Şimdi Ara

FIFA 13 ÇIKTI! (PS3 ANA KONU) (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.077
Cevap
49
Favori
368.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xbox'da FIFA 12 scoreboardlarini kullanmislar
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Scoreboardlar yeni mi ?

PS3 yeni . Xbox eski
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Scoreboardlar yeni mi ?

ps3 de yeni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotçular yine başlamış milleti yemeye , 28 ine kadar böyle devam :)
  • resmen FIFA 12 Scoreboardlarini hicbir degisiklik yapmadan FIFA 13'e koymuslar xbox'da

PS3'de mac onu girisleride mi farkli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 24 Eylül 2012; 16:48:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Spotçular yine başlamış milleti yemeye , 28 ine kadar böyle devam :)

28 değilde bence 27 sinde herkes oynamaya başlar.26 sında da araştırıp bulanlar oynar gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

Ben tr psnden pre-order yapmıştım kardeşlikle 2mizde indirmeye başlamıştık diğer arkadaş normal şekilde indirmiş ama ben indirirken elektrikler gidip gelmişti şimdi de baktım 79 da hata vermiş şimdi silip tekrar indirmeye başlayabilir miyim sizce?

Sorun olmaz hocam istersen 100 kere silip yükle
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

Ben tr psnden pre-order yapmıştım kardeşlikle 2mizde indirmeye başlamıştık diğer arkadaş normal şekilde indirmiş ama ben indirirken elektrikler gidip gelmişti şimdi de baktım 79 da hata vermiş şimdi silip tekrar indirmeye başlayabilir miyim sizce?

Yunus abi bu islerin piri sensin o yuzden sana soruyorum.

Cok yakin arkadasim kendi hesabindan oyunu satin almis , bana verdi bende indirdim kurdum. Preorder parasi daha cekilmedi yani. Deneme amacli oyuna girdigimde " This content can be used if you renew the license in Playstation Store " bir sikinti olur mu odeme yapildiktan sonra? Ve kendi hesabindan aldigi icin bir sorun olur mu , kardeslik hesabi yaratmadik ?

• quote:

quote:

ödeme olmadıktan sonra sikinti yok (:
  • arkadaslar tr psn de kredi karti ile para yuklerken bankalar ekstra para kesiyorlar mı? bir 100 ve bir 30 tl yuklesek ekstra bir masraf olmuyor degil mi?
  • arkadaşlar bilen biri acil yardım etsin tr psn den pre order yaptım oyunu indirdim 9gb
    ben bu oyunu bu gün oynamak için ne yapmam lazım bu season ticket nerden alınıyor alsam oynarmıyım biri yanıtlasın 2 gündür bu soruyu soruyorum yeniyim lütfennnnnnnnn
  • eyw. cevaplar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: neslihanoglu

arkadaşlar bilen biri acil yardım etsin tr psn den pre order yaptım oyunu indirdim 9gb
    ben bu oyunu bu gün oynamak için ne yapmam lazım bu season ticket nerden alınıyor alsam oynarmıyım biri yanıtlasın 2 gündür bu soruyu soruyorum yeniyim lütfennnnnnnnn

arkadaşım usa psn den pre order yapanlar yarın oynamaya başlayacak us psn hesabın varsa order pre order yap yarın oynamaya başla saatini bilmem ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsey

arkadaslar tr psn de kredi karti ile para yuklerken bankalar ekstra para kesiyorlar mı? bir 100 ve bir 30 tl yuklesek ekstra bir masraf olmuyor degil mi?

Ben bir kaç kere yüklemiştim veya oyun satın almıştım garanti banaksı ekstra bir ücret çekmemişti. Diğer bankaları bilemem.
  • pc sürümünde de aynı skorboard devam mı edecek yoksa değişecek mi bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

quote:

Orijinalden alıntı: neslihanoglu

arkadaşlar bilen biri acil yardım etsin tr psn den pre order yaptım oyunu indirdim 9gb

arkadaşım usa psn den pre order yapanlar yarın oynamaya başlayacak us psn hesabın varsa order pre order yap yarın oynamaya başla saatini bilmem ama

Oynamak için Pre-order yetiyor mu? Satın alması da gerekmiyor mu ??
  • olur mu canım para vermediğin oyunu oynartırmı sana ea

ea adamın dübüründen kıl bile yolar
  • Us psn başkanını aradım,gumrukte sıkıntı varmış,15 dakikaya geliyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenacCros

quote:

quote:

Yunus abi bu islerin piri sensin o yuzden sana soruyorum.

Cok yakin arkadasim kendi hesabindan oyunu satin almis , bana verdi bende indirdim kurdum. Preorder parasi daha cekilmedi yani. Deneme amacli oyuna girdigimde " This content can be used if you renew the license in Playstation Store " bir sikinti olur mu odeme yapildiktan sonra? Ve kendi hesabindan aldigi icin bir sorun olur mu , kardeslik hesabi yaratmadik ?

O hatanın nedeni başka Store'dan indirmiş olman çünkü Pre-Order olduğu için henüz parası ödenmedi.
    Yani oyunu indirdiğin hesaptan ücret yatırılırsa sorun olmaz.
    Ayrıca 2 farklı ps3 te oyunun aktif olabileceği yazıyor sıkıntı yok yani rahat ol. :)

@GHoST_FaCe

Ödeme olsa bile sıkıntı olmaz önemli olan oyunun 2 makinede aktif olması isterse bin kere bile silip yükler.
    İndirme konusunda sınır yok farklı ps3 te aktif etmenin sınırı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 24 Eylül 2012; 17:07:44 >

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.