Şimdi Ara

İSTANBUL BİLİŞİM iPhone 4S 16GB 1849TL - Peşin 1794TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiye Edermisiniz Arkadaşlar.Pazarland Felan Demeyin Bekleyemem 10 Gün Anında Elimde Olsun İstiyorum. :) İstanbul Bilişim İçin Neler Söyleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengiz Elektronik -- 29 Nisan 2012; 16:06:49 >

• bende garantisini merak ediyorum genpaysa alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

bende garantisini merak ediyorum genpaysa alınabilir

resmi distribütörlerin veya resmi ithalatçıların garantisi altındadır.

Böyle Bir Not Düşmüşler.
  • Evet Arkadaşlar Yokmudur Bir Öneri.
  • paralel ithalatsa ne bileyim ben almazdım heralde
    bilkomda siyah 1970 lira.şu an stokta var ben o parayı verecek olsam 120 lira daha verirdim
  • 1 yil garantisi apple store larda gecerli demek yani garantisiz diyebiliriz
  • Şimdi Aradım Garanti Durumunu Öğrenmek İçin Dedim KVK,GENPA Tarzımı Garanti Dedim Hayır Dedi Biz Kendimiz Veriyoruz 2 Yıl Dedi GENPA Ve Bizim Verdiğimiz Garantinin Arasında Fark Yok Diyor Eleman.Stok Bitmiş Gümrükteymiş Ürünler Yarın Gelicekmiş Ayrıca :)
  • ya mediamarkt electroworld saturn fiyatını bilen yokmudur ?bu telefonu böyle magazalardan 1900 tl ye alamazmıyız ?
  • arkadaşlar çok acil mediamarkı aradım fiyat 1899 tl ,mediamarkdın garantisi genpamı bilginiz varmı ?
  • quote:

arkadaşlar çok acil mediamarkı aradım fiyat 1899 tl ,mediamarkdın garantisi genpamı bilginiz varmı ?

arayıp tekrar sorsanız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

quote:

arkadaşlar çok acil mediamarkı aradım fiyat 1899 tl ,mediamarkdın garantisi genpamı bilginiz varmı ?

sence sormadımmı ?burdan gözükmüyor garantisi dediler
  • Valla bende sans yok iphone almak dehset sorun hadi gozunu karartir alirsin garanti sorun ararsin stok yoktur baska yere bakarsin garanti yine sorun olur gozunu kapar alim dersin bu sefer parasi coktur akil almaz olay :) adamlarda yokmus yarin gelcekmis dedim bugun alim cebimde 3gs var fazlasi ile yetiyo alali 6 ay oldu abisi gelcek yanina :) insan almak istiyo seytan yokmu ah :) zaten alasim yok dedim bi degisiklik olsun para harcim :) oda varsa dedim yokmus gunrukteymis :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Onlarda tam mal :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

3gs almıştım medı m. ten. Genpali idi. İst. Bilişime gelince sattığı her tur ürünün garantisini kendisi veriyor. Genpa vs nin garantisi öyle pek ahim sahim birşey olmadıgından istanbul bilişim de tercih edilebilir bence. Garantisi de aynı iki yıldır.

• Genpa ya tercih ederim istanbul bilişimin garantisini :) Zaten tamir yokki üründe doğru düzgün ne olsa değişim olcak diyor servis:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

quote:

quote:

quote:

3gs almıştım medı m. ten. Genpali idi. İst. Bilişime gelince sattığı her tur ürünün garantisini kendisi veriyor. Genpa vs nin garantisi öyle pek ahim sahim birşey olmadıgından istanbul bilişim de tercih edilebilir bence. Garantisi de aynı iki yıldır.

Evet tuketici haklarinizin hepsine dahilsiniz 2 yil dedi genpa felan zaten yalan sonucta turkiyede cihazi acmaya yetkili kimse yok ha ahmet olmus ha mehmet olmus parasida uygun yarin ola hayrola dedim adama ayiralim dedi aninda bitiyo dedi gumrukten cekicez yarim mallari dedi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DGT

Genpa ya tercih ederim istanbul bilişimin garantisini :) Zaten tamir yokki üründe doğru düzgün ne olsa değişim olcak diyor servis:)

Valla pesine biraz daha dusuyo fiyat kredi kartina 3 ay erteleme sansida var ustune vade felanda almiyo herturlu uygun ama elimde yok dedi yarin dedi bende bi heves dedim 3gs var daha borcu var 12 taksit yapmis almistim 3 ay erteleme ile 6 ay daha oducem of :)
  • Valla dostum. Vereceğin parA sana sıkıntı olmayacaksa madem hevesin tavan yapti al gitsin. Ölümlü dünya :) islerim iyi olsa ben de alırdım ama su an sıkıntılı biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Valla dostum. Vereceğin parA sana sıkıntı olmayacaksa madem hevesin tavan yapti al gitsin. Ölümlü dünya :) islerim iyi olsa ben de alırdım ama su an sıkıntılı biraz.

Sorma kardesim ölumlu dunya vallaha alcan varsa imkan yicrn icicen bakican keyfine gozun arkada kalmasi kadar kotu bisi yok :)
  • Seni de anlıyorum. İnsan hemen eline almak istiyor. Yarın dense bile sanki hiç yarın gelmeyecek gibi geliyor. :) ama belki bunda vardır bir hayir. Yarına kadar icinde depreşen alma istegin azalır ve dizginlenebilecek duruma gelirse 1900 tl da cebinde kalabilir yani. :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.