Şimdi Ara

Skype final sürümü ile Windows phone'larda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Mobil dünya kongresinde Windows Phone için beta sürümü yayınlanan Skype’ın final sürümü Marketplace’de ücretsiz olarak yerini aldı.

Skype'ın final sürümündeki çeşitli geliştirmeler ve eklemelerle birlikte: daha stabil görüntülü arama yapabiliyor, sesli konferans görüşmelerine katılabiliyor, gelen çağrı bildirimlerini alabiliyor, yeni kayıt ekleme ve kişi engellemesi yapabiliyoruz. Skype çalışmadığı anlarda gelen çağrıları cevaplama yeteneği final sürümünde hala bulunmuyor. Skype yetkilisi bu gibi eksikliklerin Skype ve Windows Phone’un birlikte çalışma durumlarından kaynaklandığını belirtiyor.

Skype’ın Windows Phone versiyonu 18 dil desteği sunuyor ancak Türkçe dil desteği bulunmamakta. Uygulamaya destek veren Windows Phone modellerinin Skype’ı çalıştırabileceğini belirten Microsoft aşağıda adı geçen cihazların bu uygulamayı çalıştırmada daha performanslı olacağını belirtti.

-Nokia Lumia 710

-Nokia Lumia 800

-Nokia Lumia 900

-HTC Titan

-HTC Radar

-Samsung Focus S

-Samsung Focus Flash

Windows Phone 8 ile birlikte Skype'ın sisteme entegre olarak geleceği belirtiliyor.Bu entegrasyonun Apple'ın facetime uygulamasına karşı Windows Phone cihazların elini güçlendirmesi bekleniyor. Skype'ı kullanmak için Windows Phone 8'i beklemek istemiyorsanız uygulamanın final sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. 

• İndirdim denedim. Çok güzel çalışıyor. Görüntülü çağrılarda çok iyi.
    Ama MS artık Skype gibi kendi yazılımlarına native kod desteğini verse.

Ana menüye dönünce skype açık kaldığı halde çağrı sonlanıyor mesela.
  • ses kodlaması aynı !
    dahası skype, yeni bir video codek geliştirdimi ki !?
    yok hayır !

pek o zaman !
    aynı şeyin, cilalanmış parlatılmış versiyonu ! :)
  • Türkçe dil desteğinin bulunmaması çok eksik bir durum bence, ayrıca üst düzey telefonlara gelmiş, zaten mantıkende Skype desteklemiyor öbür modeller Ram'den dolayı..
  • optimus 7 donanım olarak gayet iyi bir telefon bence listede olmalıydı

ahh lg şunun önüne bi tane kamera koyaydın kötümü olurdu
  • Yahu şuanki her WP7 telefonda çalışıyor sorunsuz, wpnin öyle bir kısıtlaması yok. Birinde çalışan hepsinde çalışır. Listeye takılmayın.
    Ben Omnia 7 de açtım sorunsuzca.
    Sadece tango ile piyasaya çıkacak telefonlar desteklenmeyecek dendi , 256MB ramle çıkacakları için. Onunda saçmalık olduğunu anlayacaklar tangolular da çalıştıracak sonunda.
    Zaten nokia açıklama yaptı Skype lumia 610'da sorunsuz çalışıyor diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.