Şimdi Ara

Logitech G300 oyuncu faresi video inceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
16.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda Logitech'in oyunculara yönelik tasarladığı ve üzerindeki 9 adet tuşun hepsinin programlanabilir olduğu kablolu faresi G300'ü inceliyoruz.

• gecenin 3 ünde inceleme :)
  • Başarılı bir mouse ve inceleme emeğinize sağlık.
  • yarım ekran video da problem var.
  • Videonun bi yarısı yok bilginiz ola a
  • mouse başarılı ama video çok amatör olmuş
  • Kesinlikle önermiyorum alalı 2 ay oldu ve sol tık bozuldu bir kere bastığım halde 2 kez tıklıyor baya sinir bozucu bir durum garantiye yolladım.Kafam bozuldu razer alcaktım ama param yetmedi gittim bende uygun fiyata mw3 G9x buldum onu aldım
  • videoya iki kez tıklatınca tam ekran oluyor.
  • Firmanın uygun fiyatı oyuncu farelerinden birin olacak sanırım bu fare. Farenin bir de oyun içindeki tepkimelerini ölçmüş olsaydınız keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 27 Nisan 2012; 15:37:27 >
  • Logitech mi aman aman , g9x almıstım kablolardın dokuma kısmında açılma olmuştu vatan bilgisayar aracılığıyla ithalatcısı MERSAYA yolandı maus , vede mersanın ne kadar dandik bir ithalatcı olduğunu anladım
    yurt dışında en ufak bir hatada birebir değişen bu marka mausu kulancı htası dıyerek geri yolamıs .. Bu marka vede mersa gibi bir ithalatcı aman alırken ithalatcısını sorun mersaysa uzak durun derim. o kadar para verecen vede bu dandık bır ıthlatcı vede mersa gıbı yedek servısle ugrasacan.ben su an masusu paketledim logitech genel merkezıne mersanın verdıgı raporla kargo yoladım bırdaha ulkemde bu tıp ıthalatcı ve servısın getırtıgı urunlerınızı almayacam dıye.
  • beklenen inceleme g105'ide bekliyoruz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom.X -- 1 Mayıs 2012; 20:00:33 >
  • Küçük olmasının dışında ve arkada bulunan 2 makro tuşunun dezavantajı olmayan bir mouse. Ama bunlar da fiyatına göre mazur görülebilir.
  • Fiyatı ile güzel bir fare, macro tuşlarına istediğiniz komutu atamak mümkün.
    Ama üzerindeki malzeme biraz dandik, ucuz a4tech farelerinden farklı yok. 1 haftalık kullanımdan sonra üzerindeki açık gri logitech amleminin çevresindeki boya kalkmaya başladı. Farenin tekerliği biraz ağır ama hasas. Alt yüzü teflon iyi bir padiniz varsa kaymak gibi kayıyor, teflon olan yüzeyler aynı fiyata alabildiğiniz razerlar ile daha büyük alana sahip olduğundan farenin kontrolu çok iyi.
  • logitech ürünlerinizle ilgili problem oldunda direk merkez ile irtibata geçin. Klavyede vuruşlarında gecikme vardı buradaki heriflere göndersem yazıyo ya daha ne istiyorsun problem yok diyip geri gönderirlerdi. Yurtdışı servisi hemen yenisini gönderdi. Logitech müşterisine önem veren bir firma. Buradaki ithalatçılar beş para etmez o ayrı...
  • fiyat/performans ürünü denilebilir.
  • güzel inceleme olmuş teşekkürler.
  • x7 vb yerine bunu almak daha mantikli geliyor bana.fps de bilmem ama mmorpg rpg turlerinde cidden iyi mouse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma DPI olayın da bayaa detaya girmiş.
  • Yıllar sonra mause teknolojisiniz buralara akdar geliceğini düşünmezdim en fazla aksesuar olarak ilerlerler derdim am agelinen nokta gayet açık 9 tane tuş demek ya? :) Hele zaten yazılım mükemmell..
  • Fiyat performans olarak gerçekten harika ama yan taraflarda da tuş olsa o zaman daha iyi olurmuş çünkü kaydırma tekerleğinin altındaki tuşlar hiç pratik değil. bu da ekstra tuş gerekliliği doğuruyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.