Şimdi Ara

FIFA 13'te Türkiye Ligi Olacak mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
0
Favori
51.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz seneyi malesef sadece Galatasaray'la kapattığımız FIFA 12'nin bir sonraki oyunu merakla bekleniyor. Henüz Electronic Arts FIFA 13 adına resmi bir duyuru yapmasa da, belirtilenlere göre geçtiğimiz günlerde Londra'da FIFA 13 için özel bir konferans düzenlenmiş. Ancak gizli konferans, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçları sayesinde pek de gizli kalmıyor.

Oyun medyasının önemli isimlerinden alınan bilgilere göre FIFA 13, hem oynanış hem görünüş açısından daha gerçekçi bir oyun. Oynanış açısından güçlendirmelerin yer aldığı söylenilen FIFA 13'te taktiksel defans sistemi devam ediyor. Ayrıca belirtilenlere göre FIFA 13, seriye yeni modlar ekleyecek gibi gözüküyor. Konferans sırasında EA, bu modlardan bahsetmese de yeniliklerin müjdesini vermiş.

Bunun yanı sıra Andrew Wilson, konferans sırasında oyunun PS3 sürümünün Move, Xbox 360 sürümünün de Kinect desteklediğini açıklamış. Ek olarak, konferans sırasında onaylandığına dair bir bilgi gelmese de, hakem olma modu hakkında bazı söylentiler de ortalıkta dolaşıyor...

Gelelim biz Türk oyuncular için en önemli FIFA 13 detayına, başlığımıza. FIFA 13'te Türkiye Ligi olacak mı? FIFAKulte sitesinden alınan bilgilere göre cevap evet. Alınan bilgilere göre FIFA 13, üç yeni ligi içerecek. Bunlar Çek Ligi, Türkiye Ligi ve Suudi Arabistan Ligi. Bu liglerden ikisi hakkında bir onaylama alamasak da Suudi Arabistan Ligi'nin durumu, ligin resmi sitesi üzerinden onaylanmış.

Tüm bu bilgiler bizleri heyecanlandırırken, pazarlama bölümü çalışmalara çoktan başlamış bile. Yapılan duyuruya göre EA Sports, Leyton Orient futbol takımıyla dış saha formasında FIFA 13 logo reklamına dair anlaşmış.

• Bu sene yapmaları yerinde olur. Bilmem nerenin ligi varken bizim ligin olmaması kötü oluyordu.
  • bu senede bir pürüz çıkmasında tffden...
  • Fifa'ya para vermem. Çok dandik oyuncu yönetmeleri. Pes'teki gerçekçilik yok. Pes'te ki gibi oyuncu kontrolleri olsun , alınır ama yoksa benim için arcade harici bir oyun olamaz. Bu arada Türkiye ligi kalite bakımından avrupada 6. lig ! ama kıyaslandığı ligler Çek ve Suudi arabistan. resmen küfretmiş fifa !
  • TFF'nin başında Mehmet Ali Aydınlar yok artık. Türkiye liginin olacağına inanıyorum.
  • FIFA 13 ; Takibe Al !
  • valla tek isteğim,pc ,konsol arasındaki derinlik oynanış farkı olmasın. eskiye oranla aynı ama 100%100 konsol ve pc aynı değil DEĞİL DEĞİL !!!
    %85 BELKİ! LÜTFEN KİMSE KONSOLDAN PORT EDİLİP PC YE AKTARILMIŞ DEMESİN.
  • fifa 13 tamamen birde türkçe dil ve spiker ile çıksa herhalde türkiyede pes oynayan kalmaz :)
  • bir tane şey kaldı o ise şampiyonlar ligi hatta ona bide online mod baal gibi :D pes e artık dokunmazlar ama pes in aynısını yapıolar pes daha cazip bence fifa pes aynı kontroller var şampiyonlar ligi ve 4büyük takım olması önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

Fifa'ya para vermem. Çok dandik oyuncu yönetmeleri. Pes'teki gerçekçilik yok. Pes'te ki gibi oyuncu kontrolleri olsun , alınır ama yoksa benim için arcade harici bir oyun olamaz. Bu arada Türkiye ligi kalite bakımından avrupada 6. lig ! ama kıyaslandığı ligler Çek ve Suudi arabistan. resmen küfretmiş fifa !

Mağarada internet kaç mbit?
  • fifa 13 de tr ligi olmazsa yakarım bu gezegeni.
  • FIFPlay sitesi Fifa 13'te hangi ligin olmasını istersiniz diye bir anket yapıyor. Ligimize oy verip takımlarımızın yeni Fifa'da yer almasına katkıda bulunabilirsiniz.

http://www.fifplay.com/vote/?pollid=19

Lütfen yorumu beğenin ki herkes görsün ve oylamaya dahil olsun.

Not: Bu tarz haberlere ve oyuniçi türkçe anlatımlara ulaşmak için:
    facebook.com/WirierJerk
    youtube.com/WirierJerk
  • Önümüzdeki sene Türk takımları avrupaya gidemeyecek gibi gözüküyor. Bari oyunda TR ligi olsun da, tadını çıkaralım..

Tüpçünün tep olumlu haraketi lisans işini kolaylaştırması olur, başka da birşey olmaz..
  • valla bu tactical defending yuzunden aldıgıma pisman oldum defans yapmaktan yoruluyosun sanki gercek futbolcuyuz oyun bu ya simdi dicekler sen beceremiyosun onunla alakası yok ben oyun oynamak istiyorum futbolcu olmak degil :) demoyu oynarım fifa 2013 un eger defans sisteminde bazı bekledigim iylesmeler olmaz ise benden pes
    :D keske fifa 11 den sonra v12 ye tactical defending getirceklerine grafikleri ve futbolcu yuzleri falan filan ugrassalardı
  • Lig de son kararlardan sonra durum karışık , bari çabuk karar çıksa da oyuna yansımasa bu kararlar.
  • Shakhtar Donetsk'i koysunlar bir de oyuna Rest of World'e falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

valla bu tactical defending yuzunden aldıgıma pisman oldum defans yapmaktan yoruluyosun sanki gercek futbolcuyuz oyun bu ya simdi dicekler sen beceremiyosun onunla alakası yok ben oyun oynamak istiyorum futbolcu olmak degil :) demoyu oynarım fifa 2013 un eger defans sisteminde bazı bekledigim iylesmeler olmaz ise benden pes D keske fifa 11 den sonra v12 ye tactical defending getirceklerine grafikleri ve futbolcu yuzleri falan filan ugrassalardı

Zorun ne o zaman dostum ayarlar kısmından kapatıver..zorunlu bir seçenek değilki. sen yapamıyorsun diye EA'nın gözüne uyku girmiyor zaten.oyuna çamur atıyorsan yorma kendini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesarcan

Shakhtar Donetsk'i koysunlar bir de oyuna Rest of World'e falan.

bunu diyen birini gördüm mutlu oldum yahu. cidden shaktar'ı koysunlar artık 13'e !
  • Bu sefer çıkarmazsa iyice EA turkiye'yi yok sayıyor olacak vallahi almam bidaha fifa da fifa street de pes alırım daha iyi hem oyun en azından türkçe
  • Zorun ne o zaman dostum ayarlar kısmından kapatıver..zorunlu bir seçenek değilki. sen yapamıyorsun diye EA'nın gözüne uyku girmiyor zaten.oyuna çamur atıyorsan yorma kendini.

sen yorumu iyice oku dostum ondan sonra konus camur atmıyoz ayrıca tactical defans onlineda kapanmıyor senin gibi isteyen varsa bu oyunu benim gibi isteyende var emin ol bu kadar gercekçilik istesem halı sahada maç yapardım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.