Şimdi Ara

DICE Yeni Bir Seri İçin Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Battlefield serisiyle birlikte ününü arttıran, Battlefield'ın haricinde Mirror's Edge ile de büyük bir hayran kitlesine ulaşan DICE ekibi, yeni bir seri adına çalışıyor.

Daha önce yeni nesil projelerde çalıştığına dair bilgiler aldığımız DICE, yeni nesle yeni bir seriyle gireceğe benziyor. Henüz bu bilgi resmi olmasa da, Adrian Vershinin'in LinkedIn profilindeki bilgiler bu yönde.

• Mirror's Edge 2, E3 2012 veya Gamescom'da duyurulabileceğine inanıyorum.
  • Mirror`s Edge efsanesi geri dönsün yeter. Kendine has, özgün bir oyundu. Artık FPS den vakit ayırıp bu tür oyunların yapılması lazım. Oyunlar birbirlerinin kuyruklarını kovalıyor resmen.
  • Adam gibi hikaye yazsınlar oturup.herşey grafik değil.
  • Adamların kendi grafik motorları var zaten ve piyasadaki en iyi grafik motoru şu an, grafik konusunda zaten bir şey yapmalarına gerek yok yani. Bu da onlara oyunların diğer yönlerine odaklanmaları konusunda inanılmaz esneklik sağlayacaktır. Fakat ben yine de Mirror's Edge 2 çıkmadan başka seri çıkarmalarını istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

Adamların kendi grafik motorları var zaten ve piyasadaki en iyi grafik motoru şu an, grafik konusunda zaten bir şey yapmalarına gerek yok yani. Bu da onlara oyunların diğer yönlerine odaklanmaları konusunda inanılmaz esneklik sağlayacaktır. Fakat ben yine de Mirror's Edge 2 çıkmadan başka seri çıkarmalarını istemiyorum.

En iyi motor şuan Cry Engine 2.
  • Mirror's Edge 2 istiyoruz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.