Şimdi Ara

Asus GeForce GTX 680 DirectCU II TOP raflardaki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Asus'un yüksek performans tutkunları için hazırladığı özel tasarımlı yeni ekran kartı eForce GTX 680 DirectCU II TOP raflardaki yerini alıyor. Referans tasarımlı GeForce GTX 680 modeliyle kıyaslandığında %20 daha iyi soğutma performansı sunan ve 14 db daha sessiz çalışan ekran kartına, standart güç komponentleri ile kıyaslandığında 2.5 kat daha uzun kullanım ömrü sunan Super Alloy bileşenler eşlik ediyor. Nvidia'nın 28nm üretim teknolojisiyle geliştirdiği GK104 grafik yongasından güç alan ekran kartı, fabrika çıkışı arttırılmış saat hızları ile sunuluyor.

Grafik işlemci hızı 1006MHz'den 1137MHz'e yükseltilen ekran kartının GPU Boost ile otomatik olarak ulaştığı frekans değeri de 1201MHz'e yükseltilmiş. Bellek hızı 6008MHz olan ekran kartı 256-bit bellek veri yolu desteği, 2GB GDDR5 bellek kapasitesi ve 1536 paralel işlem birimiyle geliyor. Görüntü aktarımı için çift DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörlerine sahip olan GeForce GTX 680 DirectCU II TOP, ihtiyaç duyduğu gücü 6pin ve 8pin güç konnektörlerinden alıyor. Asus GeForce GTX 680 DirectCU II TOP, Avrupa'da 560-570 Avro seviyesinden listeleniyor.

• Asus soğutucularını küçültmeyi kesinlikle düşünmüyor sonucu çıkar burdan.
  • asus cok iyi kart yapıyor 3 slot ve fiyattan kaybediyor ben ce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytunk -- 25 Nisan 2012; 18:55:05 >
  • Türkiye deki rafları ne zaman dolduracak acaba.
  • yuh be fiyata bak
  • Tasarımı ve performansı çok güzel olmuş hastayım şu asusun tasarımlarına :)
  • Anakart canavarı..!

Türkiyede satılacağını bildiğimiz şimdilik en iyi özel tasarım 680 bu diyebilirim.
    Diğer markaların büyük bir kısmı gelmeyecek ülkemize..
    Bu kartta özel bileşenler kullanılmış. buda kapasitesini arttırıyor.
    klasik DCII soğutucusu işte. kaba ve 3 slot. Saat hızlarıda tatmin edici.

TR de 1650-1800 civarı giriş fiyatı olur diye düşünüyorum..
  • şu sogutucunun tipinden nefret ediyorum nedense...ahh ahh şu zotac extreme edition bi çıksa
  • Tuğla gibi maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

şu sogutucunun tipinden nefret ediyorum nedense...ahh ahh şu zotac extreme edition bi çıksa

ben de sabırsızlıkla aynı beklentideyim ama nedense içimden bir ses Türkiye'ye gelmeyecek diyor
  • gtx570 dcıı var, sırf bu üç slot yüzünden soğudum kartta:(
    bi daha da üç slotlu kart almam sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserk

quote:

şu sogutucunun tipinden nefret ediyorum nedense...ahh ahh şu zotac extreme edition bi çıksa

ben de sabırsızlıkla aynı beklentideyim ama nedense içimden bir ses Türkiye'ye gelmeyecek diyor

türkiyeye gelmesede bir şekilde yurtdışından alıcam o kartı taktım kafaya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drserk

quote:

türkiyeye gelmesede bir şekilde yurtdışından alıcam o kartı taktım kafaya

gelmediği taktirde yurtdışı için imkanım olursa ben de aynı şekilde almayı planlıyorum
  • kavge ederken vurcan kafasına pert
  • bu soğutucu ile çalışan bir kart gördüm sanırım 6970 idi saatlerce css oynadım 60 dereceyi geçemedi kart:)
  • TR'ye gelirse alacağım kart bu olur
  • 7970 DCUII 2x8pinli ve HDMI da yok, cok iyi kart gercekten, tek kotu yonu 3 slot olmasi, PCI slotu kullananlar icin sorun yaratabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 25 Nisan 2012; 21:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

TR'ye gelirse alacağım kart bu olur

TRye gelir gelmesine de ilk Vatana gelir ve 2000tl'den satilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harika bir kart keşke 256 bit' ten daha yükset bit' i olsaydı
  • 3 slot denmesini alamıyom zaten 1 slot ekran kartının soğtucu 2 slot yer kaplıyo
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.