- x
Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler.
180 Cevap16429 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1638 Mesaj
24 Nisan 2012; 14:31:32 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba Arkadaşlar,

Son yaptığım işlem ile telefonun menü geçişlerinde ki donmaların çözümünü @XperiaTM arkadaşım vasıtası ile çözmüş bulunuyorum. Yapılan işlemler,

- Telefonun hafıza kartını bilgisayarda ''FAT'' biçiminde biçimlendirerek içini tamamen boşaltıyoruz ve ardından telefona takıyoruz.
- Güncellemeyi PC Comparion ile değil, Sony Update Service ile yapın.
- Güncelleme bittikten sonra telefonda ki donmalar devam etmeyecektir, kendim test ettim, onayladım.

0
0
0
0
0
0
0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yogitech -- 12 Haziran 2012; 10:21:37 >

|| Intel Core i5 2500k @ 4.2 Ghz || MSI P67A-GD65(B3) || Gigabyte HD 5850 OC || Gskill RipjawsX 2x2GB 1600 Mhz CL7 DDR3 || Seagate 1 TB Barracuda Sata III 64 MB || Sapphire Pure 625W 80+ PSU || Cooler Master HAF 912 Plus Kasa || Samsung SyncMaster 932NW ||

Game Center:yogitech-TR

686 Mesaj
24 Nisan 2012; 14:47:49 

dostum smart dial özelliği var mı telefon aramak için ? mesela babamı arayacağım ya bab yazınca direkt buluyor mu rehberden ?

1342 Mesaj
24 Nisan 2012; 14:51:30 

quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

dostum smart dial özelliği var mı telefon aramak için ? mesela babamı arayacağım ya bab yazınca direkt buluyor mu rehberden ?

Evet ICS'de mevcut

Bu arada konuyu açan arkadaşa bir sorum olacak. Güncellemeden sonra menüye WhatsApp, SlideMe Market ve McAfee geldi mi sizde?

LÜTFEN TÜRKÇEMİZİ TEMİZ TUTALIM!

1638 Mesaj
24 Nisan 2012; 14:55:07 

@NS_85 WhatsApp falan fıstık bütün ıvır zıvırlar yüklü.

+ olarak wifi kopmaları mevcut, menü geçişleri kasıyor.

|| Intel Core i5 2500k @ 4.2 Ghz || MSI P67A-GD65(B3) || Gigabyte HD 5850 OC || Gskill RipjawsX 2x2GB 1600 Mhz CL7 DDR3 || Seagate 1 TB Barracuda Sata III 64 MB || Sapphire Pure 625W 80+ PSU || Cooler Master HAF 912 Plus Kasa || Samsung SyncMaster 932NW ||

1342 Mesaj
24 Nisan 2012; 15:13:32 

quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

@NS_85 WhatsApp falan fıstık bütün ıvır zıvırlar yüklü.

+ olarak wifi kopmaları mevcut, menü geçişleri kasıyor.

Eğer imkanınız varsa *#*#7378423#*#* tuşlayıp service info'dan software info bölümüne gelip "customization Version" kısmında yazan numarayı söyleyebilir misiniz?

Bu arada bu küçük bir güncelleme değil, bence pc compinion yerine SE Update Service ile fabrika ayarlarına dönmeyi aktif ederek güncellemelisiniz Yani her şeyi sıfırlayıp kurarsa daha sağlıklı olur

1889 Mesaj
24 Nisan 2012; 15:16:38 

wifi için modem den wireless channel ayarını auto da ise 11 e alın genelde düzeliyor

||MSI Z97-Gaming7|PowerColor R9 290 PCS+|X-fi Titanium|CM 912 HAF Advance|HP 2311x 23"|8GB RAM|Intel 335SSD 180GB|Intel Core i7 4770|HighPower700W|WIFI BCM4322||
||UbuntuGNU/Linux|14.04 Gnome-Shell||

||SonyEricsson Xperia Neo V|32GB|with LiveSound HiFi||||Android|Ice Cream Sandwich 4.0.4|| Powered by Android/Gnu/Linux
DELİORMANLI.............İzleniyorsun Tıkla Öğren

1638 Mesaj
24 Nisan 2012; 15:30:50 

quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Eğer imkanınız varsa *#*#7378423#*#* tuşlayıp service info'dan software info bölümüne gelip "customization Version" kısmında yazan numarayı söyleyebilir misiniz?

Bu arada bu küçük bir güncelleme değil, bence pc compinion yerine SE Update Service ile fabrika ayarlarına dönmeyi aktif ederek güncellemelisiniz Yani her şeyi sıfırlayıp kurarsa daha sağlıklı olur

Telefonu restore edip yaptım, konuyu okumadınız sanırım.

1342 Mesaj
24 Nisan 2012; 15:48:44 

quote:

Telefonu restore edip yaptım, konuyu okumadınız sanırım.

"Ice Cream Sandwich yüklendi, telefon açılırken Sony Ericsson yerine sadece ''SONY'' yazdı. Yeni sürüme geçiliyor dedi ve bekletiyor, 184 tane uygulama optimize ediliyor" Şu cümle bile yeter. Siz 2.3.4'te restore etmişsiniz ve üzrine yüklemişsiniz. Benim dediğim yöntemle yüklediğinizde hiçbir optimize uyarısıyla karşılaşmadan açılıyor sistem, sıfırdan yüklüyor

1638 Mesaj
24 Nisan 2012; 18:09:18 

Telefonu kargo ile Ankara'ya gönderdim, sonuç ne olacak acaba?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Nisan 2012; 18:34:24 

quote:

Telefonu kargo ile Ankara'ya gönderdim, sonuç ne olacak acaba?

Niye?

560 Mesaj
24 Nisan 2012; 18:34:57 

Bu facebook lanetide silinemiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

492 Mesaj
24 Nisan 2012; 18:49:06 

Bunu buraya bu şekilde yazman doğru değil. Keşke telefonu gönderip cevap aldıktan sonra yazsaydın.

1638 Mesaj
24 Nisan 2012; 19:07:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Drake_

Niye?

Telefonda oyun oynayamaz hale geldim, kamera vs hızlı açılıyor ama menü geçişleri çok yavaş. Numara yazarken bile kasılıyor. 3 güne sonuçlanır, bekleyip göreceğiz.

560 Mesaj
24 Nisan 2012; 19:49:22 

quote:

Telefonda oyun oynayamaz hale geldim, kamera vs hızlı açılıyor ama menü geçişleri çok yavaş. Numara yazarken bile kasılıyor. 3 güne sonuçlanır, bekleyip göreceğiz.

oyunları desteklemediğinden mi

1638 Mesaj
24 Nisan 2012; 20:03:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

oyunları desteklemediğinden mi

Desteklemesi değil, donmalar gerçekten çok can sıkıyor. 2.3.4'te bile bu kadar değildi. Cihaz değişime girmez, ya da sorun onarılmazsa tüketici hakem heyeti ile görüşeceğim, bu şekilde çözeceğim. Ulan ics yayınlıyorsunuz, telefon beter oluyor. Böyle firmanın ben varya, telefon değişirse direk satıp iPhone 4'e geçiş, valla olmaz böyle, stabilite denen bir şey yok.

560 Mesaj
24 Nisan 2012; 20:39:16 

quote:

Desteklemesi değil, donmalar gerçekten çok can sıkıyor. 2.3.4'te bile bu kadar değildi. Cihaz değişime girmez, ya da sorun onarılmazsa tüketici hakem heyeti ile görüşeceğim, bu şekilde çözeceğim. Ulan ics yayınlıyorsunuz, telefon beter oluyor. Böyle firmanın ben varya, telefon değişirse direk satıp iPhone 4'e geçiş, valla olmaz böyle, stabilite denen bir şey yok.

Görüştün mü hiç servis ile böyle bir hizmetleri varmıymış

Uzaklaştırılmış
24 Nisan 2012; 22:56:41 

Dostum. Benim bazı açıklamalarım var.
Ics yükledikten sonra telefona, hafıza kartına kesinlikle format atılması gibi.
Ve hafıza kartına pc de format atılsın mümkünse.
Hafıza kartı takılı olmadan telefonu tekrar ics yüklü konumda pc companiondan onar yapılsın.
Kasmalar Donmalar olmayacak. Ve özellikle ayarlar geliştirici özelliklerdeki etkinlikleri saklama modu işaretli olmayacak.
Onun dışında task killer vb programlar kesinlikle kullanılmasın.
Bunları yazına eklersen sevinirim.

1638 Mesaj
25 Nisan 2012; 13:25:40 

Android 4.0 yüklü iken, onarım yaptım, yine çözüme ulaşamadım.

220 Mesaj
25 Nisan 2012; 15:17:37 

ics berbat hiç memnun degilim.

Stabil olan GB ye dönecegim ve en az 2-3 güncellemede kendine gelir bu GB.

sırf denemek için akşam %100 koydum şarj ı

sabah kalktım %41 bu ne yaa YUUUH...Wi-fi desen bi saglık baglanamadı renkler -font lar BERBAT ws. ws. ws.

1638 Mesaj
25 Nisan 2012; 18:03:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ikonx

ics berbat hiç memnun degilim.

Stabil olan GB ye dönecegim ve en az 2-3 güncellemede kendine gelir bu GB.

sırf denemek için akşam %100 koydum şarj ı

sabah kalktım %41 bu ne yaa YUUUH...Wi-fi desen bi saglık baglanamadı renkler -font lar BERBAT ws. ws. ws.

Ben yolladım servise, ne diyecekler bakalım. Ne olur dedim, adam dedi bu ilk defa oluyor, biz de kestiremiyoruz diye. Cuma yazarım buraya.

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 19:52:13 

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Dostum. Benim bazı açıklamalarım var.
Ics yükledikten sonra telefona, hafıza kartına kesinlikle format atılması gibi.
Ve hafıza kartına pc de format atılsın mümkünse.
Hafıza kartı takılı olmadan telefonu tekrar ics yüklü konumda pc companiondan onar yapılsın.
Kasmalar Donmalar olmayacak. Ve özellikle ayarlar geliştirici özelliklerdeki etkinlikleri saklama modu işaretli olmayacak.
Onun dışında task killer vb programlar kesinlikle kullanılmasın.
Bunları yazına eklersen sevinirim.[/size]

Etkinlikleri saklamanın işaretlenmesi lazım. İşaretleyince kullanıcının ayrıldığı her etkinliği yok ediyor. Yani arkaplanda uygulama çalışmıyor. Diyelim oyun reklama yönlendirdi. Reklamı kapatınca oyun kaldığı yerden değil yeniden açılıyor..

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 22:58:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Etkinlikleri saklamanın işaretlenmesi lazım. İşaretleyince kullanıcının ayrıldığı her etkinliği yok ediyor. Yani arkaplanda uygulama çalışmıyor. Diyelim oyun reklama yönlendirdi. Reklamı kapatınca oyun kaldığı yerden değil yeniden açılıyor..

İşaretli olursa atıyorum web den çıktıktan sonra hemen kapatıyor. ve telefonun performansını etkiliyor. denedim test ettim arc s de.
He bir yerden sonra sıkıntı yapmıyor ama benim tavsiyem ara ara onu işaretlemek daha sonra işareti kaldırmaktır.

Uzaklaştırılmış
26 Nisan 2012; 23:05:09 

quote:

İşaretli olursa atıyorum web den çıktıktan sonra hemen kapatıyor. ve telefonun performansını etkiliyor. denedim test ettim arc s de.
He bir yerden sonra sıkıntı yapmıyor ama benim tavsiyem ara ara onu işaretlemek daha sonra işareti kaldırmaktır.

Benim de aklıma o geldi onu kapalı tutun diyince. Seninle aynı görüşteyim onu bazı durumlarda açıp/kapamak faydalı olabilir. Bir de şu GPU'yu zorla mı ne onun gibi bir şey var. Onu işaretleyince oyunlarda ya da animasyonlarda bariz bir hız artışı yaşanıyor. 2D oyunlarda denedim tabi o olmadan Run Like Hell'de bile kasıyor. Bu arada Temple Run adlı oyunu dener misiniz vaktiniz varsa? Ben de manyadı iyice oyun, ICS'ye geçmeden önce gayet iyiydi. Şimdi bir quadrant testi yapayım ayarlar açık ve kapalı bakalım sonuçlar nasıl olacak...

Edit: Quadrant testinde 1304 çıktı. GPU'yu zorla işaretli değil ise 1215 çıkıyor. GB'de 1350'den yüksek oluyordu genelde.. Sanırım bu yazılım pek de performans yanlısı değil.

Bu arada arka plandaki işlem sınırını 0 ya da etkinlikleri saklamayı işaretlersek ana menü dahil her şeyi kapatıyor. Ana menüye döndüğümüzde ana menüyü yeniden açtığı için ikonlar geç geliyor tıpkı oyundan ana menüye döndüğümüzde oluşan donma gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 26 Nisan 2012; 23:13:40 >

1638 Mesaj
27 Nisan 2012; 14:06:30 

Telefon geldi, GG yüklenerek yollandı. Bir sonraki sürüme kadar kullanırım bunu.

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2012; 0:05:45 

quote:

Benim de aklıma o geldi onu kapalı tutun diyince. Seninle aynı görüşteyim onu bazı durumlarda açıp/kapamak faydalı olabilir. Bir de şu GPU'yu zorla mı ne onun gibi bir şey var. Onu işaretleyince oyunlarda ya da animasyonlarda bariz bir hız artışı yaşanıyor. 2D oyunlarda denedim tabi o olmadan Run Like Hell'de bile kasıyor. Bu arada Temple Run adlı oyunu dener misiniz vaktiniz varsa? Ben de manyadı iyice oyun, ICS'ye geçmeden önce gayet iyiydi. Şimdi bir quadrant testi yapayım ayarlar açık ve kapalı bakalım sonuçlar nasıl olacak...

Edit: Quadrant testinde 1304 çıktı. GPU'yu zorla işaretli değil ise 1215 çıkıyor. GB'de 1350'den yüksek oluyordu genelde.. Sanırım bu yazılım pek de performans yanlısı değil.

Bu arada arka plandaki işlem sınırını 0 ya da etkinlikleri saklamayı işaretlersek ana menü dahil her şeyi kapatıyor. Ana menüye döndüğümüzde ana menüyü yeniden açtığı için ikonlar geç geliyor tıpkı oyundan ana menüye döndüğümüzde oluşan donma gibi.

Hocam ben telefonla bir iki gün çok uğraştım. Telefona facebook vs gibi sosyal ağ programları dışında hiç bir şey yüklemiyorum.
Test edemeyeceğim için kusura bakma lütfen. Onun dışında aynen arada bir etkinlik saklama modunu açmak işe yarar diye düşünüyorum bende.
Yani dediğin gibi işlemi sınırlarsan öyle yapması normal tabi. En az 4 işlem yapsan belki o menüdeki kasma olmayacaktır.

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2012; 0:27:37 

quote:

Evet öyle yapınca düzeldi. Kendi standart ayarı güzel zaten oynamaya pek gerek yok sadece GPU'yu zorlayı seçmek isteyenler olabilir. Yalnız geliştirici seçeneğinde çok az seçenek var. Yine de rootlamaya mani değil. Bu arada ben de çok memnunum dediğin gibi wipe, sd karta format vs yaptım pek bir sıkıntım yok. Sadece telefon ve rehbere girerken gereksiz bekletiyor. Bu sabah da rehbere girerken takıldı pili çıkartmak zorunda kaldım. 2-3 güncellemeyle fişek gibi hızlanacak bu sürüm GB'den daha iyi bence.

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2012; 7:14:07 

quote:

Evet öyle yapınca düzeldi. Kendi standart ayarı güzel zaten oynamaya pek gerek yok sadece GPU'yu zorlayı seçmek isteyenler olabilir. Yalnız geliştirici seçeneğinde çok az seçenek var. Yine de rootlamaya mani değil. Bu arada ben de çok memnunum dediğin gibi wipe, sd karta format vs yaptım pek bir sıkıntım yok. Sadece telefon ve rehbere girerken gereksiz bekletiyor. Bu sabah da rehbere girerken takıldı pili çıkartmak zorunda kaldım. 2-3 güncellemeyle fişek gibi hızlanacak bu sürüm GB'den daha iyi bence.

Benim sadece Telefon a girerken çok az gecikiyor o kadar. O da güncelleme ile hallolacaktır umarım.

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2012; 10:53:57 

Go Launcher yükledim telefon yağ gibi akıyor ama boştaki ram miktarı 120 mb'ye düştü 180'den ama kendi temasındaki hafif takılmalar Go Launcherde hiç yok, yağ gibi resmen.

Oyunları denemedim, Temple Run filan güncellesinler ICS'ye göre onları da deneyeceğim Go Launcher ile. Kasma filan olur mu Go Launcher ile oyunlarda?

4 Mesaj
28 Nisan 2012; 11:35:19 

Sürekli sorun yaşayanlar yazıyor bende kendi yaşadıklarımı yazayım bari de yüklemek isteyenlere cesaret olsun 3 gün önce PC Companion üzerinden İCS yükledim. Ne onarım yaptım nede hafıza kartını biçimlendirdim. İlk yükledikten sonra telefonda baya kasma yaşadım ancak forumda bir kaç kişinin bahsettiği gibi telefonu 1-2 defa kapatıp pilini çıkardıktan sonra telefon düzeldi. Şu an çağrı kayıtlarına ilk girişteki bekleme haricinde, herhangi bir problem yaşamadan telefonu kullanıyorum. Hatta güncelleme yaptıktan sonra Go Launcher yükledim sanki telefon daha da güzel hale geldi.

16 Mesaj
28 Nisan 2012; 12:40:47 

Gece 1 civarı telefonu sarı ettiğim halde sabah kalktım saat 12 civarı telefon kapanmış. 12 saat bile dayanamamış. Bu arada şebeke 3G de kalmış. Böyle sorun yaşayan varmı. ( xperia neo v ICS4,0 )

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2012; 12:50:46 

quote:

Orijinalden alıntı: S3rd//R

Gece 1 civarı telefonu sarı ettiğim halde sabah kalktım saat 12 civarı telefon kapanmış. 12 saat bile dayanamamış. Bu arada şebeke 3G de kalmış. Böyle sorun yaşayan varmı. ( xperia neo v ICS4,0 )

Telefonunuzda sorun olabilir, ben %100 şarj edip 2 gün boyunca hiç kullanmadan açık bıraktığımda şarj %9 gitmişti. Neo V 4.0

527 Mesaj
28 Nisan 2012; 23:23:55 

Arkadaşlar ben güncellemeyi daha yapmadım sizce ICS ye geçmeli miyim?

16 Mesaj
29 Nisan 2012; 1:11:12 

Bence geçme artılarından ziyade eksileri var. Ekran görüntüsü alma bile yok. Ha zamanla eklenirmi bilinmez.

246 Mesaj
29 Nisan 2012; 1:14:54 

Video çekimlerinde takılma yaşayan var mı?

16 Mesaj
29 Nisan 2012; 1:16:06 

quote:

Telefonunuzda sorun olabilir, ben %100 şarj edip 2 gün boyunca hiç kullanmadan açık bıraktığımda şarj %9 gitmişti. Neo V 4.0

Hocam öyle olsa gb dede aynısı söz konusu olmazmıydı. Yani gb de 3 gün bile gittiği oldu. Ama bu ics nin çok eksiği var bence.

16 Mesaj
29 Nisan 2012; 1:22:02 

http://www.chip.com.tr/...kin-gecmeyin_32894.html
Sony bile geçmeyin demiş ?????

1638 Mesaj
29 Nisan 2012; 2:04:33 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

Arkadaşlar ben güncellemeyi daha yapmadım sizce ICS ye geçmeli miyim?

Şimdilik erteleyin.

1638 Mesaj
29 Nisan 2012; 2:05:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Takılma yok, on numara olmuş bu sefer.

110 Mesaj
29 Nisan 2012; 12:01:57 

2,3 ten memnunum ılerde belkı gecerım 4.0 a:)

AMD Phenom II X4 955 Black Edition/Gigabyte 890GPA-UD3H/Sapphire HD 5750/Team Elite 6GB(4+2GB) DDR3 1333MHz CL9/Samsung 840 evo mz 120gb/Seagate 2 TB/High Power Element 500W/Cooler Master Hyper 212 Plus/AOC E2243FWs 21.5"/Razer BlackWidow Ultimate - Mechanical Gaming Keyboard/Logitech G300 Gaming Mouse/Toshiba 32GB Oshumi-1/Sony Xperia Z1 Compact Black

4024 Mesaj
29 Nisan 2012; 12:03:28 

quote:

Hiç yaşamadım gayet iyi

2010®

526 Mesaj
29 Nisan 2012; 14:31:08 

quote:

Orijinalden alıntı: getta

Hiç yaşamadım gayet iyi

Nasıl takılma yok sizde.arkadasın neo v sinde ozellıkle video cekimine baktım.bariz bi sekilde takılıyo.

Uzaklaştırılmış
29 Nisan 2012; 14:33:29 

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurtlu85

Nasıl takılma yok sizde.arkadasın neo v sinde ozellıkle video cekimine baktım.bariz bi sekilde takılıyo.

Görüntü sabitleyiciyi kapatınca takılma olmuyor.

246 Mesaj
29 Nisan 2012; 14:45:04 

quote:

Orijinalden alıntı: S3rd//R

Hocam öyle olsa gb dede aynısı söz konusu olmazmıydı. Yani gb de 3 gün bile gittiği oldu. Ama bu ics nin çok eksiği var bence.

Açık uygulamalara bak birde sıfırdan mı kurulum yaptın forumda denen gibi?

Şarj bende de gayet iyi öncekine göre fazla gider az gitmez hatta.

4024 Mesaj
29 Nisan 2012; 14:53:30 

quote:

Görüntü sabitleyiciyi kapatınca takılma olmuyor.

Aynen ayarlardan kapatınca sorun yok

2010®

16 Mesaj
29 Nisan 2012; 18:18:31 

quote:

Açık uygulamalara bak birde sıfırdan mı kurulum yaptın forumda denen gibi?

Şarj bende de gayet iyi öncekine göre fazla gider az gitmez hatta.

Sıfırdan kurulum yapmadım. Onuda deneyeceğim. Ama bugün sabah sarjdan çıkardım 3g de kapalı şu an yüzde 29 larda şarj. Normal kullanım çok fazla birşey de yapmadım. Birde ekran görüntüsü alınıyormu ?

1638 Mesaj
30 Nisan 2012; 21:32:20 

quote:

Aynen ayarlardan kapatınca sorun yok

Ben de takılma olmadı sabitleyici kapatmayınca da. Yeni güncelleme gelene kadar beklemekte yarar var galiba, çok fazla şikayet var.

146 Mesaj
30 Nisan 2012; 23:07:18 

quote:

-Yüz tanıma mükemmel işliyor.

İçinde Mevcutmu Yoksa Marketten Mi Yükleyeceğiz_??

1638 Mesaj
30 Nisan 2012; 23:44:25 

quote:

Orijinalden alıntı: XxuzmanxX

İçinde Mevcutmu Yoksa Marketten Mi Yükleyeceğiz_??

İçinde mevcut, güvenlikten yüz tanımayı aktif et.

4024 Mesaj
1 Mayıs 2012; 0:24:46 

quote:

İçinde mevcut, güvenlikten yüz tanımayı aktif et.

Peki ya neden bende çıkmadı yüz tanıma

2010®

1638 Mesaj
1 Mayıs 2012; 10:58:46 

quote:

Peki ya neden bende çıkmadı yüz tanıma

4.0 olduguna emin misiniz :)

4024 Mesaj
1 Mayıs 2012; 12:52:12 

quote:

4.0 olduguna emin misiniz :)

Tabiki de :) 4.0.3

2010®

1638 Mesaj
1 Mayıs 2012; 13:01:31 

quote: