Şimdi Ara

E3 2012'de Valve'den Duyuru Gelmeyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       E3 fuarı yaklaşırken, fuarda kendini gösterecek firmalar da bir bir ortaya çıkmaya başladı. Ancak gelen bazı bilgiler oyuncuları üzecek nitelikte.

Zira yapılan açıklamalara göre E3 2012'de Valve'den herhangi bir duyuru yapılmayacak. Dolayısıyla Valve'den bu sene de herhangi bir oyunu göremeyeceğiz gibi. Umutlarımız böylece gelecek fuarlara kalıyor.

• Allah belanı verecek Valve! :D
  • İyi iyi Ygs lys calisirken rahatim :D
  • şu andan itibaren benim için half life bitmiştir.bu sene de half life ile ilgili herhangi elle tutulur bir bilgi verilmezse bidaha çıksa bile oynamicam diye söz vermiştim kendime.inşallah benim gibi fanlar teker teker bırakır half lifeyi de biraz da gabe nin başı ağrır.
  • Valve'in umut törpüleme doktrinine maruz kalan hangi fanın umudu kaldı ki?
  • Half life 3 artık anılarda saklı bizim için beklemek yersiz bence
  • Baydı!
  • DotA2 ve CS ile ilgili detayli bir bilgi bekliyordum :(
  • Ulan bari Source ile Mario yapın ona da razıyız :D
  • Ya hl beklemeyin adam parayı basıyo insanlara acı çektiriyor.O görücek gününü bir gün.
  • Yetti artık ya , hakikaten baydı
  • bi gün gabe denen yarma göbekli himalaya balinası çıkıp "biz bi oyun yaptık adı hay layf 3" diyecek. ben de baş parmağımı işaret parmağımla orta parmağımın arasına koyup yumruk yapacağım.
  • ulan demediniz mi e3 2012 de içinde 3 geçen bi oyun duyurcaz diye noldu da vazgeçtiniz
  • Half Life 3 hazir, hedef 2023!
  • Vanayı çok sıktık galiba biraz gevşetmek lazım.
  • Diablo 3'e dönecek Half-Life 3'te galiba.. Max Payne 3'te böyleydi.. 3 te bir lanet mi vardır nedir..
  • geliyor geliyor kayanın kocası geliyor geliyor geliyoor...Arif!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.