Şimdi Ara

Crysis 3'ün İlk Oynanış Videosu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
6.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
          Merakla beklenen Crysis 3'ün ilk oynanış videosu sonunda beğenimize sunuldu. Bu videoda kısa oynanış görüntüleriyle birlikte düşmanlarımıza ve New York'un yeni haline daha yakından bakma şansı buluyoruz.

Crysis 2'nin New York macerasından sonra üçüncü oyunda da savaş alanımız aynı şehir oluyor ama bu sefer farklı bir konseptte. Ormanlarla yıkıntıların birleştiği New York City artık NYC Liberty Dome olarak adlandırılmış. Crysis 2'deki olaylar sonrasında şehir Cell Corporation tarafından yeniden inşa edilmiş. Ve işte beklediğiniz oynanış videosu:

• Bu video nedense beni pek heyecanlandırmadı. Acaba Crysis 2 nin ek paketi gibi göründüğü için olabilir mi ?
  • vasat.yerli her zaman ki gibi yine nvidia ya çalışmış.kim bilir belki 1-2 çocuk daha gaza gelir de bu oyun için ekran kartı falan alır.
  • bu ne ya full akşam crysis 2 de güneş ışıgı altında oynadıgımız bölümler vardı ve süperdi
  • Crysis 2'nin aynısı olmuş nerdeyse menü silahlar video hiç tatmin etmedi beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 24 Nisan 2012; 15:50:17 >
  • Crysis 2 gece modu bi kaç süsleme aynı tip robotlar sadece 1- veya 2 tane değişik robot gördüm fazla bi fark görmedim inş yanılırız
  • Bişeyide beyenin ya.
  • CryTek baltayı taşa vurdu.
  • crysis 1 ortamında crysis 2 oynuycaz
  • silahlar güzel olmuş
  • oyun bence iyi olmıyacak büyük hayal kırıklığı uğratacağı kesin mekanlar iç açıcı değil trailer kötü heyacansız naptın sen crytek ???
  • açıkçası senaryo modu beni ilgilendirmiyor online modu ilgilendiriyor :)
  • Ormandan, yapay zeka özürlü uzaylilardan bıkmadınız mı artık?

Grafiklerde çamur gibi. Yine boş, kuru aksiyon bir oyun olacak.
  • bari yaratık karakterlerini değiştirselerdi
  • daha başında olumsuzluğa kapılmak istemiyorum ama görünen yüzüyle crysis 2'ye göre bariz farklar yok...en büyük beklentim umarım oyunu eski özgür yapısına kavuştururlar
  • Eski crysis bir silah değişikliğinden başka bişey yok! :(
  • bu şimdi oynanış videosu muydu.oyun için şimdiden güze kötü diye bir yorum yapmak saçma olur ama bu çıkarttıkları vidyoya oynanış videosu diye crysis 2 nin gece hali diyebiliriz.
  • yeni özellikler güzel olmuş.ama grafikler uzaylılar hep aynı.ben daha iyi bekliyodum.
  • Crytek bana göre böyle bir oyunla gelirse başarısız olur şimdi bunları konuşmak için çok erken :( umarım düzeltirler :)
  • hey gidi crysis 1 hey :(
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.