Şimdi Ara

Huawei, Windows Phone 8 Apollo işletim sistemli modeller üzerinde çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Akıllı telefon ve tabletlerden oluşan ürün portföyünde, Google'ın mobil işletim sistemi Android'den yana tercihini kullanan Huawei, görünüşe göre Windows Phone 8 Apollo'dan da yana şansını deneyecek.

Çin merkezli internet sitesi olan WPDang'dan gelen bilgilere göre Huawei'ın 70 kişiden oluşan ekibi Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlar üzerinde çalışıyor ve üzerinde çalışılan akıllı telefonlardan birisinin 300$ civarında tüketicilerle buluşacağı bildiriliyor. Bu bilgilere ek olarak Windows 8 işletim sistemli ve LTE destekli bir tablet hazırlığında olduğu belirtilen Huawei'ın, yeni akıllı telefonlarını 2012 yılının sonuna doğru piyasaya süreceği iddialar arasında.

• hauwei . cebitte standa gittiğim zaman oradaki adm gelecek win mobilde demişti :) demekki kast ettiği buymuş ;)
  • bence huawei gelecek vaat ediyor
  • Adamlar yapiyor.
  • Huawei'nin üzerinde çalışmadığı şey yok zaten.
  • Yeni Akıllı Telefonları Derken Buna Androidde Dahilmi Yoksa Windows Mobile İçinmi
  • huawei htc gibi olabilir. bi bakmışın 2 3 sene sonra htc nin yerinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

huawei htc gibi olabilir. bi bakmışın 2 3 sene sonra htc nin yerinde

O kadar da uzun boylu degil. HTC, piyasaya Sense arayuzlu WM6.1-6.5 cihazlar surerken Huawei'nin tozu yoktu. HTC bedavaya oturmadi o koltuga bedavayada kaldiramazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yapılacak olan yeni nesil akıllı telefonlar veya üretimi başlııcak olan telefonlarda acaba Windows Phone 8'mi Android'mi tercih edilir çok merak eiyorum, yani bariz olarak şuan her telefon Apple ürünleri haric Android işletim sistemi ile geliyor bakalım bu ne kadar değişicek, keşke bir anket olsa..:)
  • heyecan verici bu marka cokta güven vermiyor ama donanım tasarım fiyat üçlüsü için gercekten iyi bir alternatif sayelerinde akıllı telefonlardan mahrum kalmıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FolloFush

Yeni Akıllı Telefonları Derken Buna Androidde Dahilmi Yoksa Windows Mobile İçinmi

Windows Phone 8.
  • Bu Huawei daha çok iş yapar
  • huawei nin güzel cihazları var fakat tek gördüğümüz ideos x5 diğer cihazlarını daha göremedik neden türkiyeye girmiyor anlamış değilim bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi
  • quote:
    O kadar da uzun boylu degil. HTC, piyasaya Sense arayuzlu WM6.1-6.5 cihazlar surerken Huawei'nin tozu yoktu. HTC bedavaya oturmadi o koltuga bedavayada kaldiramazlar. +2

:) Huawei'nin tozu yoktu öyle mi? Huawei'yi çok mu hafife alıyorsunuz acaba, 130 000'den fazla çalışanı olan dev bir üretici telekom dünyasının her alanında bir numara olmuş sadece donanım değil yazılım geliştirme alanında da alanının en iyisi olmuş, nice ciscoları ericsonları sirkelemiş üst seviye network ürünlerinde rakipsiz ürünler geliştiren vodafone gibi pek çok telekom firmasına sadece telefon değil alt yapı rünü geliştiren bir firmabir firmadan bahsediyorsun, bir arayüz tasarımına mı papuç bırakacak sizce, Türkiye'de dahi çoğunluğu yazılımcı olan 850 kişilik ekibi var. Yazılım geliştirmek isterse
  • windows phonelerda uygulama ve oyun destegi varmı ? varsa nasıl ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

:) Huawei'nin tozu yoktu öyle mi? Huawei'yi çok mu hafife alıyorsunuz acaba, 130 000'den fazla çalışanı olan dev bir üretici telekom dünyasının her alanında bir numara olmuş sadece donanım değil yazılım geliştirme alanında da alanının en iyisi olmuş, nice ciscoları ericsonları sirkelemiş üst seviye network ürünlerinde rakipsiz ürünler geliştiren vodafone gibi pek çok telekom firmasına sadece telefon değil alt yapı rünü geliştiren bir firmabir firmadan bahsediyorsun, bir arayüz tasarımına mı papuç bırakacak sizce, Türkiye'de dahi çoğunluğu yazılımcı olan 850 kişilik ekibi var. Yazılım geliştirmek isterse

Ne alaka? Nereden nereye bağlamışsınız olayı.

Huawei dün bir bugün iki akıllı telefon işinde bir anda HTC'nin yerini alması fazla yüksekten uçmak demek. Arayüzün Huawei'yi etkileyeceğinden değil HTC'nin ne zamandan beri bu işlerle uğraştığını kastediyorum.

• Bu DH Misafir hesabı nedir allah aşkına ya her başlıkta bir yorumu oluyor

ben anlamıyorum kim olduğunun önemi yoksa yorumunun ne önemi var adam başlığa bakıyor yorum yazıyor ama dh misafirden

hiç yazma daha iyi üye olup yazmadıktan sonra anlamı nerde
  • Huawei motorollayı satın alıyor diye bişeyler işitmiştim bikac gün once. Bu hızla giderse htc huaweinin tozunu yutar anca
  • tr deki tüm operatöelrrin 3g alt yapısı bu firma tarafından yapıldı.Millet küçümsüyor hawayiyi
  • huawei eminim beta üstüne beta çıkarır bi türlü final sürümü gelmez windows 8 i şamar oğlanına çevirir. ideos x5 e kasım 2011 den beri halen gingerbread ın final sürümünü kullanıma sunamadı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.