Şimdi Ara

Euro 2012'nin Lisans Problemine Açıklama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Euro 2012'yi ilk defa DLC olarak çıkartarak bizleri şaşırtan EA Sports, turnuvaya katılan takımlarının yarısının lisanssız olmasıyla bir kez daha şaşırtmıştı. Yaşanan bu lisans problemi için EA tarafından açıklama geldi.

53 UEFA takımından 29'u Euro 2012 DLC'siyle ekleniyor, diğerleri ise lisanssız olduğu için farklı isimlerle oyunda yer edinmiş. EA'in bu konudaki açıklaması şu şekilde:

"Euro 2012'deki takımlar bizim FIFPro lisans kapsamımıza giren ve girmeyen takımların karşımıdır. Tüm takımları lisanslı olarak katmak istesek de, 53 takımın 29'unu lisanslayabildik. EA ve her milletin futbol takımlarının yetkilileriyle tek tek gerçekleşen görüşmeler sonrasında sınırlı kaynaklarımızı da göz önünde bulundurarak bazı anlaşmaları kabul etmemek durumunda kaldık. Bu takımlar da oyunda resmi olarak yer edinemedi."

• Umarım Fifa serisinde de böyle tutarsız davranmazlar. Zaten bi tane lisanslı futbol oynu var ona bari bişey olmasın.
  • EA böyle giderse PES'e geçişler artacaktır.(ben dahil.)
  • Tüh! Lüksemburg ve San Marino olmadan da EURO 2012 çekilmezdi, di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

EA böyle giderse PES'e geçişler artacaktır.(ben dahil.)

Lisans problemi var diye 2 transfer yapmayı bile zor gören bijibiji diye takım ismi uydurup takımlar yapan sadece 4-5 lig bulundurup toplasan 10 15 tane lisanslı takımı olan bir oyuna geciceksin. BRAVO.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

EA böyle giderse PES'e geçişler artacaktır.(ben dahil.)

EA hiçte kötü gitmiyo gayet güzel 12 oyununu çıkardılar anlaşılan fifa 12 oynamamışın hit pesini oyna sen allahım ya
  • Kısacası " Lisanslılar yetmiyor mu?.Alın Dlcyi oynayın " diyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.