Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oyunu 2 sene önce oynamıştım oyunu. Elindeki fener gibi bir aletle kendisini klonlayıp onun yerine geçip beceri ve zeka türünde bir oyundu fakat adını hatırlamıyorum bölüm sonu canavarinda izlemiştim video tanıtımını fakat bilgisayar değiştirince eski pcde kaldı ve adını unuttum eğer oynayan varsa yada eksik anlattığım bir şey varsa yardımcı olursanız sevinirim
  • Bende yıllar önce bir oyun oynamıştım ilerlemeli bi aksiyon oyunuydu bir trende geçiyordu sanırım bi ajanı canlandırıyordum tren beyaz rusyadan falan geçiyordu durdurmaya çalışanları engellemekti görevim trenin gideceği yere ulaşmasını sağlamaktı çok beğenmiştim o oyunu ama konsolu dahi hatırlayamadım ps1 miydi yoksa sega da mıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylcnylmz

Bende yıllar önce bir oyun oynamıştım ilerlemeli bi aksiyon oyunuydu bir trende geçiyordu sanırım bi ajanı canlandırıyordum tren beyaz rusyadan falan geçiyordu durdurmaya çalışanları engellemekti görevim trenin gideceği yere ulaşmasını sağlamaktı çok beğenmiştim o oyunu ama konsolu dahi hatırlayamadım ps1 miydi yoksa sega da mıydı

Covert Ops: Nuclear Dawn
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: ylcnylmz

Bende yıllar önce bir oyun oynamıştım ilerlemeli bi aksiyon oyunuydu bir trende geçiyordu sanırım bi ajanı canlandırıyordum tren beyaz rusyadan falan geçiyordu durdurmaya çalışanları engellemekti görevim trenin gideceği yere ulaşmasını sağlamaktı çok beğenmiştim o oyunu ama konsolu dahi hatırlayamadım ps1 miydi yoksa sega da mıydı

Covert Ops: Nuclear Dawn

Süpersin hocam ben bu oyunu google a çok tarif ettimde bulamamıştım teşekkürler

• raklaxx R kullanıcısına yanıt
    Hocam anlattıklarından aklıma midtown madness geldi olabilir mi ? sarı araba diyince aklıma ya crazy taxi ya midtown geliyor.
  • Oyunda iki kişiyi kullanıyorduk. Biz polistik. Biri arabayı kullanıyordu. Diğeri düşmana ateş açıyordu. Arabayı tekerleklerine ateş ederek durdurmaya çalışıyorduk. Bu oyunu hatırlayan varmı ?
  • merhaba arkadaşlar yıllar önce oynadıgım oyun vardı bir türlü bulamıyorum. insallah buluruz. oyun dergılerde verılen demo cd lerının ıcındeydı ismı hakkında bılgım yok görselını gorsem hemen hatırlarım. oyuna bir kızı yada barbarı secıp başlıyorduk üstten bir açısı vardı kılıç felan değıstırebılıyorduk ınvertroy tarzıydı mezrdan felan gecınce ıskeletler cıkabılıyordu sandık felan acıyordun can felan vardı pod felan demo oldugu ıcın bı yer vardı orda orumcek karşı kıyıda oraya gıtmeye calısınca demo oyun oldugu ıcın ızın vermıyordu lütfen bılen varsa yazabılır mı 2000 ıle 2006 arası bı tarıhlerde oynamıstım oyunu teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33mersinlee

merhaba arkadaşlar yıllar önce oynadıgım oyun vardı bir türlü bulamıyorum. insallah buluruz. oyun dergılerde verılen demo cd lerının ıcındeydı ismı hakkında bılgım yok görselını gorsem hemen hatırlarım. oyuna bir kızı yada barbarı secıp başlıyorduk üstten bir açısı vardı kılıç felan değıstırebılıyorduk ınvertroy tarzıydı mezrdan felan gecınce ıskeletler cıkabılıyordu sandık felan acıyordun can felan vardı pod felan demo oldugu ıcın bı yer vardı orda orumcek karşı kıyıda oraya gıtmeye calısınca demo oyun oldugu ıcın ızın vermıyordu lütfen bılen varsa yazabılır mı 2000 ıle 2006 arası bı tarıhlerde oynamıstım oyunu teşekkurler

get medivel banko
    ya da gaunlet oyunlarından biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last blade -- 25 Mayıs 2015; 0:45:12 >
  • Merhaba arkadaşlar,

90' başları olmalı 386-486 zamanı 1 disketlik adını anımsadığım Color isimli oyunu bulamıyorum, adı eksik olabilir,

Arka planı uzay temalı, farklı renklerin olduğu kutular vardı. Adamımız tarafından itilerek götürülen kutular dikkat edilmezse uzay boşluğuna düşebiliyordu. Bu kutuları kendi renklerinde içiçe toplayıp verilen süre içinde verilen noktada yok etmek gerekiyordu.

Bu oyunu hatırlayan ya da bulabilen bana adres verebilen bir arkadaşım çıkarsa çok bahtiyar olacağım
  • Aklımda ki tüm bilgileri yazacağım oyunu oynadığım tarih heavy metal fakk 2 zamanıydi(2000-2002) ismini hatirlamadigim oyunuda heav meyal fakk 2 yi de aynı demo cd sinden oynamıştım. Ismini bilmedigim oyun fps bi oyundu ve cehennem le dinle ilgili seyler vardı. Bi sahnede tunel gibi cehennem deyiz ve duvarlar komple aci çeken insanlarin kollari yuzleri fln vardi hareket ediyordu. Kontrol ettigimiz adam ise elinden Şimşek atiyordu. Oyunda sonradan açık alana da cikiyorduk ve yanlis hatirlamiyorsam iblis gibi köpekler vardı. Eger biliyorsaniz haberdar ederseniz yorumunuz da sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 25 Mayıs 2015; 19:48:25 >
  • Gojowczyk kullanıcısına yanıt
    Starsky & Hutch olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Starsky & Hutch olabilir mi?

Evet hocam S&H imiş. Teşekkürler.

• Oyun kuşbakışı oynanıyor araba ve silahlı bi oyun Meksika da geçiyordu ve konusu as oğlanın kız arkadaşını kaçıran bir kartel var ve onu öldürmek istiyorduk yanlış değilsem. Bossları yenmen lazımdı oyunda haritada hareket ediordun başka araba ile karşılaşırsan başka bi sahne açılıyordu ve onunla orada savaşıyordun.
    Arabanın sadece sağından ve solundan ateş edebiliorduk. Her savaşta para kazanıyor ve onlarla upgrade alorduk. Sadece demosunu oynamıştım ama asla unutmadım en az 7-8 yıl geçmiştir.
    Edit: platform pc bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranben -- 26 Mayıs 2015; 2:39:09 >
  • 2000-2002 arası cd oyun dergisinin demo cdsinde vardı, oyun açık dünya gibiydi sanki, gelecekteydik uçan arabalar vardı, cool bi abimizi yönetiyoduk, dükkanlara girip çıkabiliyoduk. pek hatırlayamadım ama aklınıza gelenleri yazarsanız sevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DabayDabay

2000-2002 arası cd oyun dergisinin demo cdsinde vardı, oyun açık dünya gibiydi sanki, gelecekteydik uçan arabalar vardı, cool bi abimizi yönetiyoduk, dükkanlara girip çıkabiliyoduk. pek hatırlayamadım ama aklınıza gelenleri yazarsanız sevinirim

Blade Runner ???

Hayır bu degildi, daha fantastikti açık dünyaydi sanki. Cevabiniz icin teşekkürler yine de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Aklımda ki tüm bilgileri yazacağım oyunu oynadığım tarih heavy metal fakk 2 zamanıydi(2000-2002) ismini hatirlamadigim oyunuda heav meyal fakk 2 yi de aynı demo cd sinden oynamıştım. Ismini bilmedigim oyun fps bi oyundu ve cehennem le dinle ilgili seyler vardı. Bi sahnede tunel gibi cehennem deyiz ve duvarlar komple aci çeken insanlarin kollari yuzleri fln vardi hareket ediyordu. Kontrol ettigimiz adam ise elinden Şimşek atiyordu. Oyunda sonradan açık alana da cikiyorduk ve yanlis hatirlamiyorsam iblis gibi köpekler vardı. Eger biliyorsaniz haberdar ederseniz yorumunuz da sevinirim.

paınkıller olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Aklımda ki tüm bilgileri yazacağım oyunu oynadığım tarih heavy metal fakk 2 zamanıydi(2000-2002) ismini hatirlamadigim oyunuda heav meyal fakk 2 yi de aynı demo cd sinden oynamıştım. Ismini bilmedigim oyun fps bi oyundu ve cehennem le dinle ilgili seyler vardı. Bi sahnede tunel gibi cehennem deyiz ve duvarlar komple aci çeken insanlarin kollari yuzleri fln vardi hareket ediyordu. Kontrol ettigimiz adam ise elinden Şimşek atiyordu. Oyunda sonradan açık alana da cikiyorduk ve yanlis hatirlamiyorsam iblis gibi köpekler vardı. Eger biliyorsaniz haberdar ederseniz yorumunuz da sevinirim.

paınkıller olabilir

Yok painkiller değil çok daha farklı bir oyundu.

• Arkadaslar 2005 2007 yillari arasinda cikmis oldugunu dusundugum belki biraz daha eski olabilir. bir oyun vardi ilk basta bir hapishaneye atiliyodum sonra ailemin resmine bakiyodum sonrasinda zelzele gibi birsey oluyodu.bundan sonra kalktigimda gardiyanlar olmus ve yandaki mahkumun karninda bicak var onla olurken konusup bicagini aliyorum.cezaevini boyle iskletten orumceklere benzeyen seyler basmis bendkacmaya calisiyom ozaman kucuk oldugum icin anlayamiyordum.isminide hic hatirlayamiyom bilen varsa yazsin cok guzel oyundu.

• raklaxx R kullanıcısına yanıt
    Urban jungle autoskola

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mami220

Arkadaslar 2005 2007 yillari arasinda cikmis oldugunu dusundugum belki biraz daha eski olabilir. bir oyun vardi ilk basta bir hapishaneye atiliyodum sonra ailemin resmine bakiyodum sonrasinda zelzele gibi birsey oluyodu.bundan sonra kalktigimda gardiyanlar olmus ve yandaki mahkumun karninda bicak var onla olurken konusup bicagini aliyorum.cezaevini boyle iskletten orumceklere benzeyen seyler basmis bendkacmaya calisiyom ozaman kucuk oldugum icin anlayamiyordum.isminide hic hatirlayamiyom bilen varsa yazsin cok guzel oyundu.

The Suffering ties that bind

Hayir o degil grafigi o kadar kotu degil ve normal insandi.wolverine gibi bisey degildi.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.