Şimdi Ara

Uygun fiyatlı Xiaomi M1, 13 dakikadan kısa süre içinde 150.000 adet sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Xiaomi, akıllı cep telefonlarında Google'ın mobil işletim sistemi Android'den yana tercihini yapan Çin merkezli bir üretici. İzlediği strateji gereği partiler halinde üretim yapıp satış gerçekleştiren Xiaomi, 2011 yılının ağustos ayında tanıttığı M1'in, yalnızca 12 dakika 41 saniyelik süre zarfında 150.000 adet satıldığını duyurdu. Belirtilenlere göre her bir parti 150.000 civarında M1'den oluşuyor ve firma 7. parti üretim için harekete geçmiş durumda.

Yaklaşık 241 Euro fiyat etiketine sahip olan Xiaomi M1, 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8260 işlemci, Adreno 220 grafik birimi, 1 GB RAM, Sharp üretimi 4.0-inç boyutlu 480 x 854 piksel dokunmatik ekran, MIUI kullanıcı arayüzü ve 1930 mAh bataryaya ev sahipliği yapıyor.

• gayet ucuz ve hızlı bi ciha zolmus ancak böle cihazlarda yazılım destegi varmı oyunlar cabuk port edilirmi o beni cok dusunduruyor
  • Beni bile cezbetti namussuz :D
  • Galaxy Nexus 400$'dan satışa çıkmışken çok da uygun değil diye düşünüyorum.
  • M1 gerçekten iyi bir ürün tr gönderim yapıyorlarsa 7. parti için bir ön sirariş yazalım : ))

bu arda bilmeyenler icin miui cayonagenmod gibi android tweak gelişmiş arayüzler içeren android tabanlı romlardır. farkli bir sistem degildir. tüm android uygulamalarını sorunsuz ve orjinal romdan dhaa başarılı olarak çalıştırır.
  • ekranı sharp uretince sogudum.. htc ye urettigi panellerde toz olayı olunca.....
  • Uygun fiyatlı deyince ben de dandik bir şey sandım .
    Resmen cep yakmayan amiral gemisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

ekranı sharp uretince sogudum.. htc ye urettigi panellerde toz olayı olunca.....

İphone lardan ipadlerden ve daha bir çoook telefon ve cihazdan daha soğuyabilirsin o zaman , zira sharpın ürettiği ekranı kullanan çok fazla cihaz var.
  • vay lan
  • buraya gelse alırdım
  • Örnek al bunu NOKIA
  • bende alırım bir tane
  • çinliler istese piyasanın anasını ağlatacağını ispatlamış oldu.. bu gelmiyormuş bari huawei'nin dört ekirdekli gelse ülkemize yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

ekranı sharp uretince sogudum.. htc ye urettigi panellerde toz olayı olunca.....
    Sarp ekran üretiyor telefonuda üretmiyor.Soğuyacak biri varsa oda HTC dir.HTC nin hatası
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

gayet ucuz ve hızlı bi ciha zolmus ancak böle cihazlarda yazılım destegi varmı oyunlar cabuk port edilirmi o beni cok dusunduruyor
    480*800 çözünürlük ve adreno gpu var. En uyumlu ikili herşey uyumlu nerdeyse..
  • buraya gelecek mi?
  • Türkiyede 550TL-600TL arasından satılır. Gelse alırım açıkçası çok güzel. Bütün özellikleri içinhttp://www.xiaomim1.info/specifications/
  • 520 TL civarı çıkıyor güzel bence fiyatına göre iyi ürün.
  • Yok mu bu ürünü getirtebilecek bir baba yiğit??Forumda en az 50 kişi toplarız diyorum...
  • BEn de alırım hadi bir babayiğit ayarlasın.10 kişi daha bulurum alacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.