- x
ACİL DESTEK!! SONY XPERİA S TELEFONUM DONDU :(
19 Cevap14275 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

38 Mesaj
26 Nisan 2012; 3:04:53 

TELEFONDA OYUN OYNARKEN TELEFON DONDU VE HİÇBİR TUŞU ÇALIŞMIYOR NE YAPMAM GEREKİYOR BİLGİSİ OLAN ACİL YARDIM EDERSE COK SEVİNECEGİM .... reset atmak için bişeyler yapılabiliyormu bilgisi olan lütfen söylesin

1869 Mesaj
26 Nisan 2012; 3:15:42 

Güç + aşağı tuşuna basılı tutun 10 sn kadar reset atacaktır daha sonra güç tuşuna tekrar basılı tutun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

||MSI Z97-Gaming7|PowerColor R9 290 PCS+|X-fi Titanium|CM 912 HAF Advance|HP 2311x 23"|8GB RAM|Intel 335SSD 180GB|Intel Core i7 4770|HighPower700W|WIFI BCM4322||
||UbuntuGNU/Linux|14.04 Gnome-Shell||

||SonyEricsson Xperia Neo V|32GB|with LiveSound HiFi||||Android|Ice Cream Sandwich 4.0.4|| Powered by Android/Gnu/Linux
DELİORMANLI.............İzleniyorsun Tıkla Öğren

38 Mesaj
26 Nisan 2012; 3:21:42 

quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

Güç + aşağı tuşuna basılı tutun 10 sn kadar reset atacaktır daha sonra güç tuşuna tekrar basılı tutun

denedim ama olmadı :( saolasın önerin için

38 Mesaj
26 Nisan 2012; 3:25:02 

telefon kendine geldi ilk işim oyunu silmek oldu 30 dak dondu telefon nasıl bi hata olustuki bukadar uzun sürdü kendine gelmesi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Nisan 2012; 3:50:30 

Bir gün burada telefonum açılmıyor haberi alacağım vallahi.
Servise giden telefonun da işlemcisi yanmış haberini almak mümkün olabilir bu oyunlar yüzünden.

38 Mesaj
26 Nisan 2012; 4:02:57 

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Bir gün burada telefonum açılmıyor haberi alacağım vallahi.
Servise giden telefonun da işlemcisi yanmış haberini almak mümkün olabilir bu oyunlar yüzünden.

ilk benden alacaksınız bu haberi sanırım :S LAİRDEFENSE DUNGEON 1 haftadır oynuyorum oynamadan öncede önbellek temizleyici kullanıyorum sürekli 15 dak üzerinde oynayınca oyunun yogun oldugu anların cogunda hata verdi ve oyundan attı en sonda telefon dondu oyun performansı ii ama bu tarz hataların oluşması insanın canını sıkıyor toplasan 5 program yüklemişimdir telefona. ilk defa bu tarz bi telefon kullanıyorum alalı 2 hafta olmadı bu kadar cok hata oluşması doğal mı bilmiyorum.......

kullanım olarak öneriniz var mı nasıl kullansam daha ii olur ?

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 4:06:42 

quote:

Orijinalden alıntı: caglayangs1905

ilk benden alacaksınız bu haberi sanırım :S LAİRDEFENSE DUNGEON 1 haftadır oynuyorum oynamadan öncede önbellek temizleyici kullanıyorum sürekli 15 dak üzerinde oynayınca oyunun yogun oldugu anların cogunda hata verdi ve oyundan attı en sonda telefon dondu oyun performansı ii ama bu tarz hataların oluşması insanın canını sıkıyor toplasan 5 program yüklemişimdir telefona. ilk defa bu tarz bi telefon kullanıyorum alalı 2 hafta olmadı bu kadar cok hata oluşması doğal mı bilmiyorum.......

kullanım olarak öneriniz var mı nasıl kullansam daha ii olur ?

Araştırmadan sormadan program yüklemeyin 1.
2. çok fazla task killer vb programları kullanmayın bir halta yaramıyorlar.
3. Bazı oyunlar hata verir hatta sisteme bile zarar verebilir kullanmayın.

İnan benim telefonumda twitter facebook foursquare gibi uygulamaların dışında hiç bir şey yok
Oyun sevmiyorum hiç bulaşmıyorum doğrusu.
Telefonda oyun oynamak bana saçma geliyor. He ufak tefek oyunlar yüklenebilir belki zaman öldürmek için ama öyle profesyonel oyunlar uzak bana.
Ortalıkta bir ton oyun var 40 defa deniyorsun 41. de telefona düzgün şekilde yükleniyor.
Herkes bir dümen tutmuş gidiyor. Adam uyuzluğuna telefona uyumlu olmayan link veriyor vs.
Ben bu yüzden güvenemiyorum bulaşmıyorum.
Demek istediğim önüne gelen her oyunu yükleme.

38 Mesaj
26 Nisan 2012; 4:18:37 

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Araştırmadan sormadan program yüklemeyin 1.
2. çok fazla task killer vb programları kullanmayın bir halta yaramıyorlar.
3. Bazı oyunlar hata verir hatta sisteme bile zarar verebilir kullanmayın.

İnan benim telefonumda twitter facebook foursquare gibi uygulamaların dışında hiç bir şey yok
Oyun sevmiyorum hiç bulaşmıyorum doğrusu.
Telefonda oyun oynamak bana saçma geliyor. He ufak tefek oyunlar yüklenebilir belki zaman öldürmek için ama öyle profesyonel oyunlar uzak bana.
Ortalıkta bir ton oyun var 40 defa deniyorsun 41. de telefona düzgün şekilde yükleniyor.
Herkes bir dümen tutmuş gidiyor. Adam uyuzluğuna telefona uyumlu olmayan link veriyor vs.
Ben bu yüzden güvenemiyorum bulaşmıyorum.
Demek istediğim önüne gelen her oyunu yükleme.

çok saolasın usta önerilerini dikkate alacagım

hatta basladım ön bellek temizleyicisi sildim 2 oyun vardı angry birds ve LAİRDEFENSE DUNGEON simdi tek kaldı bundan sonra daha dikkatli olacagım ii sabahlar teşekkür ederim tekrardan önerilerin için

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 4:38:06 

quote:

Orijinalden alıntı: caglayangs1905

çok saolasın usta önerilerini dikkate alacagım

hatta basladım ön bellek temizleyicisi sildim 2 oyun vardı angry birds ve LAİRDEFENSE DUNGEON simdi tek kaldı bundan sonra daha dikkatli olacagım ii sabahlar teşekkür ederim tekrardan önerilerin için

Angry Birds oyunları yaygındır bir sıkıntı yaratmaz araştır öyle yükle kafan rahat olsun.

4912 Mesaj
26 Nisan 2012; 12:58:53 

şaunda benimde başıma geldi bi silahlı oyunda dondu bekliyorum bakalım
reset atma yukarı tuş kapatma tuşuymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haki1234 -- 26 Nisan 2012; 13:04:07 >

7 Mesaj
3 Mayıs 2012; 0:36:12 

YA ARKADAŞLAR ŞUAN BENİMDE BAŞIMA BU GELDİ TELEFON DONDU HİÇBİR ŞEKİLDE NE Bİ TUŞU İŞLİYOR NEDE BAŞKA BİŞİYİ... GÜÇ DÜĞMESİNEDE BASILI TUTTUM AMA OLMADI... BU DÜZELİRMİ KENDİ KENDİNE ACABA Bİ BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ_?

7 Mesaj
3 Mayıs 2012; 0:40:46 

HOCAM SONUNDA YAPTIM... :D ARKADAŞLAR KAPAMA TUŞUNA VE SES AÇMA TUŞUNA AYNI ANDA BASILI TUTUN KENDİNİ RESETLİYOR VE AÇILIYOR SONRA :)

14235 Mesaj
3 Mayıs 2012; 0:50:13 

bu cihazı alsam ilk yapacağım şey , bütün oyunları silmek olur . Nedir bu telefonlarda oyun oynama sevdası anlamıyorum.Oyun oynamak isteyen gider pc sinde oynasın Hadi tamam oynuyorsun o zaman niye şarjım 13-14saat gidiyor diye ağlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 3 Mayıs 2012; 0:52:46 >

1 Mesaj
24 Mayıs 2012; 23:04:29 

Xprria S i dün satın aldım bugun Tv bu cep ilzemeye calısırken bir anda kendiliginden dondu ve acılmamaya basladı. Güç dügmesi ve ses acma tusuna basılı tutuyorum ama sonuc değişmiyor baska önerisi olan varmı ? Sarza taktıgımda sarz ısıgı dahi yanmıyor. Neden olabilir ? Ve nasıl düzeltebilirim.

sarrrrr

1721 Mesaj
24 Mayıs 2012; 23:08:37 

Ben satıyorum Xperia S'imi büyük hevesle almıştım.

5 Mesaj
28 Mayıs 2012; 12:33:42 

Evet arkadaşlar aynı sorun bende de oldu. KESİN ÇÖZÜM: Açma kapama tuşuna ve ses açma kapama tuşuna (sol tuş!) birlikte basın telefon kapanıyor ve tekrar açma tuşuna basın telefonu açın. Xperia S'de batarya çıkarılamadığı için yapılacak tek şey budur.

Xperia S'i satacak olan arkadaşlara tavsiyem böyle bir telefonu satmak hata olur. Her telefonda olabilecek bu tür sorunları çok normal karşılamak gerekir. Sonuçta yüksek performanslı bilgisayarlarda bile böyle sorunlar olabiliyor. Teşekkürler...

4 Mesaj
7 Ekim 2012; 18:39:08 

Arkadaşlar benim Xperia S'im donuyor güç düğmesine ve ses açma düğmesine basıyorum kapanıyor ancak 1 sn sonra ben hiçbir tuşa basmadan hemen açılıyor ve ekran göründükten 4-5 saniye sonra yine gri bir ekran olarak donuyor :( Bu durumda benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa servise mi göndermeliyim Acil YARDIM!! :(

4 Mesaj
23 Ocak 2013; 11:15:33 

arkadaşlar bende gecen hafta yurt dışından xperia arc s aldım benim şöyle bir sorunum var arama yaptıktan sonra görüşme bittiğinde telefonun ekranı açılmıyor 5 dk bekleyince ekran geliyor veya bataryayı cıkarıp takıyorum.ilk başta sensörden sandım ama konuşma esnasında elimle sensörün üstünü kapatıyorum ekran ışığı sönüyor elimi çekince ışık yanıyor yani sensörden değil arama bitince ekran gidiyor 5-10 dk gelmiyor.yardım edebilecek olan varmı acaba

1 Mesaj
1 Şubat 2013; 19:33:33 

quote:

Orijinalden alıntı: ferrowi

Xprria S i dün satın aldım bugun Tv bu cep ilzemeye calısırken bir anda kendiliginden dondu ve acılmamaya basladı. Güç dügmesi ve ses acma tusuna basılı tutuyorum ama sonuc değişmiyor baska önerisi olan varmı ? Sarza taktıgımda sarz ısıgı dahi yanmıyor. Neden olabilir ? Ve nasıl düzeltebilirim.

benimde başıma aynı şey geldi. Bir dakika önce TFF ile görüşme yaptım sonra TFF gitti. Hiçbir şekilde cevap vermiyor.şarja taktım led ışığı bile yanmıyor. Çözümü var mıdır arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

75 Mesaj
17 Haziran 2013; 0:58:31 

meraba. bende galaxy s3 var telefonum donuyor. defalarca hardreset attım. yine donuyor. telefonu 20 dakikadan fazla kullanamıyorm. ne önerirsiniz.

Bu mesajda bahsedilenler: caglayangs1905

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Sony » ACİL DESTEK!! SONY XPERİA S TELEFONUM DONDU :(
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.225