Şimdi Ara

Philips'ten, 7.0-inç ekranlı ve Android 4.0 ICS işletim sistemli tablet: PI3800

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Philips, Google'ın mobil işletim sistemi Android 4.0 Ice Cream Sandwich desteğini arkasına alan tableti PI3800'ü duyurdu. 203.2 mm x 123.3 mm x 13.2 mm ebatlarında ve 365 gram ağırlığında tasarlanan tablete, 1 GHz saat hızında çalışan Linley JZ4770 platformu güç veriyor.

7.0-inç boyutunda ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana yer verilen tabletin ön yüzünde VGA, arka yüzünde 2 MP kamera konumlandırılmış. 8 GB'lık dahili flash belleği, microSD kartlar aracılığıyla yükseltilebilen tablet, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 ve 3.5 mm'lik kulaklık girişi ile donatılmış. 4000 mAh'lik lityum polimer bataryaya ve 0.75 watt ses çıkış güçlü mono hoparlöre ev sahipliği yapan tabletin, dünyanın en büyük pazarlarından Çin'de satışa sunulacağı belirtilirken diğer pazarlara ilişkin açıklama yapılmadı.

• bebelere balon
  • Bir Philips kalmıştı zaten tablet çıkartmayan
  • Var ya. Şu sayfayı açarken kendi kendime "Philips cinstir. Mutlaka bir gariplik yapar" diye düşünmüştüm. Sayfayı açtım, okumaya başladım veee:

"1 GHz saat hızında çalışan Linley JZ4770 platformu güç veriyor."

Yaa Allah aşkına. Hayatımda hiç adını bile duymadım. Onu bırak Rockchip vs. gibi merdiven altı üreticilerin adını bile duydum ama Linley JZ4770 te neymiş yaa?

Yani Philips ya. İllâ bir garip bir şey olacak içinde. Yoksa piyasadakiler gibi özellikleri olsa fiyatını normal tutmak zorunda kalırlar. Philips ya hani. Pahalı satacaklar...
  • 1 Ghz tek çekirdek ne üdüğü belirsiz işlemci, 2 mpx kamera, 4000 Mah batarya???

Gerçekten harikulade bir kombinasyon olmuş.
  • ne kadar 100tl mi?
    eski navigasyon cihazlarına benzemiş ; kalın ve tombul
  • Birton çin sitesinde muadilleri tonla kim alır ki ? markası var diyemi ? gitmişler fason biryerde ürettirtmişler üstüne philips bastırtmışlar,pil süresi uzun olsaydı ki eski philips telefonları bilen bilir,15 gün şarjı giden telefonları vardı,4000 mah ile bu nasıl olacak philips tablet olsunda farketmez mantığı ile bir cihaz çıkartmış bunun bence başka esprisi yok.
  • 300 liraya çift çekirdekli çin malı kaliteli tabletler varken Philips böyle satamaz.
  • Phılıps anladı Tv sektöründe bitirdi kendini bu sektöre geldi :p ..:)Şaka maka tasarım anlamında gayet ideal, ayrıca iyi bir fiyat sunarlarsa güzel olur.. Zaten isim arkalarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINCI BURAK

300 liraya çift çekirdekli çin malı kaliteli tabletler varken Philips böyle satamaz.

300 Liraya çift çekirdekli tablerler yok ama. Bilginiz olsun diye yazdım. Çift çekirdekli yazdıkları tabletlerin hepsi Cortex A8.

Bana 300 liralık 1 tane gerçek çift çekirdekli tablet varsa gösterin. Hazır param da varken alayım.

Not: Cortex A9 MP olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

300 liraya çift çekirdekli çin malı kaliteli tabletler varken Philips böyle satamaz.

300 Liraya çift çekirdekli tablerler yok ama. Bilginiz olsun diye yazdım. Çift çekirdekli yazdıkları tabletlerin hepsi Cortex A8.

Bana 300 liralık 1 tane gerçek çift çekirdekli tablet varsa gösterin. Hazır param da varken alayım.

bilginiz olsun diye ekleyeyim.
    http://www.spemall.com/Ainol-Novo-7-Aurora-Android-4-0-3-Tablet-PC-7-Inch-IPS-Capacitive-Screen-with-Amlogic-Dual-Core-Processor_g.html

http://www.spemall.com/Ainol-Novo-7-Elf-II-7-Inch-Android-4-0-Tablet-PC-with-Amlogic-Cortex-A9-Dual-Core-1-5GHz-Processor-and-HDMI-Port_g.html

• quote:

Orijinalden alıntı: byrd

quote:

quote:

http://www.spemall.com/Ainol-Novo-7-Aurora-Android-4-0-3-Tablet-PC-7-Inch-IPS-Capacitive-Screen-with-Amlogic-Dual-Core-Processor_g.html

http://www.spemall.com/Ainol-Novo-7-Elf-II-7-Inch-Android-4-0-Tablet-PC-with-Amlogic-Cortex-A9-Dual-Core-1-5GHz-Processor-and-HDMI-Port_g.html

Doğrudur. Ben geçen ay hepsini araştırmıştım. O zaman AML8726-M işlemcili cihaz daha çıkmamıştı.
    Demek ki yeni yeni geliyor. Valla iyi olmuş. Yalnız bunlar bu fiyata burada bulunmaz...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byrd

quote:

quote:

Doğrudur. Ben geçen ay hepsini araştırmıştım. O zaman AML8726-M işlemcili cihaz daha çıkmamıştı.
    Demek ki yeni yeni geliyor. Valla iyi olmuş. Yalnız bunlar bu fiyata burada bulunmaz...

mor da bi renktir kardeşim üzülme

• quote:

Orijinalden alıntı: deccal?
    mor da bi renktir kardeşim üzülme

Doğru söylüyorsun. Ama üzülmemek elde değil.
    Ne de olsa DH camiasından dostumuzsun. Ne kadar mor da bir renk olsa da dostlarımız bir şey yaşadığı zaman etkileniyoruz.

Güncel: 300 TL. param kenarda duruyor. Şu 300 liralık tablet için adres veya telefon verin de gidip alayım. Mümkünse Türkiye sınırlarında olsun.
    Uganda falan uzak kalıyor...

NOT: Şöyle yazmıştım hatırlatayım: "Bana 300 liralık 1 tane gerçek çift çekirdekli tablet varsa gösterin. Hazır param da varken alayım."
    Yani almak amaçlı yazmıştım. Türkiye'de 300 liraya varsa gösterirsen, hem mor'un en güzel rengine bürünürüm, hem de iyi kalpli kardeşim olan sana dua ederim.
    Yok göstermem dersen biz seni bu renginle de severiz...

• konu biraz dagilmis...

philips'in tabletinde az duyulmus JZ4770 islemcisi kullanilmis. Bu islemciyi hemen silip atmayin. Bu islemci, gormeye alistigimiz A8, A10 gibi islemcilerden daha ucuz, daha az elektrik harciyor ve icinde butunlesik olarak ekran karti ve video karti da var. Makul fiyatli orta seviye tabletler ve ebook okuyucular icin cok uygun bir islemci. 4000 mA'lik batarya bu islemciyi kullanan bir tableti uzun sure goturecektir.

Forumda konusulan tabletlerin cogunda A8, A10 gibi islemciler kullaniliyor. JZ4770 buislemcilerin rakibi degil, JZ4770 kullanan tabletlerde vi40 gibi tabletlerin rakibi degiller.

Philips'in bu tableti 7 inch ekranli tabletler arasinda kendine iyi bir yer bulabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.