Şimdi Ara

Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
17.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son yaptığım işlem ile telefonun menü geçişlerinde ki donmaların çözümünü @XperiaTM arkadaşım vasıtası ile çözmüş bulunuyorum. Yapılan işlemler,

- Telefonun hafıza kartını bilgisayarda ''FAT'' biçiminde biçimlendirerek içini tamamen boşaltıyoruz ve ardından telefona takıyoruz.
    - Güncellemeyi PC Comparion ile değil, Sony Update Service ile yapın.
    - Güncelleme bittikten sonra telefonda ki donmalar devam etmeyecektir, kendim test ettim, onayladım.

Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler. Xperia neo V ICS (Telefonun donmasının sebebi bulundu) kullanım, deneyimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC5C7D984 -- 12 Haziran 2012; 10:21:37 >

• dostum smart dial özelliği var mı telefon aramak için ? mesela babamı arayacağım ya bab yazınca direkt buluyor mu rehberden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

dostum smart dial özelliği var mı telefon aramak için ? mesela babamı arayacağım ya bab yazınca direkt buluyor mu rehberden ?

Evet ICS'de mevcut

Bu arada konuyu açan arkadaşa bir sorum olacak. Güncellemeden sonra menüye WhatsApp, SlideMe Market ve McAfee geldi mi sizde?
  • @NS_85 WhatsApp falan fıstık bütün ıvır zıvırlar yüklü.

+ olarak wifi kopmaları mevcut, menü geçişleri kasıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogitech

@NS_85 WhatsApp falan fıstık bütün ıvır zıvırlar yüklü.

Eğer imkanınız varsa *#*#7378423#*#* tuşlayıp service info'dan software info bölümüne gelip "customization Version" kısmında yazan numarayı söyleyebilir misiniz?

Bu arada bu küçük bir güncelleme değil, bence pc compinion yerine SE Update Service ile fabrika ayarlarına dönmeyi aktif ederek güncellemelisiniz Yani her şeyi sıfırlayıp kurarsa daha sağlıklı olur

• wifi için modem den wireless channel ayarını auto da ise 11 e alın genelde düzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

quote:

Eğer imkanınız varsa *#*#7378423#*#* tuşlayıp service info'dan software info bölümüne gelip "customization Version" kısmında yazan numarayı söyleyebilir misiniz?

Bu arada bu küçük bir güncelleme değil, bence pc compinion yerine SE Update Service ile fabrika ayarlarına dönmeyi aktif ederek güncellemelisiniz Yani her şeyi sıfırlayıp kurarsa daha sağlıklı olur

Telefonu restore edip yaptım, konuyu okumadınız sanırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

quote:

Telefonu restore edip yaptım, konuyu okumadınız sanırım.

"Ice Cream Sandwich yüklendi, telefon açılırken Sony Ericsson yerine sadece ''SONY'' yazdı. Yeni sürüme geçiliyor dedi ve bekletiyor, 184 tane uygulama optimize ediliyor" Şu cümle bile yeter. Siz 2.3.4'te restore etmişsiniz ve üzrine yüklemişsiniz. Benim dediğim yöntemle yüklediğinizde hiçbir optimize uyarısıyla karşılaşmadan açılıyor sistem, sıfırdan yüklüyor

• Telefonu kargo ile Ankara'ya gönderdim, sonuç ne olacak acaba?
  • quote:

Telefonu kargo ile Ankara'ya gönderdim, sonuç ne olacak acaba?

Niye?
  • Bu facebook lanetide silinemiyor mu
  • Bunu buraya bu şekilde yazman doğru değil. Keşke telefonu gönderip cevap aldıktan sonra yazsaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drake_

quote:

Niye?

Telefonda oyun oynayamaz hale geldim, kamera vs hızlı açılıyor ama menü geçişleri çok yavaş. Numara yazarken bile kasılıyor. 3 güne sonuçlanır, bekleyip göreceğiz.
  • quote:

quote:

quote:

Niye?

Telefonda oyun oynayamaz hale geldim, kamera vs hızlı açılıyor ama menü geçişleri çok yavaş. Numara yazarken bile kasılıyor. 3 güne sonuçlanır, bekleyip göreceğiz.

oyunları desteklemediğinden mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

quote:

quote:

Niye?

Desteklemesi değil, donmalar gerçekten çok can sıkıyor. 2.3.4'te bile bu kadar değildi. Cihaz değişime girmez, ya da sorun onarılmazsa tüketici hakem heyeti ile görüşeceğim, bu şekilde çözeceğim. Ulan ics yayınlıyorsunuz, telefon beter oluyor. Böyle firmanın ben varya, telefon değişirse direk satıp iPhone 4'e geçiş, valla olmaz böyle, stabilite denen bir şey yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

quote:

quote:

quote:

Niye?

Desteklemesi değil, donmalar gerçekten çok can sıkıyor. 2.3.4'te bile bu kadar değildi. Cihaz değişime girmez, ya da sorun onarılmazsa tüketici hakem heyeti ile görüşeceğim, bu şekilde çözeceğim. Ulan ics yayınlıyorsunuz, telefon beter oluyor. Böyle firmanın ben varya, telefon değişirse direk satıp iPhone 4'e geçiş, valla olmaz böyle, stabilite denen bir şey yok.

Görüştün mü hiç servis ile böyle bir hizmetleri varmıymış

• Dostum. Benim bazı açıklamalarım var.
    Ics yükledikten sonra telefona, hafıza kartına kesinlikle format atılması gibi.
    Ve hafıza kartına pc de format atılsın mümkünse.
    Hafıza kartı takılı olmadan telefonu tekrar ics yüklü konumda pc companiondan onar yapılsın.
    Kasmalar Donmalar olmayacak. Ve özellikle ayarlar geliştirici özelliklerdeki etkinlikleri saklama modu işaretli olmayacak.
    Onun dışında task killer vb programlar kesinlikle kullanılmasın.
    Bunları yazına eklersen sevinirim.
  • Android 4.0 yüklü iken, onarım yaptım, yine çözüme ulaşamadım.
  • ics berbat hiç memnun degilim.

Stabil olan GB ye dönecegim ve en az 2-3 güncellemede kendine gelir bu GB.

sırf denemek için akşam %100 koydum şarj ı

sabah kalktım %41 bu ne yaa YUUUH...Wi-fi desen bi saglık baglanamadı renkler -font lar BERBAT ws. ws. ws.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikonx

ics berbat hiç memnun degilim.

Stabil olan GB ye dönecegim ve en az 2-3 güncellemede kendine gelir bu GB.

sırf denemek için akşam %100 koydum şarj ı

sabah kalktım %41 bu ne yaa YUUUH...Wi-fi desen bi saglık baglanamadı renkler -font lar BERBAT ws. ws. ws.

Ben yolladım servise, ne diyecekler bakalım. Ne olur dedim, adam dedi bu ilk defa oluyor, biz de kestiremiyoruz diye. Cuma yazarım buraya.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.