Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllar önce platform oyun gibiydi.Nakliyat işiyle uğraşıyordun. Bulgaristana falan nakliyat yapiyordun harita üzerinden oynanıyordu .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAM ARADIĞIM KONU ARKADAŞLAR ŞİMDİ ANLATIYORUM. YAKLAŞIK 8 YIL ÖNCE FALAN PC Yİ YENİ ALMIŞTIM AMCAMIN OĞLU 2 TANE OYUN GETİRMİŞTİ PES 2006 BİRDE İŞTE ADINI UNUTTUĞUM OYUN :/ ARKADAŞLAR STRATEJİ OYUNUYDU HATIRLADIĞIM KADAR GRAFİKLERİ AŞIRI DERECEDE İYİ OLMASA BİLE GERÇEKDEN AYRINTIYA GİDİLMİŞ BİR OYUNDU.OYUNDA Bİ TANE KRAL VE AGE OF EMPİRES 2 GİBİ SANA İŞÇİ FALAN VERİYOR ÇALIŞTIRIYORSUN KRAL DA EN GÜÇLÜ KARAKTER SANA BAŞLANGIÇTA VERİYOR TABİ ONUNLA SALDIRMIYORSUN İŞTE NEYSE BÖYLE KIŞLA YAPINCA ZAMANLA PARALI ASKER YAPABİLİYORDUN BARUT DÖŞEYİP YAKIYORDUN OKÇUYLA ORAYA OK ATINCA YANIYORDU FALAN BAYA GERÇEKÇİYDİ GRAFİKLERİ DIŞINDA.GÜZEL OYUNDU ONU EGERKİ OYNUYAN YADA BİLEN VARSA SÖYLERSE ÇOK HARİKA OLUR.
  • Arkadaşla merhaba. Bende bi oyun arıyorum. Playstation 1 de oynuyorduk. Araba yarışı tarzı fakat biraz farklı. Binanın üstünde arabalar vardı. Çarparak diğer arabaları binadan düşürmeye çalışıyordun. Lütfen bulalım şu oyunu. Yıllardır arıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baggio35

Arkadaşla merhaba. Bende bi oyun arıyorum. Playstation 1 de oynuyorduk. Araba yarışı tarzı fakat biraz farklı. Binanın üstünde arabalar vardı. Çarparak diğer arabaları binadan düşürmeye çalışıyordun. Lütfen bulalım şu oyunu. Yıllardır arıyorum

Destruction Derby Raw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 11 Kasım 2015; 13:27:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bir araba yarışı oyunu arıyorum. Tam olarak yılını hatırlamıyorum ama 2000li yılların başında olması lazım. Gta vice city döneminden. 2 araçlık kısa yarışlarda kazanan kaybedenin aracını alıyordu. Nfsnin drag yarışları gibi Olay küçük bir şehirde geçiyordu ve yarış alanına kendin gidiyordun. Araçları galerilerden alıyordun. Modiffiye olayı falan yoktu. Araca bir tek turbo ya da nitro takabiliyordun. Bayadır arıyorum bulamadım bir türlü
  • Arkadaşlar yeni bi oyun fazla değil en fazla 2010 pc de oynanıyor basit bi şekilde istenilen atomları isteilen şekle getirip ürün yapıp çıkartıyordun. fabrika gibi. çok zordu. arayüzde 4 kısım vardı alfa beta teta gamma yanlış değilsem atomlar gelioyru. çeviriyordun bond luyordun ve ya split liyordun sonra da ürün olaraç çıkarıyordum. gerçekten blurusanız sevinirim
  • bende 2000li yıllardaydı sanırım bir oyun oynuyordum o zamanlar 5 6 yaşlarındaydım. Oyunda küçük bir dinazor vardı ve oyun 4 ana bölümden oluşuyordu. Vadi çöl buzul ve şato. bu bölümlerinde kendi içlerinde bölümleri vardı. Oyunun en son lvlinde şatonun en son bölümünde bir yaratığı öldürüyorduk. Onun haricinde renkli birşeyler topluyorduk jöle gibi birşeyin üstünden zıplıyorduk :) değişik canavarları atlatıyorduk. birde 4 tane farklı renkte birşey vardı onlarla açılıyordu ana kapılar. Umarım bileniniz vardır :(
  • Grafikleri de fena değildi o zamanlara göre iyiydi. cdli bir oyundu bilgisayara yükleniyordu.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    malesef bu oyun değil :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gossip123

malesef bu oyun değil :(

Croc olabilir öyleyse

seni seviyorum yaaaaaaa <3 <3 <3 <3 inanamıyorum kaç yıldır bu oyunu arıyordum çok teşekkür ederim :) çok çok çookkkkk teşekkür ederim :) ^_^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Sanırım birkaç kere yazmışımdır 'buraya değil ama' şimdi oyunumun bakış açısı yukardan görünümlüydü 45 derece gibi. Araba yarışı oyunuydu ama arabalar uzaktan kumandalı araba gibiydi. Tek hatırladığım buydu, bilen var mı acaba? Yılı da söyleyim 2005-2006 yılı gibiydi pc yeni almıştım komşumdan alıp yüklemiştim. Şimdi o komşu olsa sorardım da onlar da yok maalesef.

Mashed (2004)

• ya üstatd benimde bir sorum olacak,2005 2006 yullarında oynamıştım,ilerlemeli igi2 tarzında bir oyun hatırladığım sadece zorlandığım bir bölüm dü,her bölümde dünyanın farklı yerlerinde savaşıyorsun,kaçıncı bölüm hatırlamıyorum ama zor olanı benim için kamyonun kassında halikopteri vurmam dı karlı bir yerde ydi o bölüm şimdi den saol...
    Çok teşekkürler hocam. Sayende buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • platform tarzı bi oyundu 2 kişilik oynanabiliyorduk inşaatçıydık boş yerlere duvar örmeye çalışıyoduk adamlar felan saldırıyodu boss felan vardı adamlara mala fırlatıyoduk 2 boyutluydu böyle kat kat yukarı çıkıyoduk biraz flash oyun tarzı gibiydi ama bilgisayara yükleniyodu
  • Yaklaşık olarak 9 yıl önce 2006 yılları falan olması lazım. Oyun üstten görünüşlüydü eski mistik çağ oyunu gibiydi yaratıklar mağaralar falan vardı. Görev alıp yapabililyordun. Kadın yönlendiriyorduk hafif pelerinimli giysileri falan oluyordu. Eşya satın alabiliyorduk aldığımız yada bulduğumuz kılıçlar alevli falan özellikli olup yanıyordu . Malesef sadece bu kadarını hatırlıyorum oyunun. Bulabilirseniz yada tahmin yürütebilirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jecky -- 1 Aralık 2015; 15:49:53 >
  • amiga zamanlarinda bir Nitro vardi ... ?
    revolt-classic pc icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif15

amiga zamanlarinda bir Nitro vardi ... ?
    revolt-classic pc icin

Maalesef. Ben ümidi kestim zaten, bulamayacağım bulan da çıkmayacak. GTA Vice City yükleyebilmek için o oyunu silmek zorunda kalmıştık arkadaşımla. O ve diğer bütün oyunları. Keşke bir yere yazsaydım.

Oyun kuş bakışlı izometrik şekilde grafikler 8bit falan değil gayet iyi grafikleri vardı birde cadılar bayramı teması vardı tek hatırladıklarım bunlar işte.
  • ''have a n.i.c.e day''

''N.İ.C.E 2''

Carmageddon (1997)
    Carmageddon II – Carpocalypse Now (1998)
    Carmageddon TDR 2000 (2000)
    [Carmageddon: Reincarnation (2015)]
  • arkadaşlar benimde eskiden oynadığım bir oyun vardı yardımcı olursanız çok sevinirim. oyunda kırmızı ve mavi takım vardı (wolfteam değil :)) 2 takımında kendi mekanları var ve birbirlerine karşı askerler tanklar yolluyorlar . oyunda 1. dünya savaşındaki gibi 2-4 kişinin bindiği arabalar var tanklar var hatta bi tane savaş uçağı vardı ama almak zordu :). bikaç çeşit tank vardı en iyi tank bi tane gölün yanında dururdu . tanklardan inip hızlı gitmek için motora binen yapay zekalar bile vardı.Bir de arkadaşlar oyun öyle sıkmıyodu yani köşeye çekilip savaşı izleyebilirdik de görev tarzı şeyler pek hatırlamıyorum. oyunun resmi yok arkadaşlar oyun külüstür bir pcdeydi
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.