Şimdi Ara

Resmi: S.T.A.L.K.E.R. 2 İptal Edildi, GSC Kapandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      İlk olarak bir söylentiyle birlikte S.T.A.L.K.E.R. serisinin geliştiricisi GSC'nin kapandığını duymuştuk. Ardından ise söylenti yalanlanıp GSC'nin ayakta kalma çabalarına şahitlik etmiştik. Fakat en son, en net ve en resmi karar gün itibariyle geldi. S.T.A.L.K.E.R. 2 iptal edildi, GSC Game World kapatıldı!

Bugün yapılan açıklamaya göre S.T.A.L.K..E.R. serisinin geliştiricisi GSC Game World çalışanları, yine Ukrayna kökenli Vostok Games isminde bir stüdyo kurdular. Vostok Games'in tanıtım filminde ise yeni S.T.A.L.K.E.R. oyununun geliştirme sürecinin aniden durduğu, çalışanların da şaşkınlık içerisinde olduğu belirtilmiş. Ayrıca yine belirtilenlere göre eski GSC çalışanlarının kurduğu Vostok Games, S.T.A.L.K.E.R. serisini devam ettirmeyecek. 

Sadık ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan S.T.A.L.K.E.R.'in yeni projesini 14 Ağustos 2010'dan beri bekleyen oyunculara ne diyeceğimizi bizler de bilemiyoruz. Umarız Vostok Games, S.T.A.L.K.E.R.'ın izinden giden bir projeyle karşımıza çıkar. 

• Yazık olmuş...Stalker yalnızlık duygusunu atmosferi ile mükemmel hissetiriyordu...
  • Artık oyunun haklarını şöyle adam akıllı bir firma alsa da oyunu baştan yaratsa... Bir iptal diyorlar bir yeniden yapıyoruz diyorlar, bu ne saçmalık!
  • Resmi: S.T.A.L.K.E.R. 2 İptal Edildi, GSC Kapandı!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 2 güne Kickstarter başlatırlar başka çatı altında : )
  • üzüldüm bak.
  • Ağır küfrettim. Çocuk oyununa çevirdiler zaten oyunu. Bir açıldık bir kapandık muhabbetiyle. Umarım isim haklarını başka bir firma, ama iyi bir firma satın alır.
  • Ağlıyacağım yapmayın şaka diyin ya gerçek mi bu haber? şaka di mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 25 Nisan 2012; 21:09:47 >
  • ilk oyun süperdi :(
  • İLK Oyun çok zevkliydi üzüldüm bu duruma...
  • lannnn!!! yapılır mı bu beklediğim oyunlardan bu ağız tadıyla radyasyona boğulduğumuz nadir oyunlardan.
  • Last Night akar diyelim o vakit, hoş STALKER'ın yerini tutarmı orası ayrı soru...

Nur içinde yat STALKER reyiz
  • Meydan Angrybirds gibilere kalıyor .....
  • Elveda sevgilim..
  • Bir ayağı çukurdaydı zaten,Yazık oldu mis gibi oyuna. Lanet olsun Mobil oyun kültürüne !..
  • Stalker serisi her zaman sıkıntılıdır geliştirme sürecinde nedense.
  • Oha bu nasıl bir haber
  • işte bu kötü oldu. daha iyisini ortaya koyacak bir seriydi, devam ettirmemeleri çok fena.
  • HAAAYIIIIIIIIIIIIIIIRRR:(((
  • Beyler yeni oyunun hakları Bestesha'ya geçti. İnanmayanlar için link ;
    http://forum.donanimhaber.com/m_60173035/tm.htm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.