- x
|Rom| WT19i Walkman 2.3.4 | DiJoN v1.2 | 25.04.2012 |
45 Cevap2837 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

332 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:22:18 

WT19i Walkman 2.3.4 | DiJoN v1.2 | 25.04.2012 |

Merhaba arkadaşlar. Kendim yaptığım romu sizlerle paylaşmak istiyorum. Rom'da en ufak bir hataya rastlanmamıştır. Rastladığınız zaman bildirme yaparsınız.
Rom'da gereksiz uygulamalar ve widget'ler silinmiştir. gerekli uygulamalar eklenmiştir.
Yapmadan önce telefonunuzun garanti kapsamı dışına çıkacağını unutmayınız ve olası sorunlarda bunun sorumlusu bana ait değildir.
Telefonda gereksiz uygulamaların ve widget'lerin silinmesinden sonra bataryada ciddi derecede bir artış olmuştur bunu kullanınca anlayacaksınız. Bunun nedeni ise fazla ram ve işlemci kullanılmaması.
Ne kadar çok uygulama yüklerseniz o kadar bataryanın su gibi ineceğini unutmayınız.
Bu anlatımda ve rom'da Orochi Arkadaşımızın da çok emeği geçti kendisine çok çok teşekkür ediyorum

Rom 7 Gündür kullanım aşamasındaydı ve en ufak bir sorunla karşılaşılmadı.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kullanıcı Yorumları
quote:

melcom

Kardeşim eline sağlık şuana kadar denediğim en iyi wt19i room'u bu. Sayedende telefonumu daha çok sevmeye başladım tekrar sağolasın.
Şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım gayet stabil çalışıyor.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ekran görüntülerinden bir kaçtanesi

AÇILIŞ ANİMASYONU GELİŞTİRİLDİ

0

TELEFON KAPALIYKEN ÇIKAN SARJ LOGOSU RENKLENDİRİLDİ

0

AYARLAR MENÜSÜ İKONLARI RENKLENDİRİLDİ VE YENİ FONKSİYON EKLENDİ

0

YENİ TEMALAR EKLENDİ

0

0

0

0

0

0

0

ARAMA MENÜSÜNÜ ÖZELLEŞTİRİLDİ

0
0

ICS CANLI DUVAR KAĞIDI VE ANA EKRAN ( HOME LAUNCHER )

0

BİLDİRİM ÇUBUĞU GELİŞTİRİLDİ ( KISAYOLLAR, EKRAN PARLAKLIĞI, BATARYA )

0
0

YENİ KLAVYE EKLENDİ (ÜCRETLİ)

Normalde market'te ücretli olan SwiftKey X Keyboard yüklendi. Aktif etmek için menüden SwiftKey uygulamasını açıp aktif etmek.
Resimde görüldüğü gibi yükseklik ayarı ise yapmak mevcut.

0
0

SHAZAM ENCORE (ÜCRETLİ)

Normalde market'te ücretli olan Shazam Encore yüklendi.

0

HAVA DURUMU WİDGET EKLENDİ (HAREKETLİ EFEKTLER MEVCUT)

0
0

Aşağıdaki adımları teker teker uygulayın.

1- Rom Dosyasını İndrin: http://ul.to/t1quu3xs (Zip'ten çıkartmayınız)

2- Bootlloader UNLOCK WT19i: http://forum.donanimhaber.com/m_57719264/tm.htm
• Bot kilidini açmanız gerekmekte (Telefonun garanti kapsamından çıkacağını unutmayınız)

3- Clock Work Mod yüklemesi WT19i: http://forum.donanimhaber.com/m_57720304/tm.htm
• CWM Moduna giriş için yapılması gereken işlem (Telefonun garanti kapsamından çıkacağını unutmayınız)

4- En başta indirdiğiniz DiJoN_v1.2.zip dosyasını hafıza kartınıza atınız. (Attığınız konumu unutmayınız)

5- Cihazınızı kapatın. Ve açtıktan sonra CWM Ekranı gelene kadar ses açma tuşuna defalarca basın. (Hızlı olmanıza gerek yok her 1 saniye de bir basmanız yeterli)

6- CWM menusunden Sırası ile
Wipe Data
Wipe Cache
daha sonra Advance Menusune Girip
Wipe Dalvik Cache
Wipe battery Status bölümlerini temizleyin

7- install Zip SD card yazan yere tıklayın ve daha sonra Choose install zip from sd card konumuna tıklayıp DiJoN_v1.2.zip dosyasını bulup seçin.

8- Yükleme sonunda Simdi Cihazinizi yeniden baslatabilirsiniz. yazdıktan sonra geri gelin ve Reboot now komutuna tıklayıp cihazınızı yeniden başlatın.

Not: Cihazınız 5 Dk. boyunca açılmaz ise, Bataryayı çıkartın ve tekrar takın. Daha sonra 5.ci adımdan başlayarak tekrar kurulum yapın cihaz açılacaktır.

Emeği geçen .::Orochi::. ve botloader ile CWM modu anlatımını yapan jay jay justified arkadaşımıza teşekkür'lerimi sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiJoN -- 7 Mayıs 2012; 14:48:37 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

294 Mesaj
25 Nisan 2012; 23:04:32 

Çok hoş olmuş bence yaw..Bi de 7 gün batarya:)) Tadından yiyilmez yaw bu:D
eline sağlık...

332 Mesaj
26 Nisan 2012; 1:20:18 

quote:

Orijinalden alıntı: sedran

Çok hoş olmuş bence yaw..Bi de 7 gün batarya:)) Tadından yiyilmez yaw bu:D
eline sağlık...

Yook yahu dostum yanlış anladın. hiç ellemesen tabi ki 7 gün dayanır ama telefon elimden düşmüyor ama 1 gün yetiyor yinede. ben 7 gün derken rom'u hazırladım kurdum 7 gün kullandım sorun çıkmadı demek istedim. eksik varmı diye 7 gün test aşamasındaydı yani onu dedim

Telefonu eline almıyosan 2G moduna alıp mobil internet ve wi-fi devre dışı bırakarak 7 gün tabi kide dayanır batarya

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

294 Mesaj
26 Nisan 2012; 2:01:16 

quote:

Orijinalden alıntı: DiJoN

Yook yahu dostum yanlış anladın. hiç ellemesen tabi ki 7 gün dayanır ama telefon elimden düşmüyor ama 1 gün yetiyor yinede. ben 7 gün derken rom'u hazırladım kurdum 7 gün kullandım sorun çıkmadı demek istedim. eksik varmı diye 7 gün test aşamasındaydı yani onu dedim

Telefonu eline almıyosan 2G moduna alıp mobil internet ve wi-fi devre dışı bırakarak 7 gün tabi kide dayanır batarya

:DD
ben de ne sandım ilahi hocam ya :P Benim de elimden düşmüyor ve genelde 1 gün maalesef...

ama yine de üstün emek sarfetmişsin. Tekrar elin, koluna, "beynine" sağlık :)

332 Mesaj
26 Nisan 2012; 2:41:45 

quote:

Orijinalden alıntı: sedran

:DD
ben de ne sandım ilahi hocam ya :P Benim de elimden düşmüyor ve genelde 1 gün maalesef...

ama yine de üstün emek sarfetmişsin. Tekrar elin, koluna, "beynine" sağlık :)

eyw. sağolasın

12565 Mesaj
26 Nisan 2012; 3:16:47 

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum. Eline sağlık DiJoN.

332 Mesaj
26 Nisan 2012; 3:30:25 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum. Eline sağlık DiJoN.

Rica ederim teşekkürler

10 Mesaj
26 Nisan 2012; 5:18:04 

Eline sağlık hocam. :))

332 Mesaj
26 Nisan 2012; 5:22:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kervan07

Eline sağlık hocam. :))

Eyvallah teşekkürler dostum

262 Mesaj
26 Nisan 2012; 9:17:10 

Elinize sağlık.... Birde garanti dışı kalmasa şu ROM işleri... LG de garanti dışı kalmıyor mesela. GT540 telefonum vardı. ilk işim ROM atmak olmuştu. çok çok memnundum. birgün kendi kendine fotoğraf moduna geçip resim çekmeye başladı. servise götürdüm. Yeni yazılım attıklarını söylediler. düzelmiş geldi makina... Roma dokunmamışlar... artık ne yaptılarsa garantiden yaptılar... :)
Darısı Sony nin başına....

amd for ever

53 Mesaj
26 Nisan 2012; 11:50:15 

eline sağlık Dijon mesajım bulunsun burda, bakarım sonra, 3-5-8 ay sonra yani :P

Sony DSC-WX7
LG A510 UAE13T
ASUS Eee PC 1101HA
SE w810i
SE WT19i LWW

166 Mesaj
26 Nisan 2012; 12:35:32 

Çok güzel çalışma bende birkaç gündür bunu yüklemek istiyorum fakat verdiğiniz 2. aşamadaki bootloader kilidini açma konusu yetersiz. O konuda bulunan anlatımdaki "contine" seçeneği yok ve androit sdk lingi verilmiş o linkte ölü. Daha güncel ve çalışan bir bootloader kilidi açma sayfası varsa link vermenizi temenni ediyorum. (wt19i)

Elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melcom -- 26 Nisan 2012; 12:57:21 >

herşeye rağmen..

332 Mesaj
26 Nisan 2012; 17:07:41 

quote:

Orijinalden alıntı: gsscorps

Elinize sağlık.... Birde garanti dışı kalmasa şu ROM işleri... LG de garanti dışı kalmıyor mesela. GT540 telefonum vardı. ilk işim ROM atmak olmuştu. çok çok memnundum. birgün kendi kendine fotoğraf moduna geçip resim çekmeye başladı. servise götürdüm. Yeni yazılım attıklarını söylediler. düzelmiş geldi makina... Roma dokunmamışlar... artık ne yaptılarsa garantiden yaptılar... :)
Darısı Sony nin başına....

Her ne kadar garanti dışına çıkmış olsa bile ben gönül rahatlığı ile rom atıyorum çünkü, Cihazın bozulup servislik olması senin elinde. Yazılımsal olarak telefon bozulmaz. hadi sorun çıktı telefon açılmadı diyelim bir daha rom atarsın ama telefon servislik olmaz.
Sen telefonu kullanmayı iyi bildikçe malına değer verdikçe düşürüp kırmadığın sürece zaten servislik olmaz. kendine güvenen kişi Root yapar telefona zaten.

Eyvallah dostum 3-5-8 aya sony android 4.0 ı yayınlar zaten

quote:

Orijinalden alıntı: melcom

Çok güzel çalışma bende birkaç gündür bunu yüklemek istiyorum fakat verdiğiniz 2. aşamadaki bootloader kilidini açma konusu yetersiz. O konuda bulunan anlatımdaki "contine" seçeneği yok ve androit sdk lingi verilmiş o linkte ölü. Daha güncel ve çalışan bir bootloader kilidi açma sayfası varsa link vermenizi temenni ediyorum. (wt19i)

Elinize sağlık.

Contune seçeneği orada verilmiş olan SONY'nin sitesinde yer alıyor. Adımları tekrar baştan uygulayarak yapabilirsin. Bu sorunu yaşayan sen değilsin ama sorun anlatımda değil. Sitede CONTUNE dedikten sonra o sitede bir kaç işlem yapıyorsun. kurulumu bir daha okumalısın. kolay gelsin.

1721 Mesaj
26 Nisan 2012; 18:04:27 

Beğenmedim hocam xperia ikonlarını him beğenmiyorum onları değiştirseydin daha iyi olurdu batarya göstergeside sadece sayı olsaydı daha iyi olurdu. Açık konuşmak gerekirse ICS arayüz ve ikonlarıyla iyi olurdu. Bildirim barı şeffaf iyi olurdu böyle çok sade olmuş. Performansını bilemiyecem WT19i kullanmadığım için.

Eline Sağlık sadece fikirlerimi söyledim yanlış anlaşılmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRei -- 26 Nisan 2012; 18:06:56 >

332 Mesaj
26 Nisan 2012; 20:54:51 

quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Beğenmedim hocam xperia ikonlarını him beğenmiyorum onları değiştirseydin daha iyi olurdu batarya göstergeside sadece sayı olsaydı daha iyi olurdu. Açık konuşmak gerekirse ICS arayüz ve ikonlarıyla iyi olurdu. Bildirim barı şeffaf iyi olurdu böyle çok sade olmuş. Performansını bilemiyecem WT19i kullanmadığım için.

Eline Sağlık sadece fikirlerimi söyledim yanlış anlaşılmasın..

Kararina saygı duyuyorum. Merak edilmesin daha sonra sony'e ait orjinal bir şey kalmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1721 Mesaj
26 Nisan 2012; 20:58:25 

quote:

Kararina saygı duyuyorum. Merak edilmesin daha sonra sony'e ait orjinal bir şey kalmayacak.

Sony'e ait orjinal birşey kalmasın telefon zaten orjinal Sony.

332 Mesaj
26 Nisan 2012; 21:11:16 

quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Sony'e ait orjinal birşey kalmasın telefon zaten orjinal Sony.

Birader amacın nedir bilemem ama , ben bura da Sony nin orjinal rom'undan bahsediyorum.

1721 Mesaj
26 Nisan 2012; 21:20:42 

quote:

Birader amacın nedir bilemem ama , ben bura da Sony nin orjinal rom'undan bahsediyorum.

Tamamda kardeşim zaten rom yapanların çoğu stock rom'dan başlıyorlar yapmaya ve içinde illa orjinal bırakacam diye yapmıyorlar.

262 Mesaj
27 Nisan 2012; 8:23:16 

quote:

Contune seçeneği orada verilmiş olan SONY'nin sitesinde yer alıyor. Adımları tekrar baştan uygulayarak yapabilirsin. Bu sorunu yaşayan sen değilsin ama sorun anlatımda değil. Sitede CONTUNE dedikten sonra o sitede bir kaç işlem yapıyorsun. kurulumu bir daha okumalısın. kolay gelsin.

Eline sağlık Dijon,
bence güzel olmuş. kişiden kişiye değişir. ben de sony detaylarının kalmasını isteyen biriyim ama bazı detaylar gerçekten gereksiz ve can sıkıcı. sende gerekli düzeltmeleri yapmışsın. Kurcalamaya vaktim olsa, mevcut romdan gereksiz programları kaldırıp, bazı ikonların yerlerini değiştirip ufak eklentiler yapmayı bende isterdim. kişiselleştirmenin sonu yok zaten. bana göre güzel olan başkasına güzel gelmeyebilir.

Wrei,
sağolsun Dijon kardeş bir çeşit daha sunmuş bizlere... nekadar çeşit olursa okadar seçim imkanımız artar... muhtemelen daha pek çok versiyon oluşturacaktır.

amd for ever

332 Mesaj
27 Nisan 2012; 8:31:44 

quote:

Orijinalden alıntı: gsscorps

Eline sağlık Dijon,
bence güzel olmuş. kişiden kişiye değişir. ben de sony detaylarının kalmasını isteyen biriyim ama bazı detaylar gerçekten gereksiz ve can sıkıcı. sende gerekli düzeltmeleri yapmışsın. Kurcalamaya vaktim olsa, mevcut romdan gereksiz programları kaldırıp, bazı ikonların yerlerini değiştirip ufak eklentiler yapmayı bende isterdim. kişiselleştirmenin sonu yok zaten. bana göre güzel olan başkasına güzel gelmeyebilir.

Wrei,
sağolsun Dijon kardeş bir çeşit daha sunmuş bizlere... nekadar çeşit olursa okadar seçim imkanımız artar... muhtemelen daha pek çok versiyon oluşturacaktır.

Teşekkürler dostum. Daha final yapmadım elbet yenileri de gelecektir. Ben herkes'in kararına saygı duyuyorum. Renkler ve zevkler tartışılamaz zaten.

166 Mesaj
30 Nisan 2012; 18:22:34 

Kardeşim eline sağlık şuana kadar denediğim en iyi wt19i room u bu. Sayedende telefonumu daha çok sevmeye başladım tekrar sağolasın.

herşeye rağmen..

166 Mesaj
30 Nisan 2012; 18:37:51 

room un içindeki \system\app\MoboPlayer.apk yerine MXvideoplayer in apk sını eklesem kurulumda mxvideoplayer dahili olur mu?

herşeye rağmen..

332 Mesaj
7 Mayıs 2012; 4:16:35 

quote:

Kardeşim eline sağlık şuana kadar denediğim en iyi wt19i room u bu. Sayedende telefonumu daha çok sevmeye başladım tekrar sağolasın.

Eyw. sağolasın dostum hiç bir sorunla karşılaştın mı şu ana kadar?
Ve ayrıca dediğin gibi yapabilirsin. MXvideoplayer ekleyebilirsin. Sorun çıkmaz.

166 Mesaj
7 Mayıs 2012; 14:14:36 

quote:

Eyw. sağolasın dostum hiç bir sorunla karşılaştın mı şu ana kadar?
Ve ayrıca dediğin gibi yapabilirsin. MXvideoplayer ekleyebilirsin. Sorun çıkmaz.

Mxplayeri kurulum dosyalarına ekledim. Face, flash player gibi güncellemesi çıkmış dosyalarıda paketin içinde değiştirdim. Varsayılan duvar kağıtlarınında bazılarını değiştirdim :) Kız kulesei vb. Türkiye bazlı fotolar koydum.

Yalnız room işine çok yabancıyım. Mesela

META-INF\MANIFEST.MF dosyasını açtım içeriğinde

Name: system/app/usb-mtp-update-wrapper.apk
SHA1-Digest: kQzLUlca21uVa6bEhz7ow6rlagk=

gibi satırlarla apkların adları ve yolları belirtilmiş buraya ekleme yapabiliyormuyuz eklersek SHA1-Digest: kısmını nasıl yaparız.

apk ları düzenleme imkanı aradım statusbar daki kısayollar wi-fi, blutooth vs.. olan yere wi-fi hotspot alanı açıp kapatma kısa yolu eklemek istedim.

Bu room ve apk düzenleme işini en kolay ne ile yapabiliriz?

herşeye rağmen..

332 Mesaj
7 Mayıs 2012; 14:40:55 

quote:

Mxplayeri kurulum dosyalarına ekledim. Face, flash player gibi güncellemesi çıkmış dosyalarıda paketin içinde değiştirdim. Varsayılan duvar kağıtlarınında bazılarını değiştirdim :) Kız kulesei vb. Türkiye bazlı fotolar koydum.

Yalnız room işine çok yabancıyım. Mesela

META-INF\MANIFEST.MF dosyasını açtım içeriğinde

Name: system/app/usb-mtp-update-wrapper.apk
SHA1-Digest: kQzLUlca21uVa6bEhz7ow6rlagk=

gibi satırlarla apkların adları ve yolları belirtilmiş buraya ekleme yapabiliyormuyuz eklersek SHA1-Digest: kısmını nasıl yaparız.

apk ları düzenleme imkanı aradım statusbar daki kısayollar wi-fi, blutooth vs.. olan yere wi-fi hotspot alanı açıp kapatma kısa yolu eklemek istedim.

Bu room ve apk düzenleme işini en kolay ne ile yapabiliriz?

Dediğin kısımlara daha hiç kurcalamadım açıkçası. Ama APKTool ve 7zip programı ile APk düzenleme yapabilirsin.

166 Mesaj
10 Mayıs 2012; 0:27:10 

Kardeşim sorunla karşılaştınmı diye sormuştun Sorun değil ama kullanımda sıkıntı yaratan bir eksiklik var. Arama ekranı özelleşmiş hali çok güzel fakat aradığımız numara santral veya bankacılık işlemleri istiyorsa tuş takımını kullanmamız gerekiyor bu ekrandaki en alttaki tuş takımı diğer seçeneklerle üst üste biniyor ve basma esnasında tuşlar karışabiliyor. Arama ekranındaki bu tuş dizilimini biraz küçültüp yukarıya kaydırabilirmiyiz?

0

herşeye rağmen..

332 Mesaj
10 Mayıs 2012; 7:30:43 

quote:

Kardeşim sorunla karşılaştınmı diye sormuştun Sorun değil ama kullanımda sıkıntı yaratan bir eksiklik var. Arama ekranı özelleşmiş hali çok güzel fakat aradığımız numara santral veya bankacılık işlemleri istiyorsa tuş takımını kullanmamız gerekiyor bu ekrandaki en alttaki tuş takımı diğer seçeneklerle üst üste biniyor ve basma esnasında tuşlar karışabiliyor. Arama ekranındaki bu tuş dizilimini biraz küçültüp yukarıya kaydırabilirmiyiz?

0

Allah allah bu sorunu nasıl gördün hiç karşılaşmadım. nasıl bir yeri aramıştın sen müşteri hizmetleri vs.. falan mı?

Edit: Evet hiç dikkatimi çekmemişti. Bi göz atayım hemen.

Edit: Araştırmam sonucunda yabancı android forumlarında ise aynı sorunu görmekteyim. Benim eksik yaprığım bir şey yok. Ekran boyutundan olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiJoN -- 10 Mayıs 2012; 7:43:51 >

166 Mesaj
10 Mayıs 2012; 19:24:07 

Genelde aradığım yerler santral kullanan numaralar özellikle 0 ve * tuşu çok kullanılıyor. Tuşları küçültme imkanımız varsa küçültüp alttaki seçeneklerin üstüne gelmesini engelleyebiliriz. Nasıl yapacağım bilmiyorum yol gösterebilirsen uğraşırım.

herşeye rağmen..

332 Mesaj
10 Mayıs 2012; 22:03:28 

quote:

Genelde aradığım yerler santral kullanan numaralar özellikle 0 ve * tuşu çok kullanılıyor. Tuşları küçültme imkanımız varsa küçültüp alttaki seçeneklerin üstüne gelmesini engelleyebiliriz. Nasıl yapacağım bilmiyorum yol gösterebilirsen uğraşırım.

Tamam ben şimdi bir yol düşündüm. ve hemen deneyeceğim. 1 saat sonra işim biter. editlemeye çalışacağım.

Edit : Ne kadar ufaltmaya çalıştıysam fayda etmedi. Sanırım bu ayar XML dosyası ile alakalı olmalı. Onuda düzenleyemiyorum. Normalde bu uygulama "Xperia neo v" gibi cihazın uygulaması olduğu için ve o tür cihazların ekran çözünürlüğü Walkmandan uzun olduğu için o telefona göre tam oturuyor. bizimkisi ekranı daralttığı için bitişik duruyor. Bir kaç gün içerisinde yeni bir uygulama bulduğumda getirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiJoN -- 10 Mayıs 2012; 22:54:40 >

166 Mesaj
11 Mayıs 2012; 21:19:04 

Kardeşim ümitle bekliyoruz. Olursa çok iyi olur olmazsada büyük bir hata değil. Yalnız wt19i rom larda ilk olur genel itibariyle çoğu romda bu atlanmış.

herşeye rağmen..

332 Mesaj
11 Mayıs 2012; 21:24:18 

quote:

Kardeşim ümitle bekliyoruz. Olursa çok iyi olur olmazsada büyük bir hata değil. Yalnız wt19i rom larda ilk olur genel itibariyle çoğu romda bu atlanmış.

Numaraların çerçeveleri oldukça büyük. ben bunu %80 daha ufalttım. ama banamısın demedi. çerçeve boyutu ne kadar olsada o çerçeve genişliyor.

166 Mesaj
11 Mayıs 2012; 21:40:42 

Arkadaşım aklıma birşey geldi web tasarımı yaparken kullanırdık bu tuşların * 0 # olanların altına 3 tane daha görünmez tuş eklesek işlevi olmayan görünmeyen mümkünmüdür. Eğer eklenebilirse otomatikman üste çıkmış olur bizim tuşlar :) Tabi eklenebilirmi bilmiyorum.

herşeye rağmen..

332 Mesaj
11 Mayıs 2012; 22:01:36 

quote:

Arkadaşım aklıma birşey geldi web tasarımı yaparken kullanırdık bu tuşların * 0 # olanların altına 3 tane daha görünmez tuş eklesek işlevi olmayan görünmeyen mümkünmüdür. Eğer eklenebilirse otomatikman üste çıkmış olur bizim tuşlar :) Tabi eklenebilirmi bilmiyorum.

Onu eklersek, Bu sefer görünmez kısıma basarız. altındaki o butonlar yine pasif kalır diye düşünüyorum

166 Mesaj
29 Mayıs 2012; 16:30:28 

Bu arkadaş neden ceza almış. Şurada rom için uğraşan sayılı insanlardan birisiydi.

herşeye rağmen..

262 Mesaj
30 Mayıs 2012; 10:42:33 

quote:

Bu arkadaş neden ceza almış. Şurada rom için uğraşan sayılı insanlardan birisiydi.

bende merak ettim şimdi :) açıklama alma ihtimalimiz mevcutmu?

amd for ever

332 Mesaj
15 Haziran 2012; 1:47:58 

Merhaba arkadaşlar. 1 ay lık tatil için kusura bakmayın :)

175 Mesaj
13 Temmuz 2012; 14:33:36 

Olmadı kardeşim 3 kere romu Sony Ericsson yazısından sonra siyah ekranda kalıyor

12565 Mesaj
13 Temmuz 2012; 15:52:24 

Bir noktayı atlıyorsun arkadaşım. Adımları dikkatli şekilde, baştan uygula.

175 Mesaj
13 Temmuz 2012; 16:29:56 

Hangi kernel destekliyor kardeşim onu unutmuşsun belki de ondan kaynaklanmaktadır ?

12565 Mesaj
13 Temmuz 2012; 19:32:33 

Cihazın ana konusunun ilk mesajında Rage Kernel 3.0 GB mevcut, o kernel yeterli olur.

3722 Mesaj
7 Ağustos 2012; 20:01:31 

kardeş tema linklerini koyar mısın

Giden Her Sevgilinin Ardından,
Hep Biz Olduk El Sallayan,Haykırsak Duyarlar Mı Sesimizi,
Hangi Sevdadan Galip Çıktık Ki?
Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,
Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,
Sadece Galatasaray.
Umut K.

3722 Mesaj
14 Ağustos 2012; 8:57:33 

quote:

Onu eklersek, Bu sefer görünmez kısıma basarız. altındaki o butonlar yine pasif kalır diye düşünüyorum

hocam sana zahmet tema linklerini atabilir misin

Sadece Galatasaray.
Umut K.

5039 Mesaj
14 Ağustos 2012; 9:02:37 

Temaları romun içinden alabilirsin

3722 Mesaj
14 Ağustos 2012; 17:45:52 

quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

Temaları romun içinden alabilirsin

hangi klasörde oluyorlar romu indireyim

Sadece Galatasaray.
Umut K.

490 Mesaj
3 Eylül 2013; 16:18:17 

quote:

1- Rom Dosyasını İndrin: http://ul.to/t1quu3xs (Zip'ten çıkartmayınız)

link kırıktır, yeni link isterük

3722 Mesaj
3 Eylül 2013; 19:53:33 

quote:

Orijinalden alıntı: arda4

link kırıktır, yeni link isterük

reis bu rom ölmüştür o zamandan bu zamana
rom istiyosan pm at güzel bi 4.2.2 romu var elimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sadece Galatasaray.
Umut K.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Sony » |Rom| WT19i Walkman 2.3.4 | DiJoN v1.2 | 25.04.2012 |
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.684