- x
KAÇIRAN ÜZÜLÜR.. SÜPER UCUZ, 199 TL. ANDROİD TELEFON, ALCATEL OT-890 HEM DE ÇİFT HAT
124 Cevap24714 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:46:09 

ARKADAŞLAR BEN BİR TANE ALDIM.. ALCATAL ONE TOUCH 890 MODELİ..
ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ, WİFİLİ.. BU PARAYA BU ÖZELLİKLER HARİKA.. TEKRAR EDİYORUM PARASINA GÖRE SÜPER BİR ÜRÜN
TEKNOSADAN BİR TANE SATIN ALDIM, ARADIM BU FİYAT DOĞRUMUDUR DİYE.. DOĞRUDUR DEDİLER.. SİPARİŞİMİ GEÇTİM BİLE..
TAVSİYE EDERİM. ŞU AN FİYATI 199 TL..SAYGILAR
İŞTE LİNKİ
http://www.teknosa.com/...cksilver_akilli_telefon

Toyota Corolla 2013 touch.

4228 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:49:51 

fiyata birşey dememde forumda konusu mevcut çok beklentisi olmayanlara önerilir ancak

dahada önemlisi garantisi "Teleservice" veriyor aman diyim iki kere düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 25 Nisan 2012; 11:50:44 >

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:54:38 

inanın çok fazla birşey beklemiyorum. tek beklentim, maillerimi ve bankacılık işlemlerimi bir tarayıcı üzerinden yapabilmek.. hepsiburada.com sitesinde kullananların çoğunluğu gayet memnun.. tabi beklenti fazla olmasın.. ben siparişimi verdim.. saygılar

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:56:26 

en önemli şeyi tekrar etmek istiyorum.. çift hatlı.. ben şu an samsung e2232 kullanıyorum, çift hat.. gayet memnunum fakat tarayıcı yok işte.. bu yüzden çift hat lı olsun, android olsun diyorsanız.. iyi değil mi??

50 Mesaj
25 Nisan 2012; 11:59:54 

yorumlara göre iyi bir telefon değil hele ki servisi çok kötüymüş , çift hat olarak kullanılmıyormuş ..!!

http://forum.donanimhaber.com/m_59045595/tm.htm

4228 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:26:11 

quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

inanın çok fazla birşey beklemiyorum. tek beklentim, maillerimi ve bankacılık işlemlerimi bir tarayıcı üzerinden yapabilmek.. hepsiburada.com sitesinde kullananların çoğunluğu gayet memnun.. tabi beklenti fazla olmasın.. ben siparişimi verdim.. saygılar

arkadaşım güzel düşünüyorsun da ben o telefonu inceledim teknosada ve gittim yine alcatel aldım(başka bir model) nalet olasıca telefonu yazılım güncellemek için servise verdim teleservice...servisin benim kadar anladığı yok işten..geri alana kadar deli oldum..kısaca bir araştırın servisi çok kötü artık telefon alırken servisine bakın önce...

bu telefona gelince çift hat evet ama tek işlemcili aynı anda iki hat çalışmaz...bide bankacılık derken bankasına göre değişir iş bankası kullanıyorsan evet yaparsın wapından ama garanti falansa zor..
ama fiyat güzelmi güzel şimdi yine bu paraya nokia nın alo diyen telefonlarını satıyorlar diyenler olacaktır ama android telefon alıpta sadece alo dersenizde o zamanda yine bir farkı olmaz diğerlerinden..

yinede sizi etkilemek için söylemiyorum son karar sizindir.

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:47:03 

artık şanzımıza kalmış diyelim, elektronik eşyalarda arızalı ürün gerçekten de şansa bağlı biraz... teknosa da önceleri 249 tl imiş sanırım.. şu an 199 tl.. inşallah servislik bir işim olmaz..
elime geçince ürün hakkında genel değerlendirme yaparım kısmetse.. hayırlısı olsun ..

101 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:51:11 

quote:

Arkadaşım 14 nisan indiriminden bende aldım çok memnunum, filmlerimi indirip içine atıp yolda bir yere gelip giderken izliyorum altyazılı olarak, hemde kaldıgı yerden devam ediyor.
İki tarayıcı ile kullanıyorum.
Çift hattı denemedim (amacım bu değildi)
Basit oyunları oynuyorum (ben tetris severim sadece iphonede alsam tetris oynardım)
Wifi süper çalışıyor.
Tele servis diye şikayet etmeye gerek yok hepsi aynı KVK gittim 3 yıl önce benim evde 2 dakikada uğraşarak yaptığım bir olayı asla çözemedileri teleservisdede, kvk dada, telpadada bizler çalışıyoruz yani umursamaz biz.

Sorunumu halledemeyen kvk turcelle git onların sorunu dedi turkcell gittim kvk git dedi sonunda çıldırdım evde iki dakikada çözdüm (bilsem baştan bakardım).

Kısacası ülkemizde servise değil malın kalitesine bakın eğer mal kaliteli ise sizde titiz bir kullanıcı iseniz hiç bir şey olmaz.

Ben ne zaman servis diyerek mal aldımsa, vestel, arçelik gibi başıma gelmeyen kalmadı.

Onun için servis az olsun ama mal kaliteli olsun.

Yılbaşından beride eşimde alcatel kullanıyor bu markayı yıllardır bilirim kötü ütünü yok (kişiye göre)

885 Mesaj
25 Nisan 2012; 12:53:32 

quote:

Hepsiburada.com da olumsuz yorumların hiçbiri yayınlanmıyor.Oradaki yorumlara aldanmayın...

1396 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:01:47 

quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Hepsiburada.com da olumsuz yorumların hiçbiri yayınlanmıyor.Oradaki yorumlara aldanmayın...

hepsi burada yorumları yanıltıcı olur...

...................بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم...................
!!!!!..............Gerçek hürriyet Hakk'a köleliktir (Hz. Ali R.a)............!!!!!

148 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:12:25 

arkadaşlar şu an bu urunu kullanan bırı olarak yorum yapayım ürünün dokunmatiği çökmatik,yüklenmatik bazen bunlar bile yetmiyor
telefon çok yavaş
güncelleştirme yapamıyorsunuz internet sitesinden programları ındırmeme ragmen yukleme yapamadım
angry birds yükledim zar zor açtı

ses iyi,hafif,duruşu şık,sarjı orta şeker

Allah'ım Senden Başka Hiçbirşeyi Olmayan Ben;Senden Başka Herşeyi Olana Acırım.

1011 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:24:54 

çift hat mı değilmi bir türlü çözemedim:((

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:27:00 

ben arayıp sordum, çift hatlı dediler.. ama tek işlemcili diyorlar. zannedersem,iki hat standbye konumunda aktif. hangisi aranıyorsa o çalışıyor.. diğeri o sırada meşgul konumda galiba.. aynı anda beni kim arar ki, beklesin biraz:)

101 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:32:53 

Arkadaşlar denemedim iki hat olayın ama cuma günü deneyeceğim.

Evet telefon yavaş ama neye göre yavaş işlemcisine bakarsanız kendini aşan programalara göre yavaş ama çalışması, internete girmesi evimdeki 4 çekirdekli bilgisayar gibi (internet konusunda ne derece doğru karşılaştırma yaptımsa).

Hangi programı indirdimse indi bazıları çok yavaş açıldı bazıları açlışmadı.

Bu gibi telefonların alıcısı çok az olduğu için destekde az, aynı htc cha cha gibi.

Ekranı bastırmatik ama asla çökmatik değil hafif dokunuşlarla harika açlışıyor.

Ama bir Samsung Galaxy ekranı gibi değil, parasına göre değerlediriniz.

168 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:37:22 

quote:

ben arayıp sordum, çift hatlı dediler.. ama tek işlemcili diyorlar. zannedersem,iki hat standbye konumunda aktif. hangisi aranıyorsa o çalışıyor.. diğeri o sırada meşgul konumda galiba.. aynı anda beni kim arar ki, beklesin biraz:)

Aynen dediğiniz gibi çalışır, tek işlemcili cihazlar

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:47:38 

sevmeksucmu arkadaşım, gerçekten dokunmatiği çökmatik tarzında mı:(.. hanım SAMSUNG S5620 kullanıyor,dokunmatik resesif ekran, en az onun kadar bile mi değildir?? kapasitif ekran beklemiyorum,ama dokunmatik ve ekran menülerini çökmeden çevirirsek,açarsak iyi olur diyorum.. üzüldüm şimdi.. bakalım gelsin de..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Nisan 2012; 14:21:24 

quote:

sevmeksucmu arkadaşım, gerçekten dokunmatiği çökmatik tarzında mı:(.. hanım SAMSUNG S5620 kullanıyor,dokunmatik resesif ekran, en az onun kadar bile mi değildir?? kapasitif ekran beklemiyorum,ama dokunmatik ve ekran menülerini çökmeden çevirirsek,açarsak iyi olur diyorum.. üzüldüm şimdi.. bakalım gelsin de..

Değil arkadaşım hafif dokunmakla kullanılıyor tabii bir samsung galaksi değil ama rezilde değil.

Ben kullanıyorum bu paraya süper ürün.

Sağa sola gidip gelirken filmlerimi, dizilerimi bile izliyorum, yoldan internete giriyorum.

190 tl daha neyine bahane bulunacak kullan gitsin. Paran çoksa adres belli.

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 14:23:38 

quote:

İmzanızada bu arada bayıldım, kazıklamak zihniyetindekiler adama ölücü der.

Mesela siz bir ürün satıyorsunuz fiyat bu diyorsunuz alıcıda ben bunu veririm diyor sizde hemen hakaret ederek ölücü diyorsunuz, işte bende buna karşıyım isteyen istediği ortadaki ürüne veririm.

İsterse 5000 tl olsun ben 5 tl derim.

148 Mesaj
25 Nisan 2012; 14:30:09 

quote:

sonyericcson neo v kullanmış biriyim o yuzden bana göre dokunmatiği ve işlemcisi kötü;ancak bu paraya da normal diyorum açıkça söylemem gerekirse bir bayan zor kullanır gibime geliyor,hatta abim acil telefon lazım dedi,elimde var ama sana yaramaz dedim;fakat bu paraya da andorid,çift sim kartlı,wi-fi li telefonda imkansız o da bir gerçek.

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 14:35:49 

İşlemcisi yavaş ona laf yok, ama bu sadece kendini internetden indirdiğiniz farklı uygulamalarda hissetiriyor, kendi içinde hızlı bile.

Dokunmatiği ise İphone, samsung galaksi, Htc gibi tabii değil ama bastırmadan süper kullanıyorum 50 yaşına biri olarak benimle mesaj yazmada bununla yarışacak adam ararım.

26 Mesaj
25 Nisan 2012; 14:53:48 

Arkadaşlar bu cihaza avea jet hattımı takıp ücretsiz nette girebiliyormuyum.
3G yok yazıyor yani jet modem hattı takınca internete bağlanabilirmi ??

Cevaplarsanız almayı planlıyorum.

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 15:17:28 

.DeDe. abim, abi diyorum, ben de neredeyse sizinle aynı yaştayım:)), yaş 42.. teşekkürler yorumlar için..biraz rahatlattınız.. baştan beri diyoruz zaten, 199 tl, ve bu özellikler.. çalışıyorsa bize yeter de artar bile..bu arada takıldığım yerler olursa, size özelden yazsam, bir iki püf noktası yardımcı olur musunuz? saygılar

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 15:29:25 

quote:

.DeDe. abim, abi diyorum, ben de neredeyse sizinle aynı yaştayım:)), yaş 42.. teşekkürler yorumlar için..biraz rahatlattınız.. baştan beri diyoruz zaten, 199 tl, ve bu özellikler.. çalışıyorsa bize yeter de artar bile..bu arada takıldığım yerler olursa, size özelden yazsam, bir iki püf noktası yardımcı olur musunuz? saygılar

PM

1477 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:01:58 

çektigi foto ve video yu gösterecek link varmı

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

1106 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:11:46 

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

çektigi foto ve video yu gösterecek link varmı

Görmeden söylüyorum, hiçbir kalite beklentiniz olmasın.

-

Mağazalarda da fiyat indi mi, sadece internete mi özel? İndiyse gidip alacağım.

Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.

169 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:22:20 

Teknosa'nın AXESS'e %10 chip para kampanyası da var.Belki ürün daha ucuza gelebilir.

26 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:31:06 

quote:

Orijinalden alıntı: sekilkral

Arkadaşlar bu cihaza avea jet hattımı takıp ücretsiz nette girebiliyormuyum.
3G yok yazıyor yani jet modem hattı takınca internete bağlanabilirmi ??

Cevaplarsanız almayı planlıyorum.

Yok mu cevap verecek..

Hem turkcell faturalı hattımı takıp telefonla konuşmak hemde avea jet modem hattını takıp internete girmek istiyorum bu olay mümkünmüdür.

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:56:07 

data hatları cep telefonlarında çalışmıyor diye biliyorum, sadece vınn,jett vb gibi modemlerde çalışıyor diye biliyorum.. ama denemedim. inşallah çalışır..

1375 Mesaj
25 Nisan 2012; 17:24:38 

quote:

data hatları cep telefonlarında çalışmıyor diye biliyorum, sadece vınn,jett vb gibi modemlerde çalışıyor diye biliyorum.. ama denemedim. inşallah çalışır..

çalışır da 3g desteği yoksa, edge hızında çalışır. bunun için telefonu, pcye modem olarak tanıtmak gerekir.

ben wifi performansını merak ediyorum. bir de GPS var mı? navigasyon olarak da kullanılabiliyorsa süper.

quote:

Orijinalden alıntı: .DeDe.

İmzanızada bu arada bayıldım, kazıklamak zihniyetindekiler adama ölücü der.

Mesela siz bir ürün satıyorsunuz fiyat bu diyorsunuz alıcıda ben bunu veririm diyor sizde hemen hakaret ederek ölücü diyorsunuz, işte bende buna karşıyım isteyen istediği ortadaki ürüne veririm.

İsterse 5000 tl olsun ben 5 tl derim.

bazen alıcı da kazıklamak ister. Bu durumda ölücü olur.
5 bin liralık ürüne 5 lira teklif eden ile, 5 bin liralık ürünün aslında anca 5 lira edeceği yönünde kandırmaya çalışan iki potansiyel alıcı asla bir olamaz.

Logitech MX3200 klavye mouse setime, 70 TL teklif veren ölücüye satmayıp, bütçesine göre 60 TL teklif eden arkadaşa satmış, üstüne bir de konnoc 3000 mah şarjlı pilleri de hediye etmiştim. hatta adresi de uzak olmayınca, bizzat kendim götürmüştüm.

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 19:16:39 

quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

bazen alıcı da kazıklamak ister. Bu durumda ölücü olur.
5 bin liralık ürüne 5 lira teklif eden ile, 5 bin liralık ürünün aslında anca 5 lira edeceği yönünde kandırmaya çalışan iki potansiyel alıcı asla bir olamaz.

Logitech MX3200 klavye mouse setime, 70 TL teklif veren ölücüye satmayıp, bütçesine göre 60 TL teklif eden arkadaşa satmış, üstüne bir de konnoc 3000 mah şarjlı pilleri de hediye etmiştim. hatta adresi de uzak olmayınca, bizzat kendim götürmüştüm.

İstisnaları tartışmaya gerek yok her yerden her türlü insan çıkar.

721 Mesaj
25 Nisan 2012; 19:51:52 

stokta yok nasıl olcak nerden alcaz

Yaşadığım En İyi Gün Bugundür

26 Mesaj
25 Nisan 2012; 21:35:29 

Arkadaşlar bu çift hat nasıl kullanılacak. Tek sim giriş yuvası var.
Ayrı bir sim karta yükleme filan mı yapılıyor. Bu konudaki bilgisizliğimi mazur görün.

Kural dışı

148 Mesaj
25 Nisan 2012; 21:41:37 

quote:

Orijinalden alıntı: sancez

Arkadaşlar bu çift hat nasıl kullanılacak. Tek sim giriş yuvası var.
Ayrı bir sim karta yükleme filan mı yapılıyor. Bu konudaki bilgisizliğimi mazur görün.

iki sim kart yuvası var urunde.

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 21:45:35 

quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:09:46 

bir bilgi daha.. alcatel ot-890 ile alcatel ot-890d arasında fark vardır.. ikisi arasındaki D harfi farklılığına dikkat edelim lütfen.. D HARFİ dual yani çift sim kartı temsil eder. modelin üzerinde d yok ise, tek sim girişli.. d var ise dual yani çift sim girişli demektir.. stokta kalmadı demişsiniz, gerçekten mi, hemen bakıyorum..

26 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:11:11 

quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

İşte sorun o benimkinde 1 sim kart yuvası var. Diğerini göremedim. Kartın farklı bir takılış şekli mi var ?.
Sim kartın şeklinde 1 yuva mevcut.

Düzenleme : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancez -- 25 Nisan 2012; 22:13:57 >

Kural dışı

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:11:59 

evet, aynen öyle be ya:), stokta kalmamış:((... daha bugün,gündüz vakti, bu konuyu açarken, başlığım "KAÇIRAN ÜZÜLÜR" idi:)).. evet, kaçtı gitti. inşallah gelir diyelim..bence buradaki konunun büyük etkisi oldu, birçok arkadaş satın aldı..sevindim.. yine de takipteyim..

228 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:13:07 

sancez arkadaşım, sizin model 890 olandır, tek girişli.. tabi ben de görmedim ama.. dikkat edin, modeliniz 890d ise çift giriş mutlaka vardır..

26 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:25:49 

Abi öyle bir yere gizlemişler ki daha yeni bulabildim, büyüteçle aradım valla.

Kural dışı

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2012; 22:35:10 

quote:

Evet birde takıp çıkarması bela çıkarırken ince bir şey lazım.

148 Mesaj
25 Nisan 2012; 22:35:48 

quote:

maça bakıyordum cevap veremedim;ama bulmussunuz bu arada :)

228 Mesaj
26 Nisan 2012; 7:38:33 

neresiymiş bu gizli yer, buradan da paylaşırsanız çok sevinirim.. cihaz hala elime geçmedi..biz de sıkıntı çekmeyelim:))

1477 Mesaj
26 Nisan 2012; 8:11:42 

nette stokta kalmayınca dün akşam kentparttaki teknosadan aldım 199 a ,elaman bile fiyata şasırdı , abi 400 dü ne ara indi dedi ,hediye için iyi oldu , bendede x5 var , bu tel bu fiyata bedava

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

65 Mesaj
26 Nisan 2012; 11:04:20 

arkadaslar dün teli aldım beklentilerimi karsıladı fakat bir problemim var cihaz sim kartın rehber ve kayıtlı mesajlarını görmüyor. ne yapmalıyım. ilk defa android kullanıyorum kurcaladım ama buna dair bir ayar göremedim. yardımlarınız için simdiden teşekkürler

228 Mesaj
26 Nisan 2012; 11:24:33 

ben netten sipariş verdiğim için henüz elime geçmedi.. mutlaka sim kart için bir ayar vardır.. eğer bulursanız buradan paylaşırsanız çok sevinirim.. beklentilerinizi karşılaması da ayrıca mutlu etti.. başka güzel özellikler paylaşırsanız buradan sevinirim.. hayırlı olsun tekrardan saygılar..

65 Mesaj
26 Nisan 2012; 12:42:01 

kendimce söyle bir yöntem buldum ve basarılı oldu.eski telefonumdan rehberi hafıza kartına kopyalalıyoruz.hafıza kartını cıkarıp yeni tele takıyoruz. rehbere girip en soldaki dört karenin oldugu tuşa basıldıgında 6 kutu cıkıyor sağ altta al/göndere basıp sd card dan al seceneğine tuşlayınca hafıza kartındaki kartvizitleri alıyor cıkan secenektede hepsini koplayalyı secince hafıza kartındaki tüm rehber kopyalanmıs oluyor

531 Mesaj
26 Nisan 2012; 12:43:39 

%10 chip para da veriyor.

3 Mesaj
26 Nisan 2012; 13:46:43 

stock yok

141 Mesaj
26 Nisan 2012; 20:59:08 

KSK Çarşı girişteki teknosada var,
açılması kafadan 3 dk sürdü telefonun,
genel olarak çok yavaş, yüklenmatik olayı gerçek.

almaya gittim ama ilk 5 dakika kullanım sonunda teşekkürler deyip bıraktım.

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 21:40:20 

quote:

Orijinalden alıntı: babadagi

KSK Çarşı girişteki teknosada var,
açılması kafadan 3 dk sürdü telefonun,
genel olarak çok yavaş, yüklenmatik olayı gerçek.

almaya gittim ama ilk 5 dakika kullanım sonunda teşekkürler deyip bıraktım.

Sayın arkadaşım şimdi sizin yazınız üzerine telefonu kapadım açtım 50 saniye sürdü.

Neden abarttınız acaba, kimse bu telefonu İPHone ile yada samsung galaxcy ile kıyaslamadı bu paraya bu telefon süper.

Samsungda, İpHonede denemiş biri olarak dediğiniz gibi yüklenmatik değil aşırı abartıyorsunuz.

Hassas değil ama o kadarda değil.

Bu paraya bu bir telefon.

141 Mesaj
26 Nisan 2012; 22:41:26 

Ben deneyimimi yazdım. Alacak kişi gider dener ve beğenirse alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 22:47:59 

Bende kullanıyorum bire bir, 14 nisandaki kapmpayadan aldım. Bu paraya bu, daha ileri işler yapacak arkadaşlar yanaşmasınlar bile.

2346 Mesaj
26 Nisan 2012; 22:55:42 

Arcatelin ilk telefonlarını arabada takoz diye taşırdık.Kiriko ile kaldırırken yardımı olsun diye..

Turkish Virtual Flight Pilot
Gigabyte X38-DS5 | Intel Quad Core Q9400 2.66Ghz 6Mb | Zotac GTX260 448Bit | OCZ Modxstream Pro 700w | 4x1Ghz Kingston 800Mhz DDR2 | Seagate 1TB Sata3 64 MB

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 23:04:29 

Ericsson,

Nokiada az takoz değildi ilk Türkiyeye geldiği senelerde.

1106 Mesaj
26 Nisan 2012; 23:29:15 

Ben de bugün aldım. Videolarından izlediğim kadarıyla fazla beklentim yoktu, beklediğimden biraz iyi çıktı. Bu fiyata giriş modeli akıllı telefon bile zor bulunurken çift hatlısı fiyat/performans ve özellik olarak çok üstün. Tabii hızlı bir cihaz değil, dokunmatiği günlük kullanımda kapasitif ekranlılar gibi kullanışlı değil, en basitleri dışında oyun düşünmeyin. Gerçi arada takılarak da olsa ilk Angry Birds açıldı, oynanabiliyor. Çift hat özelliği kullanışlı, istediğiniz hattı data hattı olarak belirliyebiliyorsunuz. Benim varsayılan olarak seçtiğim sim karttan kişilerimi otomatik aldı, almazsa da rehberde menü-al/gönder seçeneği ile listeler alınabiliyor. Konuşmada sorun çıkarmadı. Akıllı cihazların ilk açılışları genellikle oldukça uzun sürer. Sonraki açılışlarında sorun yok, zaten cihazı fazla kapayıp açmaya gerek de yok.

Sonuç olarak ucuz olsun, özellikli olsun, kalite çok önemli değil diyorsanız, ya da benim gibi yedek telefonum da akıllı olsun diyorsanız gayet mantıklı bir seçim. Bütçe genişse çok daha iyileri var elbette ama çift hatlısı maalesef bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 26 Nisan 2012; 23:32:25 >

Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 23:51:42 

quote:

Orijinalden alıntı: runic

Ben de bugün aldım. Videolarından izlediğim kadarıyla fazla beklentim yoktu, beklediğimden biraz iyi çıktı. Bu fiyata giriş modeli akıllı telefon bile zor bulunurken çift hatlısı fiyat/performans ve özellik olarak çok üstün. Tabii hızlı bir cihaz değil, dokunmatiği günlük kullanımda kapasitif ekranlılar gibi kullanışlı değil, en basitleri dışında oyun düşünmeyin. Gerçi arada takılarak da olsa ilk Angry Birds açıldı, oynanabiliyor. Çift hat özelliği kullanışlı, istediğiniz hattı data hattı olarak belirliyebiliyorsunuz. Benim varsayılan olarak seçtiğim sim karttan kişilerimi otomatik aldı, almazsa da rehberde menü-al/gönder seçeneği ile listeler alınabiliyor. Konuşmada sorun çıkarmadı. Akıllı cihazların ilk açılışları genellikle oldukça uzun sürer. Sonraki açılışlarında sorun yok, zaten cihazı fazla kapayıp açmaya gerek de yok.

Sonuç olarak ucuz olsun, özellikli olsun, kalite çok önemli değil diyorsanız, ya da benim gibi yedek telefonum da akıllı olsun diyorsanız gayet mantıklı bir seçim. Bütçe genişse çok daha iyileri var elbette ama çift hatlısı maalesef bulunmuyor.

1 Mesaj
27 Nisan 2012; 0:04:25 

200 liraya wifi, çift hat, android, 3g telefon bulmuşsunuz halen iyi değil diyorsunuz ürün için 200 liraya ne bekliyorsunuz acaba merak ediyorum.

9333 Mesaj
27 Nisan 2012; 0:11:02 

Başlıga Takıldım Kaçıran üzülür bu telefonu kaçırcagım için mi üzülecegim. ben üzülmeye raziyim yeterki bu telefonu kaçırayim

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

1106 Mesaj
27 Nisan 2012; 0:14:45