Şimdi Ara

ACİL DESTEK!! SONY XPERİA S TELEFONUM DONDU :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
33.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güç + aşağı tuşuna basılı tutun 10 sn kadar reset atacaktır daha sonra güç tuşuna tekrar basılı tutun
  • TELEFONDA OYUN OYNARKEN TELEFON DONDU VE HİÇBİR TUŞU ÇALIŞMIYOR NE YAPMAM GEREKİYOR BİLGİSİ OLAN ACİL YARDIM EDERSE COK SEVİNECEGİM .... reset atmak için bişeyler yapılabiliyormu bilgisi olan lütfen söylesin

• quote:

Orijinalden alıntı: NuKe_MaNia

Güç + aşağı tuşuna basılı tutun 10 sn kadar reset atacaktır daha sonra güç tuşuna tekrar basılı tutun

denedim ama olmadı :( saolasın önerin için
  • telefon kendine geldi ilk işim oyunu silmek oldu 30 dak dondu telefon nasıl bi hata olustuki bukadar uzun sürdü kendine gelmesi
  • Bir gün burada telefonum açılmıyor haberi alacağım vallahi.
    Servise giden telefonun da işlemcisi yanmış haberini almak mümkün olabilir bu oyunlar yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Bir gün burada telefonum açılmıyor haberi alacağım vallahi.
    Servise giden telefonun da işlemcisi yanmış haberini almak mümkün olabilir bu oyunlar yüzünden.

ilk benden alacaksınız bu haberi sanırım :S LAİRDEFENSE DUNGEON 1 haftadır oynuyorum oynamadan öncede önbellek temizleyici kullanıyorum sürekli 15 dak üzerinde oynayınca oyunun yogun oldugu anların cogunda hata verdi ve oyundan attı en sonda telefon dondu oyun performansı ii ama bu tarz hataların oluşması insanın canını sıkıyor toplasan 5 program yüklemişimdir telefona. ilk defa bu tarz bi telefon kullanıyorum alalı 2 hafta olmadı bu kadar cok hata oluşması doğal mı bilmiyorum.......

kullanım olarak öneriniz var mı nasıl kullansam daha ii olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: caglayangs1905

quote:

ilk benden alacaksınız bu haberi sanırım :S LAİRDEFENSE DUNGEON 1 haftadır oynuyorum oynamadan öncede önbellek temizleyici kullanıyorum sürekli 15 dak üzerinde oynayınca oyunun yogun oldugu anların cogunda hata verdi ve oyundan attı en sonda telefon dondu oyun performansı ii ama bu tarz hataların oluşması insanın canını sıkıyor toplasan 5 program yüklemişimdir telefona. ilk defa bu tarz bi telefon kullanıyorum alalı 2 hafta olmadı bu kadar cok hata oluşması doğal mı bilmiyorum.......

Araştırmadan sormadan program yüklemeyin 1.
    2. çok fazla task killer vb programları kullanmayın bir halta yaramıyorlar.
    3. Bazı oyunlar hata verir hatta sisteme bile zarar verebilir kullanmayın.

İnan benim telefonumda twitter facebook foursquare gibi uygulamaların dışında hiç bir şey yok
    Oyun sevmiyorum hiç bulaşmıyorum doğrusu.
    Telefonda oyun oynamak bana saçma geliyor. He ufak tefek oyunlar yüklenebilir belki zaman öldürmek için ama öyle profesyonel oyunlar uzak bana.
    Ortalıkta bir ton oyun var 40 defa deniyorsun 41. de telefona düzgün şekilde yükleniyor.
    Herkes bir dümen tutmuş gidiyor. Adam uyuzluğuna telefona uyumlu olmayan link veriyor vs.
    Ben bu yüzden güvenemiyorum bulaşmıyorum.
    Demek istediğim önüne gelen her oyunu yükleme.

• quote:

quote:

quote:

İnan benim telefonumda twitter facebook foursquare gibi uygulamaların dışında hiç bir şey yok
    Telefonda oyun oynamak bana saçma geliyor. He ufak tefek oyunlar yüklenebilir belki zaman öldürmek için ama öyle profesyonel oyunlar uzak bana.
    Ortalıkta bir ton oyun var 40 defa deniyorsun 41. de telefona düzgün şekilde yükleniyor.
    Herkes bir dümen tutmuş gidiyor. Adam uyuzluğuna telefona uyumlu olmayan link veriyor vs.

çok saolasın usta önerilerini dikkate alacagım

hatta basladım ön bellek temizleyicisi sildim 2 oyun vardı angry birds ve LAİRDEFENSE DUNGEON simdi tek kaldı bundan sonra daha dikkatli olacagım ii sabahlar teşekkür ederim tekrardan önerilerin için

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok saolasın usta önerilerini dikkate alacagım

hatta basladım ön bellek temizleyicisi sildim 2 oyun vardı angry birds ve LAİRDEFENSE DUNGEON simdi tek kaldı bundan sonra daha dikkatli olacagım ii sabahlar teşekkür ederim tekrardan önerilerin için

Angry Birds oyunları yaygındır bir sıkıntı yaratmaz araştır öyle yükle kafan rahat olsun.

• şaunda benimde başıma geldi bi silahlı oyunda dondu bekliyorum bakalım
    reset atma yukarı tuş kapatma tuşuymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haki_Tr -- 26 Nisan 2012; 13:04:07 >
  • YA ARKADAŞLAR ŞUAN BENİMDE BAŞIMA BU GELDİ TELEFON DONDU HİÇBİR ŞEKİLDE NE Bİ TUŞU İŞLİYOR NEDE BAŞKA BİŞİYİ... GÜÇ DÜĞMESİNEDE BASILI TUTTUM AMA OLMADI... BU DÜZELİRMİ KENDİ KENDİNE ACABA Bİ BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ_?
  • HOCAM SONUNDA YAPTIM... :D ARKADAŞLAR KAPAMA TUŞUNA VE SES AÇMA TUŞUNA AYNI ANDA BASILI TUTUN KENDİNİ RESETLİYOR VE AÇILIYOR SONRA :)
  • Xprria S i dün satın aldım bugun Tv bu cep ilzemeye calısırken bir anda kendiliginden dondu ve acılmamaya basladı. Güç dügmesi ve ses acma tusuna basılı tutuyorum ama sonuc değişmiyor baska önerisi olan varmı ? Sarza taktıgımda sarz ısıgı dahi yanmıyor. Neden olabilir ? Ve nasıl düzeltebilirim.
  • Ben satıyorum Xperia S'imi büyük hevesle almıştım.
  • Arkadaşlar benim Xperia S'im donuyor güç düğmesine ve ses açma düğmesine basıyorum kapanıyor ancak 1 sn sonra ben hiçbir tuşa basmadan hemen açılıyor ve ekran göründükten 4-5 saniye sonra yine gri bir ekran olarak donuyor :( Bu durumda benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa servise mi göndermeliyim Acil YARDIM!! :(
  • arkadaşlar bende gecen hafta yurt dışından xperia arc s aldım benim şöyle bir sorunum var arama yaptıktan sonra görüşme bittiğinde telefonun ekranı açılmıyor 5 dk bekleyince ekran geliyor veya bataryayı cıkarıp takıyorum.ilk başta sensörden sandım ama konuşma esnasında elimle sensörün üstünü kapatıyorum ekran ışığı sönüyor elimi çekince ışık yanıyor yani sensörden değil arama bitince ekran gidiyor 5-10 dk gelmiyor.yardım edebilecek olan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrowi

Xprria S i dün satın aldım bugun Tv bu cep ilzemeye calısırken bir anda kendiliginden dondu ve acılmamaya basladı. Güç dügmesi ve ses acma tusuna basılı tutuyorum ama sonuc değişmiyor baska önerisi olan varmı ? Sarza taktıgımda sarz ısıgı dahi yanmıyor. Neden olabilir ? Ve nasıl düzeltebilirim.

benimde başıma aynı şey geldi. Bir dakika önce TFF ile görüşme yaptım sonra TFF gitti. Hiçbir şekilde cevap vermiyor.şarja taktım led ışığı bile yanmıyor. Çözümü var mıdır arkadaşlar?
  • caglayangs1905 C kullanıcısına yanıt
    meraba. bende galaxy s3 var telefonum donuyor. defalarca hardreset attım. yine donuyor. telefonu 20 dakikadan fazla kullanamıyorm. ne önerirsiniz.
  • bu cihazı alsam ilk yapacağım şey , bütün oyunları silmek olur . Nedir bu telefonlarda oyun oynama sevdası anlamıyorum.Oyun oynamak isteyen gider pc sinde oynasın Hadi tamam oynuyorsun o zaman niye şarjım 13-14saat gidiyor diye ağlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 3 Mayıs 2012; 0:52:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.