Şimdi Ara

Super Hero AR, Avengers kahramanlarını cebinize getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Mobil platformlarda kendini daha sık göstermeye başlayan çizgi roman devlerinden Marvel, merakla beklenen The Avengers filmi öncesinde artırılmış gerçeklikle interaktif olarak kahramanlarla oyun oynayabileceğiniz mobil uygulamasını tanıttı.

Super Hero AR adı verilen uygulama iOS ve Android cihazları için uyumlu. Uygulama Marvel ve Walmart işbirliğiyle geliştirildi. Uygulama içerisinde bir oyun ve bir mağaza içi etkileşim sistemi bulunuyor.

Oyun sayesinde 6 farklı Marvel kahramanı ile kameranızın görüntü alanı içerisinde düşmanlarınızla savaşmanız mümkün. Oyuna ilk olarak Hawkeye ile başlıyorsunuz. Diğer kahramanların açılması için Walmart mağazalarında yerleştirilmiş olan QR kodlarını okutmanız gerekiyor.

Etkileşim sisteminde ise yine QR kodu okuttuğunuz anda ekranınızda tam boy bir Marvel kahramanı beliriyor. İsterseniz beraber fotoğraf çektirebilir isterseniz bu fotoğrafı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Uygulama bazı bölgelerde henüz erişime açılmadı.

Kampanya kapsamında T-Mobile görevlileri de HTC One serisiyle tanıtım etkinlikleri düzenliyor. 

Filmin daha iyi reklamını yapmak amacını güden bu kampanya kapsamında Walmart mağazaları 600'den fazla film bağlantılı ürüne ev sahipliği yapacak.

• Hulk ezer.
  • oyunu.biraz inceledim tam bir fiyasko sadece reklam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • App Store'da Türkiye mağazasında yok sebebiyle indiremedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckyblood

App Storeda Türkiye mağazasında yok sebebiyle indiremedim..

Türkçe kullanımınıza hayran kaldım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadric

quote:

Orijinalden alıntı: luckybloodApp Storeda Türkiye mağazasında yok sebebiyle indiremedim..

İyi yada kötü bi yorum mu anlıyamadım ama teşekkürler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckyblood

quote:

Orijinalden alıntı: deadric

quote:

Orijinalden alıntı: luckybloodApp Storeda Türkiye mağazasında yok sebebiyle indiremedim..

İyi yada kötü bi yorum mu anlıyamadım ama teşekkürler :D

İroni

• Bu güzelmiş gerçekden özellkle fotoğraf çekilme bulunduğumuz atmosferi yansıtma, geşlişen teknoloji doğruştusunda bu tür gelişmelerinde olması her yaşdan oyuncuyu sevindiriyor.. Bir müddet sonra bıkmakda ayrı bir konuu.
  • türkiyede wallmart yokken nasıl diğer heroları alabilicezki saçma geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.