Şimdi Ara

Instattoo ile iOS cihazlarınızda sanal dövme oluşturmanız mümkün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Farklı tasarımlardan hoşlanan ancak ellerinde fazla seçenek bulunmayan dövme meraklıları için App Store üzerinden yayınlanan Instattoo, iOS cihazlarınız üzerinde parmak hareketleriyle farklı tasarımlar oluşturmanızı sağlıyor.

iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu çalışan uygulama 12 farklı örnek içerisinden dilediğinizi seçerek ekran üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilmenize imkan tanıyor.

Dünyanın ilk dövme uygulaması olarak tanıtılan Instattoo, 5$ fiyat etiketine sahip. Hazırladığınız dövmeleri sosyal ağlardan paylaşabildiğiniz gibi, albüme kaydedebilir, çıktısını alarak profesyonel bir dövmecide de yaptırabilirsiniz.

http://itunes.apple.com/app/instattoo-tattoo-design-generator/id515400065?mt=8

• gereksiz bi uygulama bence 5 dolar etmez...
  • Yaptığınız tasarımı çektiğiniz fotoğrafınızda üzerinize giydirme özelliği ve sosyal ağlarla entegrasyonu olsaydı, baya ilgi görürdü.
  • Dovmeciler uygulamayi alip musterilerine kendi tasarimizi yapin gibi bi hizmet sunabilir.
  • Bence yakın bir gelecekte insanlara tuvalete gitmelerini, yemek yiyip, su içmelerini hatırlatan iOS programlarıda Apple Store'da yayınlanmaya başlar.
  • Her dövmecinin bir Apple ürünü edinmesi için iyi bir yol gösterilmiş..:) Açıkcası bu uygulama Android'e gelse hem daha çok ilgi görür hemde daha fazlakullanıcısı olur ..:)
  • Güzel bir uygulama ben de omzuma yaptırmak istiyorum umarım güzel bir şekil bulabilirim.
  • dövme yaptırmaya gittim. geliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.