Şimdi Ara

Android için Chrome bir kaç hafta içinde beta sürecinden çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uzun süredir beta olarak Android işletim sisteminde kullanılmaya devam eden Chrome tarayıcısı, kullanıcı geri dönüşleri ile önemli yenilikler kazandı ve şimdi beta sürecinden çıkmaya hazırlanıyor.

Chrome yöneticilerinden Sundar Pichai, dün bir röportajında 2. beta ile bazı yeniliklerin eklendiğini, bundan sonra hataların üzerine yoğunlaşarak bir kaç hafta içerisinde kararlı sürüme ulaştırmak için çalışacaklarını belirtti.

Chrome tarayıcısının final sürümüne ulaşması sonrasında Android 4.0 ve üzeri sürümlerdeki yerleşik internet tarayıcısının yerini alacak. Windows Phone'da IE ve iOS'da Safari tarayıcısı örneklerinde olduğu gibi Google'ın da kendi mobil işletim sisteminde Chrome tarayıcısı olacak. Böylece reklam gelirleri açısından da önemli bir adım atılmış olacak.

Android için Chrome tarayıcısının 2. betası Google Play üzerinden indirilebiliyor.

• 4.0 alti surumler icinde birseyler yapsalar iyi olur.galaxy mini kullanicisi olarak denemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrDj -- 25 Nisan 2012; 13:50:13 >
  • 3.2 de kullanamiyorum
  • ARKADAŞLAR CHROME YÜKLEDİM FAKAT FLASH PLAYER GÖRMÜYOR BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİZ AYARLARDA GÖREMEDİM BİLGİLENDİRİSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
  • "...Böylece reklam gelirleri açısından da önemli bir adım atılmış olacak...."

Android'in gömülü tarayıcısını sanki Google değilde başkası yazıyor. Ne komik, ne cahilce ifadeler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faltinsoy83

ARKADAŞLAR CHROME YÜKLEDİM FAKAT FLASH PLAYER GÖRMÜYOR BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİZ AYARLARDA GÖREMEDİM BİLGİLENDİRİSENİZ ÇOK SEVİNİRİM

Flash desteği yok zaten. Problem sizde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

"...Böylece reklam gelirleri açısından da önemli bir adım atılmış olacak...."

Android'in gömülü tarayıcısını sanki Google değilde başkası yazıyor. Ne komik, ne cahilce ifadeler bunlar.

google yazdi diye chrome reklamimi oluyor bir cok kisi telefonda default chrome geliyor diye pc sinede kuracaktir.kimseye kafaniz esti diye cahil diyemezsiniz bu da aklinizin bir kenerinda kalsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opera mobile den vazgecicem herhalde betasi bile super namussuzun bu google biliyor isi ama flash player koymalari lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spaydix -- 25 Nisan 2012; 14:46:02 >
  • chrome gerçekten güzel iş görüyor. mobil olarak kullanmak ayrı bir zevk olacak
  • Androidi android yapan Flash'a sırtını dönerekkendi sonunu hazırlıyor (inşallah)...
  • Kullanıyorum şu anda gayet güzel öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Androidi android yapan Flasha sırtını dönerekkendi sonunu hazırlıyor (inşallah)...

Baska isin yok, android'in sonunun gelmesini mi istiyorsun? Begenmiyorsan kullanma, olsun bitsin.

-------------

Chrome'dan sonra varsayilan tarayiciya dönmek mi? Asla... :)
  • Çok güzel bir tarayıcı. Bilgisayarda da Chrome kullanıyorum telefonda da denediğimde en iyisi olduğunu anlamıştım. Beta'yı bir çok sefer kullandım fakat çökmeler yüzünden şimdilik varsayılan tarayıcıyı kullanıyorum. Tam sürümü çıktığımda tek tarayıcım bu olacak. :)
  • google doğru yolda ilerliyor inşallah daha başarılı olur hadi hayırlısııııı 2013 model bir telefon alacammm ve yeni yıla yeni telefonla girecem bu yılın telefonlarını sadece takip edecemmm hadi hayırlısıııı
  • Evet yani, söz konusu taayıcı markanın kendi yapımı ise mükemmellik derecesinden olmalıdı rilla, ama Chrome Android ile çok uyumlu ve stabilite çalışır diye düşünüuyorum inşallah bilgisayarlarımızdaki performansı sunar bize ama buna zaten pek şüphem yok..
  • Dolphin HD tercih ediyorum, zaten tema bakımından Chrome'a çok benziyor, çıkınca deneriz.
  • Pc de chrome ama mobilde dolphıni bırakamıyorum.
  • Elin gavurlarında tarayıcının bile yöneticisi var ula. Şaşkınlardayım.
  • windows daki ile tamamen entegrasyonlu olarak tüm yer imlerimizi direk aktarabilmek çok güzel olacak bir an önce çıksa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.