakalım 03.05.2012 tarihinde mutlu sonla bitecekmi...
  • Tek kelime ile berbat. S2 Adriana Lima ise, S3 Bülent Ersoy diyebilirim.

Şu tasarım ile gelseydi iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 27 Nisan 2012; 18:35:50 >
  • Ele çok iyi oturur güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Tek kelime ile berbat. S2 Adriana Lima ise, S3 Bülent Ersoy diyebilirim.
    Okadarda değil:d
  • Bence güzel, aslında nasıl denir, konservatif, muhafazakar, yani radikal birşeyler denememişler. Sadece alt ve üstü yuvarlatarak S2'den farklılaştırmışlar ve genel olarak daha modern bir görüntü vermişler. Tuş dizilimine dokunmamaları çok iyi. One X'in menü tuşunun eksikliğinden dolayı yaşadığı sıkıntı ortada...

Bence budur, bu gerçek fotoğraf, bakalım içinden neler neler çıkacak...
  • Ne berbat mı tamam resimde çok kötü çekilmiş 4s çekseler size berbat gelir 3 mayısta tanıtımdan sonra gör sen cihazı bence tasarım bu olacak ve yine rekor kıracak.
  • yine mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.